plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Схоже що в метро твій телефон не може зареєструватися в 2ж мережі. Я б ще спробував це перевірити за допомогою ручного вибору 2ж мережі.
В метро як я розумію, bss не операторська, і з цим теоретично можуть бути проблеми у терміналів. Я у всякому випадку, колись дуже давно мав такі проблеми з деякими специфічними терміналами, які не все хотіли робити, будучи підключеними через нокієвську BSC у Харкові.
З цього досвіду виніс, що там мільйон нюансів, які можуть впливати і вирішити дуже не просто.
Але ти вірно кажеш, що навряд чи це проблема одразу у двох мережах, і варто копати в бік телефону. Якщо не має розуміння що кудись залазив в інженерне меню і щось там корегував, я б почав з хард-ресету телефона. Ну але знову ж, спершу можна впевнитися, що в іншому телефоні твоя СІМка в 2ж в метро реєструється
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Suyar, можливо в метро більшу перевагу надали інтернету, тобто Only 4G. В Самсунг, Xiaomi та деяких інших моделях активована послуга VoLTE, яка працює при при 4g. В OnePlus цей сервіс у нас не буде працювати. Вихід тільки месенджери.
 

merlinlogin

Заблокирован
Реєстрація
19.10.22
Місто
Одеса
Гляньте в приложении network sell Info (пишу по памяти, могу ошибиться) на каком диапазоне работает сеть в метро. Китайский телефон - это всегда лотерея и черт ногу сломит в отличии их моделей. И какую они туда прошивку сунули и для какого рынка железо предназначено. У меня не поддерживал Band 20 китаец для рынка Индии, к примеру, хотя везде в описании поддержка B20 была заявлена. OnePlus скатывается по наклонной, иногда даже экраны стоят на одну модель boe или LG, в зависимости от даты выпуска. Могут и программно модем для другого региона "запилить", поэтому лучше покупать что-то более предсказуемое, например xiaomi или honor для глобального рынка.
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
merlinlogin, OnePlus поддерживает очень много Band LTE. Все что у нас используются и даже те которые в тестах сейчас операторами.
 
Реєстрація
13.12.22
Місто
Київ
Телефон
Oneplus 8 Pro
У мене модель ніби міжнародна була спочатку, але коли почали приходити оновлення - телефон став моделлю для американського ринку :). Купувався в Києві в магазині (я його 2-й власник)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Купувався в Києві в магазині (я його 2-й власник)
Продавай магазин.

Якщо в київському метро використовують GSM-1800, то американська версія не працюватиме. В США GSM-1900.
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Suyar, вирішилася проблема якось? Тільки шо, заходив друг у гості, в нього після передостанніх прильотів перестав працювати інтернет взагалі. Перевірив в іншому айфоні і моєму ванпласі - та ж фігня, просто не дає зареєструватися в 4ж. Але лайф, сімка свіжа.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
На 4PDA читав інструкції для заведення VoLTE/VoWIFI на Ванпласах. Комусь це вдалося? Бо пошуком по темах там не знайшов
 
Реєстрація
13.12.22
Місто
Київ
Телефон
Oneplus 8 Pro
Suyar, вирішилася проблема якось? Тільки шо, заходив друг у гості, в нього після передостанніх прильотів перестав працювати інтернет взагалі. Перевірив в іншому айфоні і моєму ванпласі - та ж фігня, просто не дає зареєструватися в 4ж. Але лайф, сімка свіжа.
Перепрошив на попередню стабільну прошивку на Андроїд 11. Сьогодні вранці дзвонив в метро - все було ОК. Ввечері ще раз перевірю і відпишусь про результат.
Post automatically merged:

На 4PDA читав інструкції для заведення VoLTE/VoWIFI на Ванпласах. Комусь це вдалося? Бо пошуком по темах там не знайшов
Питання - чи в Україні VoLTE/VoWIFI повноцінно працює в якогось з операторів? І які переваги дасть VoLTE/VoWIFI у порівнянні зі звичайним звязком? Чи виправдані шаманські танці з Ванплас 8 Про, щоб активувати VoLTE/VoWIFI?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Питання - чи в Україні VoLTE/VoWIFI повноцінно працює в якогось з операторів? І які переваги дасть VoLTE/VoWIFI у порівнянні зі звичайним звязком? Чи виправдані шаманські танці з Ванплас 8 Про, щоб активувати VoLTE/VoWIFI?
Есть соответствующие темы у жёлтого и частично у синего операторов. Красный пока курит. По отзывам составите мнение, надо оно вам или нет .
 
