Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Уточнили, що то були банки з Нісан Ліфчику - рукожоп, схоже, колгоспив сам, це про тих, які кажуть "та що там ваші cc/cv і захисти, я заряджаю ось блоком від кухоного міксера і все ок"..)))
Maxxx я видел видео. Там все достаточно нормально было собрано, по крайней мере с виду. (Если найду у себя в каналах скину сюда). Скорее всего BMS бракованная, просто накрылась, как и в том разе что приводили выше.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
А хтось може підкаже, де купити залізо-фосфатний акумулятор (24В 100Аг) не за всі гроші світу?
Думаю, что с учетом всех купонов и скидок дешевле будет на алике, если уберут мито на акумы
Там неизвестно, из какого говна и палок этот акум собран. Даже производители ячеек и бмс не указаны.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Вик Влад, этот чувак из ЖК София снимал видео про свою сборку?
Он не снимал сборку, просто показывал видео после пожара. На вид там так же как профи собирают. Возможно это даже не он собирал, а кто то ему. Что внутри, понятно, хз. И из за чего пожар тоже хз. На основе предыдущего видео, есть предположение, что BMS виновата и в том и в этом случае. Вот читаю на умном сайте: Как правило, литий-ионные аккумуляторы загораются из-за явления теплового разгона, когда повышение тока вызывает повышение температуры, а рост температуры в свою очередь способствует повышению тока – и так по цепочке
 
Останнє редагування:

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Це теж з ліфоновських юзаних зроблено?
Та наче з нових, плюс є BMS
Не повинно)) Але після київського випадку вже стрьомно. До того ж, ще й не можу визначитися з інвертором. Вибір між цьома трьома (Forte FPI-3024, 2E-VM-3K24, Must PV18-3024 VPM) по ціні влаштовує, але небагато інформації стосовно надійності, хоча розумію, що там скоріш за все всередені однакові компоненти, питання тільки в якості збірки. Чому саме на цих трьох зупинився - бо вони є перший у Фокстроті, другі два в Цитрусі (цих зараз вже немає в наявності, ще пару днів тому були), тобто є надія, що відвертим лайном великі мережі не торгували б...
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Maxxx, чому ж казочки? Оцих пакетів, з яких збирають такі акуми, валом нових на ОЛХ. Плюс, в пари таких збиральщиків бачив посилання на канали Ютуб, де показують отакі нові пакети й процес збирання.

Я вже за...бався ото все переглядати, а поки вагаюсь, читаю та вивчаю - ціни ростуть, а наявність зменшується:(
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
А кто шо скаже про цього виробника і цю конкретну станцію
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А кто шо скаже про цього виробника і цю конкретну станцію
Характеристики і ціна - дуже норм, якщо знайдеш десь в наявності, я пару днів тому теж на неї дививсь, але не знайшов у адекватних продавців, все розібрали. Виробник відомий своїми генераторами.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Вот читаю на умном сайте: Как правило, литий-ионные аккумуляторы загораются из-за явления теплового разгона, когда повышение тока вызывает повышение температуры, а рост температуры в свою очередь способствует повышению тока – и так по цепочке
Я так понимаю вопрос возгорания решается очень просто. Ставится термореле в цепь нагрузки и как только температура превышает, скажем, 50 градусов, просто напросто разрывается цепь чем сбрасывается ток и разрывается цепочка температура\ток. Или я не прав? В сборках часто встречал термодатчики, но они как правило использовались лишь для контроля температуры.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
так понимаю вопрос возгорания решается очень просто. Ставится термореле в цепь нагрузки и как только температура превышает,
Не правильно вы понимаете, вернее для 3...4 элемонтов может и покатит но если там будет скажем овер 100. Одним термореле вы не уследите за проблемной ячейкой.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
А що скажете за гелеві акумулятори? Для 24В інвертора, взяти 2 по 12В 100 А*г послідовно. Зрозуміло, вони значно важкіші, менша кількість циклів, але теж швидко заряджаються (струм 25А). Які ще недоліки?
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львiв
Телефон
Mi 9T
Вик Влад, этот чувак из ЖК София снимал видео про свою сборку?
Он не снимал сборку, просто показывал видео после пожара. На вид там так же как профи собирают. Возможно это даже не он собирал, а кто то ему. Что внутри, понятно, хз. И из за чего пожар тоже хз. На основе предыдущего видео, есть предположение, что BMS виновата и в том и в этом случае. Вот читаю на умном сайте: Как правило, литий-ионные аккумуляторы загораются из-за явления теплового разгона, когда повышение тока вызывает повышение температуры, а рост температуры в свою очередь способствует повышению тока – и так по цепочке
Не обовязково пiдвищення току викликае пiдвищення температури . Вiдносно великий ток в седенинi заряду буде не шкiдливий для батареi (чим користуються для швидкоi зарядки ) , i той самий ток в кiнцi заряду викликае перегрiв . В смартфонах заряд iнтелектуальний тому вони бiльш безпечнiшi . Рiдко яка БМС на якихось этапах обмежуе токи заряду
Post automatically merged:

А що скажете за гелеві акумулятори? Для 24В інвертора, взяти 2 по 12В 100 А*г послідовно. Зрозуміло, вони значно важкіші, менша кількість циклів, але теж швидко заряджаються (струм 25А). Які ще недоліки?
Дiли на 5 i користуйся , рахуй то не сотка а двацатка , не опускай нижче 24 вольт
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: GAS
Зверху