ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
на ведре когда заходишь в контакт человека в обычной звонилке то видно - есть ли у него телега-вайбер-вацап. А как на айфоне посомтреть такое? Я в контактах даже у жены не вижу что у неё есть телега с вацапом
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
ПотапаПапа, никак. В ios приложухам запрещено лезть к другим приложухам. Единственное, вызовам разрешили попадать в общий список. Заходишь уже в сам месенжер и в контактах смотришь.
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
Як в айфону із визначенням номерів хто телефонує? Пробував ставити найпопулярніші, активував в меню роботу. Телефоную зі свого іншого номеру - нуль визначення. Чекати нормальних спамерів?
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Коли вони стали на Алі по 1.99.
І брав усілякі topk, essager, rokoren, pzoz то на них теж такого не було.
Post automatically merged:

Спочатку вони працюють, а з часом таке починається.
При їх ціні міняти кабель раз на півроку рік вважаю нормою. При вартості оригінала в 1000 грн можно купити 5шт більш-менш нормальних китайців.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
ПотапаПапа, проверь еще доступ: iphone/настройки/конфиденциальность/контакты/{у ТГ есть доступ к контактам?}
 
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
Единственное, вызовам разрешили попадать в общий список.
О це якраз не звично , після андроїда.. Я вже декілька раз двонив до дружини на вайбер замість мобільного... А вона зразу...ти де, ? що сталося.. чому на вайбер дзвониш...і.тд. Чомусь я на андроїд дивлюся як вовк на ліс... Колись з жигуля пересів на іномарку , то перехрестився і вже на жигу явно не повернуся .. а тут щось так не вийшло...
Post automatically merged:

Цікаво що в мене виходить замінили аккум а контроллер не прошивали або прошивали і не обнулювали цикли... бо 3ютулс показує 1045 циклів заряду... То виходить що айфон вираховує здоровя аккума не по циклах.. а по ємності..
Post automatically merged:

PD i GaN це різні технології заряджання? бо замовив раніше з алі зарядки базеус 30Вт і ессагер 20 Вт ГАН.. От вона себе почала дивно поводити.. Можливо в неї є режим стенд бай ко нема споживання.. Але навіть коли ставлю на зарядку то вона відрубується.. І не помагає перемкнути розетку а тільки вимкнути і вмикнути юсб..
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
VovikT, цикли в аккумі, нашо його пробувати зануляти? Щоб потім не розуміти чому він вирубається на 30%, чи весь час в жовтоенергозберігаючому режимі, навіть при 100% заряді?

Порівняння жига/іномарка як з 2009р . Все від користувача залежить.
Мені обидві іномарки довподоби, кожна для своїх цілей. Після 2х-річного занурення.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
цикли в аккумі, нашо його пробувати зануляти? Щоб потім не розуміти чому він вирубається на 30%, чи весь час в жовтоенергозберігаючому режимі, навіть при 100% заряді?
Я думав що при заміні аккумулятора цикли обнуляють... бо не знаю який алгоритм айфон використовує коли розраховує здоровя аккумулятора... Одного разу я надумав самостійно замінити елементи в батареї ноутбука НР.. Елементи я замінив але контроллеру було пофіг що стала інша ємність.. Довелось прошивати контроллер збивати цикли і т.д..
 
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
Поклеїв скло wave сьогодні. Клеїв сам , це перший досвід взагалі з поклейкою скла... Надивився роліків . кажуть на 12-тому дисплей рівний клеїти не проблема.. Трошки помучився виганяти повітря з під скла але таке враження клей на склі нанесений якось з пропусками... Ну то ладно . проклеїлось норм , але то скло як з меншого брата.. Розмір менший від екрану дест по 1мм на сторону.. Тобто в верху вийшло майже в 0 ( щоб сіточка співпала) по боках по1мм а в низу 2мм.. Це так має бути? Який зазор в нормального скла ?
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Тобто в верху вийшло майже в 0 ( щоб сіточка співпала) по боках по1мм а в низу 2мм.. Це так має бути? Який зазор в нормального скла ?
Ось так виглядає поклеєне скло від Baseus з сіткою. Покриває повністю все скло, впритик до металевої рамки.

11-588.jpg
 
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
Тобто в верху вийшло майже в 0 ( щоб сіточка співпала) по боках по1мм а в низу 2мм.. Це так має бути? Який зазор в нормального скла ?
Ось так виглядає поклеєне скло від Baseus з сіткою. Покриває повністю все скло, впритик до металевої рамки.

Переглянути вкладення 61650
Значить не купуйте скло Wave воно явно не в розмір.. Я купував тут бо мені зробили динамік + почистили сіточку і я не хотів чекати поки прийде з китаю..
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
  • Sad
Реакції: drmz

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Заказываю себе такие стекла, но они без сетки. Зато клеить одно удовольствие. С купонами выходит норм цена.

Мені щойно трапився цей чудовий товар на AliExpress. Погляньте! US $14.27 | Baseus 0.3mm Crystal HD Tempered Glass for iPhone 15 14 13 12 Pro Max Screen Protector With Cleaning Kit Anti Peeping Dust-proof
 
Зверху