Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

Реєстрація
29.07.23
Місто
Харків
А для стационарного компьютера что посоветуете?
Post automatically merged:

BLUETTI AC2P наче завезли турбо зарядку за 1 годину.

знайшов відео
А ее можно не отключать от питания, чтобы и зяряжалась когда есть свет и разряжалась когда нет?
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
З цих двох я на мене краще екофлоу, бо заряджається за годину, а не за 1.3-1.8 години.
З плюсів блюєтті - на 5%(14Вт*г) більше ємності, і він видає 600Вт, проти 300Вт. Але з такою ємністю не бачу сенсу у потужності в 600вт, яка розрядить його за 25хв.
В мого друга обидва девайси, каже екофлов краще як мінімум додатком, він підключив роутер і онушку і виставив заряджання в певні часи, то він дає в ночі нормально поспати не вмикаючи кулери.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Ці 2 найгірші. Повільніша зарядка, менше ємності. Відмінність у тому що в P на 25Вт*г більше ємності.

З цих двох я на мене краще екофлоу, бо заряджається за годину, а не за 1.3-1.8 години.
З плюсів блюєтті - на 5%(14Вт*г) більше ємності, і він видає 600Вт, проти 300Вт. Але з такою ємністю не бачу сенсу у потужності в 600вт, яка розрядить його за 25хв.
EB3A заряджається за 1 годину 15 хвилин. Особисто перевірено.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
rikky, візьми собі нормальний інвертор, а не оце брендоване неподобство, яке або заряджається або розряджається.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
rikky, візьми собі нормальний інвертор, а не оце брендоване неподобство, яке або заряджається або розряджається.
до інвертора треба акум, до акума зарядка, жмуток порводів, це не підходить.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
заряджання в певні часи
Зараз в Києві і області - це недозволений розкіш, дали електрику на срані 2,5 години, "певні" немає можливості собі вибрати, заряджаєш по максимуму все як тільки є можливість.
PS: трохи оффтоп, приїхав сусід, вже живе в Чернівцях - каже, у нас ніфіга не вимикають, вже забувся, що це таке.. заздрю..((
Post automatically merged:

до інвертора треба акум
Його ще зараз хір купиш, станцію знайти простіше.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Замовив EcoFlow RIVER 2 (256 Вт·год) ще й в оплату частинами на 15 платежів.

 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
rikky, візьми собі нормальний інвертор, а не оце брендоване неподобство, яке або заряджається або розряджається.
до інвертора треба акум, до акума зарядка, жмуток порводів, це не підходить.
Є інвертори я про гібриди котрі працюють без акума від сонячних панелей, думаю на осінь брати, річ вже не тільки в блекаутах, а в жирності тарифів на світло.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Вот отключается он отдельно
С чего такие убеждения? Больше в городе ничего кроме васшего масива не выключено в этот момент?
10 СЭС мин по 30 кВт.
Хотели сказать максимум, так как закон запрещает физ. лицам иметь больше.
Я конечно не знаю всех вводных, но что то мне кажется
Вот именно!
 
Реєстрація
02.01.19
Місто
Львів
Что-то недорогое на Али, чтобы тянуло двухконтурный котел часов восемь-десять (потребляет до 150 Вт), есть?
чим не влаштовують варіанти за 3500 грн в Україні? У мене 2-контурний котел по інструкції ДО 150 Вт, реально більше 80 Вт не наміряв.
Що за варіант ?
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Ось, котел Immergas eolo star
Потягне станція потужністю 1 кВт, ємності 1 кВт•г вистачить ~5,5...6 годин роботи, наприклад така, брали вже, поки все норм

Ось така станція: https://prom.ua/ua/p2250394955-portativna-elektrostantsiya-vtoman.html
Гірша чи краща за ту що Maxxx запропонував?
Впорається з потребою живлення двоконтурного газового котла? Можна до неї ще якісь прилади підключити?
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
rikky, візьми собі нормальний інвертор, а не оце брендоване неподобство, яке або заряджається або розряджається.
до інвертора треба акум, до акума зарядка, жмуток порводів, це не підходить.
Є інвертори я про гібриди котрі працюють без акума від сонячних панелей, думаю на осінь брати, річ вже не тільки в блекаутах, а в жирності тарифів на світло.
у мене північно-західно сторона з балконом, солнце тільки після 17 трошки показується. Тому сонячні панелі мені не потрібні.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Окрім того що її немає в наявності, це якийсь шайтан.

По-перше
ЧАС ЗАРЯДЖАННЯ:
Адаптер змінного струму (180 Вт): 6-7 годин

По друге(мабуть описка, але смішно)
Потужність газового/дизельного двигуна: до 8,0 л/6,5 л
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
заряджання в певні часи
Зараз в Києві і області - це недозволений розкіш, дали електрику на срані 2,5 години, "певні" немає можливості собі вибрати, заряджаєш по максимуму все як тільки є можливість.
PS: трохи оффтоп, приїхав сусід, вже живе в Чернівцях - каже, у нас ніфіга не вимикають, вже забувся, що це таке.. заздрю..((
Post automatically merged:

Та він в Києві, але я ж тобі описав сценарій, виключно під роутер і ону, і щоб вночі не заважало. Скільки там заніч воно зжере? Ну нехай 60 ват це не сильно врятує при довгих відключеннях. Зараз чекає акуми з нкону. Стосовно області то все-таки ситуація там краще ніж в Києві. Сам сьогодні з Полтавщини повернувся, трошки краще в них, але не сказати щоб набагато. По графіку на добу 4 відключення по 3,5 години в реальності можуть затримати включення на 30-90 хвилин. Причому якщо написано що вимикають о 19:00 то рівно в стільки і вимкнуть, а не так як в столиці +10-15 хвилин.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
виключно під роутер і ону, і щоб вночі не заважало.
Для цього в мене китайська плата на 2шт 18650 - поки із жорсткими блекаутами витримувала всі 6 годин. Не заважає) Екофлов під це ганяти - "ну таке"...))

А порадьте ще сонячні панелі, ~2*1 м, щоб на балконі причепити? У мене два балкони, сонце зранку на першому, увечері на другому. Ну і все як тут люблять, "по свинорильному" - максимум Ватт за мінімум грошей)
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Что-то недорогое на Али, чтобы тянуло двухконтурный котел часов восемь-десять (потребляет до 150 Вт), есть?
чим не влаштовують варіанти за 3500 грн в Україні? У мене 2-контурний котел по інструкції ДО 150 Вт, реально більше 80 Вт не наміряв.
Що за варіант ?
Плюс батарея зовнішня
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Старокостянтинів
Телефон
Mi 9T
rikky, візьми собі нормальний інвертор, а не оце брендоване неподобство, яке або заряджається або розряджається.
до інвертора треба акум, до акума зарядка, жмуток порводів, це не підходить.
Є інвертори я про гібриди котрі працюють без акума від сонячних панелей, думаю на осінь брати, річ вже не тільки в блекаутах, а в жирності тарифів на світло.
у мене північно-західно сторона з балконом, солнце тільки після 17 трошки показується. Тому сонячні панелі мені не потрібні.
Панель направлена на захiд чи на схiд дасть стiльки само а можливо й трохи бiльше чим на пiвдень . У тебе нема можливостi виставити захiд ? Дивись з 48-й хвилини
 
Останнє редагування:
Зверху