Реєстрація
02.08.10
Місто
Дніпро
Телефон
Iphone 13Pro
@kikiwora, В ближній рік навіть не надійся
В цій темі, наче, були натяки, що цього року запустять. Гадав, що то були інсайди. Чи малось на увазі лише volte? Чи то взагалі було балабольство?
не було, але не буде в цьому році нічого. Наталь
 
Реєстрація
18.12.23
Місто
Kyiv
Вчора-позавчора помітив зміни в меню voicemail на iOS 17.2.1
здавалося б нічого особливого, все одно voicemail у нас навряд чи запрацює. Але є ньюанс:
IMG_1838.jpeg IMG_1837.jpeg

І головне, що запис є. Я так розумію, це можливість iOS, бо судячи по скріншоту операторський voicemail викликається кнопкою Call і там стандартна процедура - натисніть 1 - для...., 2 - для...
Хтось користувався цим?

Доповнення.
І ще додам, що особисто в мене, в ситуаціях офіс-дім з покриттям wifi - VoWifi від lifecell працює нормально. Помітив це в останні 2-3 місяці. Спочатку було дуже незвично - в підземному паркінгу без покриття стільниковим звʼязком можна телефонувати та приймати дзвінки. Лого оператора lifecell VoWiFi.
 
Причина: доповнення
Останнє редагування:

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Вчора-позавчора помітив зміни в меню voicemail на iOS 17.2.1
здавалося б нічого особливого, все одно voicemail у нас навряд чи запрацює. Але є ньюанс:

І головне, що запис є. Я так розумію, це можливість iOS, бо судячи по скріншоту операторський voicemail викликається кнопкою Call і там стандартна процедура - натисніть 1 - для...., 2 - для...
Хтось користувався цим?

Доповнення.
І ще додам, що особисто в мене, в ситуаціях офіс-дім з покриттям wifi - VoWifi від lifecell працює нормально. Помітив це в останні 2-3 місяці. Спочатку було дуже незвично - в підземному паркінгу без покриття стільниковим звʼязком можна телефонувати та приймати дзвінки. Лого оператора lifecell VoWiFi.
в підземному паркінгу є вайфай ?
 
Реєстрація
18.12.23
Місто
Kyiv
І ще додам, що особисто в мене, в ситуаціях офіс-дім з покриттям wifi - VoWifi від lifecell працює нормально. Помітив це в останні 2-3 місяці. Спочатку було дуже незвично - в підземному паркінгу без покриття стільниковим звʼязком можна телефонувати та приймати дзвінки. Лого оператора lifecell VoWiFi.
в підземному паркінгу є вайфай ?
Саме так. Відголоски війни і як наслідок спроба забезпечити звʼязок на випадок тривалих тривог. Співробітники користуються, відвідувачі теж.
 
Реєстрація
10.01.24
Місто
Greater Kyiv
Телефон
A2482
Перепрошую, чи означає це, що те, що відповідне налаштування в телефоні ввімкнене, – ні про що, взагалі? Як можна це підтвердити або спростувати на практиці?
 

Вкладення

  • IMG_3503.png
    IMG_3503.png
    199.1 КБ · Перегляди: 75
Реєстрація
10.01.24
Місто
Війтівка
Сьогодні VoLTE на Київстарі запрацювало.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240110_155914_Chrome.jpg
    Screenshot_20240110_155914_Chrome.jpg
    64.2 КБ · Перегляди: 101
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
не значить ) просто включений тумблерок )
Здається, Ви неуважно прочитали моє питання. Якщо "не значить", то "тумблерок" працює.
на iPhone перевірка роботи volte в іншому розділі. Налаштування, Про пристрій.
Post automatically merged:

А ось Київстар не підключений до Volte, тумблер включений, але в профілі немає.
 

Вкладення

  • IMG_4744.jpeg
    IMG_4744.jpeg
    22.7 КБ · Перегляди: 78
  • IMG_4746.jpeg
    IMG_4746.jpeg
    49.8 КБ · Перегляди: 75
  • IMG_4745.jpeg
    IMG_4745.jpeg
    19.7 КБ · Перегляди: 74
Реєстрація
10.01.24
Місто
Greater Kyiv
Телефон
A2482
не значить ) просто включений тумблерок )
Здається, Ви неуважно прочитали моє питання. Якщо "не значить", то "тумблерок" працює.
на iPhone перевірка роботи volte в іншому розділі. Налаштування, Про пристрій.
О, дякую, це вже щось ;)
Тобто, це буде видно по зміненій назві мережі, я правильно зрозумів?

1704898881915.png
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Мені сподобався допис: "Ми стежимо за ситуацією на ринку електронних комунікацій"
Наче Vodafone не гравець великої трійки, а якийсь равшан з інтертелеком це писав
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Та як би останні глюки на протязі декількох місяців з мережею все ж таки вказують на підготовку запуску сервісу. Таке раніше було в інших операторів за декілька місяців старту сервісу VoLTE.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Якщо вони стежать за нашим ринком, то нехай краще би не стежили. Так як цю послугу реалізували два інших оператори, таке собі задоволення.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
GAS, таке собі чудово. VoWiFi має досить серйозні обмеження по часу тоді коли у нормальних європейських операторів воно працює не бачивши рідної мережі місяцями, а то й роками. І VoLTE чомусь в місті працює у мене нормально, а за містом, не зважаючи на хороший сигнал, дуже часто розмова скаче у 3G. (Xiaomi 12)
 
Зверху