GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
GAS, таке собі чудово. VoWiFi має досить серйозні обмеження по часу тоді коли у нормальних європейських операторів воно працює не бачивши рідної мережі місяцями, а то й роками. І VoLTE чомусь в місті працює у мене нормально, а за містом, не зважаючи на хороший сигнал, дуже часто розмова скаче у 3G. (Xiaomi 12)
А в мене й по трасі VoLTE в ЛС працює. Обмеження VoWiFi - ну таке, я наприклад жодного разу не відчув цього обмеження. Ну тобто в усіх різні кейси використання, я перш за все маю на увазі безглючність і стабільність послуги. От єдиний суттєвий (для мене) недолік - VoLTE не працює в режимі LTE Only, якесь дивне це обмеження (не бачу в ньому сенсу), але й цей недолік я здебільшого вже не відчуваю, бо переважно трасою я користуюсь "Одеса-Рені", а по ній всюди LTE від ЛС. Та й ВФ вже підтягується
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Чернівці
Ось про що я й говорив, відновив сьогодні сімку Київстар і VoLTE завелося одразу на пристрої який ніфіга не підтримується. При чому варто зауважити що я ніколи не користувався цією послугою який підтримується. Мій перший пристрій де я користувався VoLTE був Redmi Note 7, потім був Ulefone Power Armor 14 Pro, і тепер OnePlus Nord N10 5G і все чудово працює з коробки, навіть на кастомних прошивках. Тому що КС на відміну від Лайфа активовує послугу за замовчуванням. Чому Lifecell так не робить одному Богу відомо. Але через це я не можу використовувати послуги цього оператора, бо мені для роботи критично важливо мати постійний 4G і здійснювати дзвінки без випадання в 3G. Тож дякую Lifecell,але нажаль з таким підходом до абонентів я кажу ні.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240212-182334_Телефонні_служби.png
    Screenshot_20240212-182334_Телефонні_служби.png
    312.1 КБ · Перегляди: 90
  • Screenshot_20240212-182238_DerpLauncher.png
    Screenshot_20240212-182238_DerpLauncher.png
    810.3 КБ · Перегляди: 90

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
КС на відміну від Лайфа активовує послугу за замовчуванням. Чому Lifecell так не робить одному Богу відомо.
Я вже неодноразово писав про цю клоунаду Лайфсела з ВоЛТЕ. В операторів країн ЄС це базовий функціонал, а Лайфселл робить якісь дурниці з цією активацією.
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
долго в ЕС существуют 4ж сети? Какие доходы операторов там и тут?
А яке це має значення для ВоЛТЕ? Воно ж є базовою фічою мереж ЛТЕ+, навіщо робити з його запуску одним з наших операторів клоунаду - телефони підтримувані, непідтримувані, підтримувані, але куплені не там, куплені там, але таки непідтримувані??? Я ще можу зрозуміти якусь там черговість підключення - спочатку контрактники багаті, потім бідні, потім багаті передплатники, потім бідні, нарешті - всі інші.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Ось про що я й говорив, відновив сьогодні сімку Київстар і VoLTE завелося одразу на пристрої який ніфіга не підтримується. При чому варто зауважити що я ніколи не користувався цією послугою який підтримується. Мій перший пристрій де я користувався VoLTE був Redmi Note 7, потім був Ulefone Power Armor 14 Pro, і тепер OnePlus Nord N10 5G і все чудово працює з коробки, навіть на кастомних прошивках. Тому що КС на відміну від Лайфа активовує послугу за замовчуванням. Чому Lifecell так не робить одному Богу відомо. Але через це я не можу використовувати послуги цього оператора, бо мені для роботи критично важливо мати постійний 4G і здійснювати дзвінки без випадання в 3G. Тож дякую Lifecell,але нажаль з таким підходом до абонентів я кажу ні.
В мене з Київстар інша ситуація, припейд номери глухо як в танку, ніхто не підключив ні автоматично, ні за проханням.
Коли підключала Київстар контракт попросила оператора активувати, все працювало (погано працювало, були не дозвони, також номер вилітав з мережі, співбесідники погано чули і просили передзвонити) до взлому оператора. Після відновлення послуг VoLTE не підключене, при зверненні в колл центр - мороз❄️
З lifecell, як допоміг активувати форумчанин, так і працює без проблемно на двох номерах.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Arp тому що:
1) VoLTE виявилася занадто "гнучкою", щоб бути на практиці нормально стандартизованою, тому і маємо що кожен виробник нахібась городить свій велосипед. І це проблема саме технології глобально, а не конкретного оператора.
2) В ЄС немає купи сірого імпорті і телефонів з AliExpress, як то є у нас - тож там сильно простіше налаштувати сервіс під сертифіковані телефоні. Але і там телефон від одного оператора може бути несертифікованим і не працювати у іншого, якщо це відносно екзотична модель
3) В ЄС є ще купа віртуальних операторів, у яких VoLTE не працює і всі себе чудово почувають
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
долго в ЕС существуют 4ж сети? Какие доходы операторов там и тут?
А яке це має значення для ВоЛТЕ? Воно ж є базовою фічою мереж ЛТЕ+, навіщо робити з його запуску одним з наших операторів клоунаду - телефони підтримувані, непідтримувані, підтримувані, але куплені не там, куплені там, але таки непідтримувані??? Я ще можу зрозуміти якусь там черговість підключення - спочатку контрактники багаті, потім бідні, потім багаті передплатники, потім бідні, нарешті - всі інші.
Мабуть тому що не безкоштовно, тому йдеться про доходи операторів
 