Реєстрація
13.12.22
Місто
Київ
Телефон
Oneplus 8 Pro
UPDATE: після відкату прошивки до Андроїд 11 телефонні дзвінки в метро запрацювали. Ймовірно причина полягала в багах прошивок модулів звязку (12 і 13 Андроїди) або ж в програмному забезпеченні. Відповідно роблю висновок, що вплив заліза (у мене китайська IN2020 яка в прошивках на 12 і 13 Андроїді стає американською IN2025) тут виключається. Так як на подібні проблеми масових скарг немає, підозрюю, що в процесі оновлення прошивки з 11 Андроїда на 12 криво оновилась прошивка модуля звязку. Як буде час і натхнення спробую оновитись відразу з 11 на 13 Андроїд - можливо на цей раз все запрацює. Дякую усім, хто відгукнувся і допомагав :)
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Співробітники підтримки OPPO повідомили, що на українському ринку представлені лише пристрої основного бренду, а продукції OnePlus офіційно не існує. Тож ніякого сервісного обслуговування та вирішення проблеми для власників OnePlus не буде, звертайтеся туди, де купували свій смартфон.

Oneplus тепер купувати не цікаво, так як підтримка що бажає те й робить.
А так все добре в них починалось, та корпорація BBK просто вбила довіру до бренду OnePlus.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Профиль уже в телефоне, его нужно активировать в программе pdc tool из пакета qpst от qualcomm.
OnePlus 9 pro профиль TEF_Germany_Commercial, VoLTE/VoWiFi работают без глюков.
Намагався запустити VoLTE на своєму op6t. Увімкнути повзунки вдалося, а ось з профілем стався затик. У мене на етапі:
6) Запустите Пуск\QPST\PDC". На xda пишут, что лучше под правами админа, но у меня и так заработало.
В окошке выбора наверху выберите свое устройство (по идее - единственный пункт в списке).


У мене не з'являється пристрій. Пробував запускати PDC і від адміна. Дрова ставив і QUD-setup_op7ready і QUD.WIN.1.1 Installer-10037.3 Setup. При установці вибирав и перший пункт и другий (там щось про ethernet і WW наче). Режими підключення по usb в телефоні міняв. Що я роблю не так?
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Співробітники підтримки OPPO повідомили, що на українському ринку представлені лише пристрої основного бренду, а продукції OnePlus офіційно не існує. Тож ніякого сервісного обслуговування та вирішення проблеми для власників OnePlus не буде, звертайтеся туди, де купували свій смартфон.

Oneplus тепер купувати не цікаво, так як підтримка що бажає те й робить.
А так все добре в них починалось, та корпорація BBK просто вбила довіру до бренду OnePlus.
А який у них основний бренд? В moyo продають oneplus, чи то сірі телефони?
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Roman_UA, если нет устройства- дело в драйверах. А qpst/qxdm видит телефон?
Post automatically merged:

А вы его перевели через adb или *#801# в Full-port switch или Rndis,diag switch?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Inn@, OPPO. Дивлячись на їхні статті та постійні відписки техпідтримки бренд OnePlus це тільки для меж Китаю та Індії.
 
  • Like
Реакції: Inn@

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я не дуже розумію, з ким саме ти спілкуєшся, але в Україні є авторизовані продавці (алло наприклад), є авторизований сервіс, який займається гарантійним та негарантійним ремонтом. Наскільки я бачу там щось припинилось, моделі постарше і подешевше були офіційно, актуальне наразі офіційно не продається, але точно краще ситуація чим з якимись пікселями - можна купити, вибрати де, і авторизовано відремонтувати.
Про тільки Китай і Індію точно несінітниця, в Європі точно є, як і в США. Ще в них на оф. сайті на старші моделі є лендінги українською перекладені,
 
  • Like
Реакції: lsd

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Roman_UA, до того как подключать к компьютеру, надо активировать 1 позицию, не все сразу, на разных op по разному, либо full switch либо rndis, на op6t не помню как. Если надо могу посмотреть потом, под рукой op6t нету.
 
Зверху