Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Skuadro, цікаво де гроші взяв лайф і чому жмуть інші? Чи це черкз вендор імс? Так ніби говори, що водафон купив самий гарний імс вендор(точніше співпрацю)
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
Матвєй та откуда ж мне знать, где они деньги нашли)))
но факт "нашли" случился очень давно. Первые тесты были уже можно сказать "очень давно".
и еще раз про ims - это лишь ims. Для вайфай коллинга нужна еще пара-тройка дополнительных условных "железок". Разные вендоры по-разному те железки "колокейтят", но суть сильно не меняется.
Вот тут https://www.ericsson.com/4ac565/assets/local/news/2015/1/er-wifi-calling.pdf на третьей страничке есть простенькая схемка, которая даст общее понимание.

Найди себе учеников и тренируй свой менторский тон на них.
каждый день практикую уже довольно длительное время:B
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Skuadro, ну але від імс вендора, з якими співпрацюють наші оператори, теж багато чого залежить? Дивлюсь у київстар часто криво навіть на айфоні вольта працює. У лайф обидва сервіси навіть на допотопних сяомі працюють ідеально
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
то не у лайфа какой-то особенно хороший имс, то у кого-то другого выбор вендора обусловил текущее положение дел
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
IMS запускают через него пашут обе технологии
не IMS единым
wi-fi - это untrusted сеть, отсюда нюансы и с авторизацией и флоу траффика и как в итоге: доп. оборудование/доп. фичи, которые требуют и денег, и настройки
Можна запускати у власних домашніх мережах.
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Яке це має значення, судячи з того що я знаю ходять на уклін саме оператори зв'язку до виробників телефонів а не навпаки.
Просте. Якщо оператор Київстар продекларує виробників телефонів які відмовляються оптимізувати ПО, то я більш чим впевнений що інтерес до цих брендів різко впаде.
Я наприклад більше не купую OnePlus та інші телефони бренду BBK, так як в них відсутня підтримка сервісів VoLTE та VoWiFi для України. Також всі кого знаю почали купувати Samsung та Xiaomi. То ж це втрата рейтингу на ринку збуту, за який як раз і ведуть боротьбу вендори.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Яке це має значення, судячи з того що я знаю ходять на уклін саме оператори зв'язку до виробників телефонів а не навпаки.
Просте. Якщо оператор Київстар продекларує виробників телефонів які відмовляються оптимізувати ПО, то я більш чим впевнений що інтерес до цих брендів різко впаде.
Я наприклад більше не купую OnePlus та інші телефони бренду BBK, так як в них відсутня підтримка сервісів VoLTE та VoWiFi для України. Також всі кого знаю почали купувати Samsung та Xiaomi. То ж це втрата рейтингу на ринку збуту, за який як раз і ведуть боротьбу вендор.
Для того щоб щось втратити, спочатку треба цей ринок взагалі мати, тобто мати тут свою юр. особу яка буде офіційним імпортером, яка буде вести роботу з рітейлом, займатись маркетингом. У ксіомі таке є, у ВВК? Не бачив їх реклами у нас, а також сервісних центрів.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
У ксіомі таке є, у ВВК?
Мій товариш маркетинг-директор представництва Oppo в Україні, це рахується? https://support.oppo.com/ua/warranty-policy/
Цей суб-бренд так.
Post automatically merged:

Це дані на кінець 2021 року (клікабельна картинка), мейзу тоді займав аж 2%
1678477635685.png
 
Останнє редагування:

ego

Реєстрація
12.07.18
Місто
Київ
Чув що Vodafone UA уже проводить внутрішні тести як VoLTE так VoWIFI. Що дуже добре. Сподіваюсь що конфіг для профілей завбачливо щоб не втрачати час вже відправлено основним виробникам смарфонів. Кажуть хлопці вже навіть знають IP адресу VoWIFI шлюза від Vodafone.
Добре було щоб вже адміни гілку Vodafone VoLTE VoWIFi відкрили. Будуть вже якісь новини.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Добре було щоб вже адміни гілку Vodafone VoLTE VoWIFi відкрили.
А хіба треба адмінів щоб гілку відкрити? Кожен же ж може це зробити. От тільки нема що постити в ту гілку по VoLTE/Wifi в розрізі водафону. Нема новин - нема гілки
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Добре було щоб вже адміни гілку Vodafone VoLTE VoWIFi відкрили.
А хіба треба адмінів щоб гілку відкрити? Кожен же ж може це зробити. От тільки нема що постити в ту гілку по VoLTE/Wifi в розрізі водафону. Нема новин - нема гілки
можна раз в 2 місяці писати що водафон вже тестує, поки в середині компанії
 
Зверху