Реєстрація
30.05.20
Місто
Dnipro
Arp, волте это как раз не базовая услуга, а надстройка которая по факту костыль. И реализовано оно не очень красиво потому нужны всякие профили и прочее
Костыль это CSFB.
А профили и прочее нужны производителям телефонов для поднятия продаж.
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Чернівці
Не знаю мене це якось
Ось про що я й говорив, відновив сьогодні сімку Київстар і VoLTE завелося одразу на пристрої який ніфіга не підтримується. При чому варто зауважити що я ніколи не користувався цією послугою який підтримується. Мій перший пристрій де я користувався VoLTE був Redmi Note 7, потім був Ulefone Power Armor 14 Pro, і тепер OnePlus Nord N10 5G і все чудово працює з коробки, навіть на кастомних прошивках. Тому що КС на відміну від Лайфа активовує послугу за замовчуванням. Чому Lifecell так не робить одному Богу відомо. Але через це я не можу використовувати послуги цього оператора, бо мені для роботи критично важливо мати постійний 4G і здійснювати дзвінки без випадання в 3G. Тож дякую Lifecell,але нажаль з таким підходом до абонентів я кажу ні.
В мене з Київстар інша ситуація, припейд номери глухо як в танку, ніхто не підключив ні автоматично, ні за проханням.
Коли підключала Київстар контракт попросила оператора активувати, все працювало (погано працювало, були не дозвони, також номер вилітав з мережі, співбесідники погано чули і просили передзвонити) до взлому оператора. Після відновлення послуг VoLTE не підключене, при зверненні в колл центр - мороз❄️
З lifecell, як допоміг активувати форумчанин, так і працює без проблемно на двох номерах.
Що за апарат?
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Це дуже дивно враховуючи що даний телефон навіть офіційно підтримується
Думаєте що придумую?
Київстар не підключив і говорить чекайте черги, контракт Love ua.
lifecell працює VoLTE I Vowifi
 

Вкладення

  • IMG_5273.jpeg
    IMG_5273.jpeg
    22.8 КБ · Перегляди: 81
  • IMG_5274.jpeg
    IMG_5274.jpeg
    24.6 КБ · Перегляди: 81
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Inn@, Київстар VoLTE на контракті через чат підключив за 5 хвилин, а от припейд щоб підключити постійно говорять та пишуть що офіційного запуску не було ні для кого з абонентів.
Хоча контракт телефон не зі списку, а припейд телефон зі списку.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Inn@, Київстар VoLTE на контракті через чат підключив за 5 хвилин, а от припейд щоб підключити постійно говорять та пишуть що офіційного запуску не було ні для кого з абонентів.
Хоча контракт телефон не зі списку, а припейд телефон зі списку.
В мене був підключений VoLTE від Київстар в перший день контракту, після аварії відключили і більше не підключили.
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Я так розумію що Vodafone не збирається запускати VoLTE найближчим часом. Шкода.
Та начебто збирається.
Більше схоже на стандартну відписку, щось схоже відписували(не на офіційний запит,) десь коли Лайф запустив
 
Зверху