Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
OnePlus Diagnostic Tool - https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/oneplus-diagnostic/
стереозвук, 120Гц та еСім
В мене теж такі вимоги до наступного смартфона. Але це хотєлки "другого ешалону", без яких можна спокійно жити. І не бачу зараз оптимального вибору в співвідношенні ціна-софт-якість, як свого часу був саме 6Т, а до нього 3-ка.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
В мене теж такі вимоги до наступного смартфона. Але це хотєлки "другого ешалону", без яких можна спокійно жити. І не бачу зараз оптимального вибору в співвідношенні ціна-софт-якість, як свого часу був саме 6Т, а до нього 3-ка.
На 99% впевнений, що моїм наступним смартом буде не 1+
OnePlus 2013-2021 R.I.P.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
В мене теж такі вимоги до наступного смартфона. Але це хотєлки "другого ешалону", без яких можна спокійно жити. І не бачу зараз оптимального вибору в співвідношенні ціна-софт-якість, як свого часу був саме 6Т, а до нього 3-ка.
На 99% впевнений, що моїм наступним смартом буде не 1+
OnePlus 2013-2021 R.I.P.
а якщо повернуться до концепції "full" за 400 долярів?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
а якщо повернуться до концепції "full" за 400 долярів?
Для мене важливіше щоб повернули нормальних розробників прошивок, які були років 2 тому. Бо після злиття відділу з Оппо почали видавати недороблений продукт, як решта китайських колег
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
встановив 2.1.0, але була неактивна кнопка відкрити і серед додатків не знаходжу...де його шукати?)
В мене ще стара версія 1.0.0.9 здається. Шукати у встановлених додатках під локалізованою назвою "Діагностика OnePlus" чи якось так, якщо не українська стоїть.
нормальних розробників прошивок
Тут ще проблема в тому, що тепер "чистий" андроїд на Пікселях теж перетворюється на якусь китайсько-подібну хрєнь. І на фоні цього навіть Самсунги зі своєю оболочкою не виглядають чимось поганим, як колись було особисто для мене. Від того вибір заходить в глухий кут.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
В мене ще стара версія 1.0.0.9 здається. Шукати у встановлених додатках під локалізованою назвою "Діагностика OnePlus" чи якось так, якщо не українська стоїть.
Українська, але не було додатку. Пошуком в налаштуваннях знайшов і зміг видалити, після цього встановив версію 1.0.0.19 і все запрацювало. Дякую
 
Реєстрація
13.12.22
Місто
Київ
Телефон
Oneplus 8 Pro
Вітаю, товариство. Зіткнувся з такою проблемою - тел. Oneplus 8 pro - пару місяців тому перестав працювати телефонний звязок в метро в Києві. Інтернет працює без проблем. А телефон - ні - виклики типу йдуть, а зєднання не відбувається. Не можу ні я подзвонити, ні мені. Підкажіть як вилікувати. Як я розумію - проблема в модулі звязку? Як його продіагностувати правильно і виправити проблему? Дякую!
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Suyar, тут проблема може бути й на стороні оператора. Як варіант, перевірити телефон окремо в мережах 2G, 3G, 4G + на іншій картці/телефоні.
 
Реєстрація
13.12.22
Місто
Київ
Телефон
Oneplus 8 Pro
Suyar, тут проблема може бути й на стороні оператора. Як варіант, перевірити телефон окремо в мережах 2G, 3G, 4G + на іншій картці/телефоні.
В тел. стоїть автоматичний режим вибору типу мережі - 4Г і нижче. Пробував встановити 3Г і нижче - написало що оператор не може зареєструвати картку. Спробую картку в іншому телефоні щоб виключити проблему оператора. Але думаю що проблема у моєму телефоні
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Пробував встановити 3Г і нижче - написало що оператор не може зареєструвати картку.
Значить у метро не доступні мережі 2G/3G твого оператору. Спробуй зробити пошук мереж і власноруч зареєструватися в мережі 2G або 3G.

Але думаю що проблема у моєму телефоні
Телефон може погано ловити мережі з-за конструктивної особливості. У телефоні немає профілів мережі наших операторів, але це не впливає на цю проблему.
 
Реєстрація
13.12.22
Місто
Київ
Телефон
Oneplus 8 Pro
Пробував встановити 3Г і нижче - написало що оператор не може зареєструвати картку.
Значить у метро не доступні мережі 2G/3G твого оператору. Спробуй зробити пошук мереж і власноруч зареєструватися в мережі 2G або 3G.

Але думаю що проблема у моєму телефоні
Телефон може погано ловити мережі з-за конструктивної особливості. У телефоні немає профілів мережі наших операторів, але це не впливає на цю проблему.
Донедавна усе працювало. Потім раптом перестало. І це на 2-х сімках - Водафон та Київстар
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Так, назовні все без проблем - надійно і якісно
В 2G? В Києві в метро є тільки 4G і 2G, для дзвінків використовується останній.
Ще може бути, що на тих станціях, що тобі потрібні, відключена мережа 2G. Я в метро був давно, краще спитай у спеціалізованій темі, там 100% скажуть, де що працює на даний момент.
 
Реєстрація
13.12.22
Місто
Київ
Телефон
Oneplus 8 Pro
Так, назовні все без проблем - надійно і якісно
В 2G? В Києві в метро є тільки 4G і 2G, для дзвінків використовується останній.
Ще може бути, що на тих станціях, що тобі потрібні, відключена мережа 2G. Я в метро був давно, краще спитай у спеціалізованій темі, там 100% скажуть, де що працює на даний момент.
Підкажіть де ця спеціалізована тема. Можливо є якісь програми, які можуть зняти лог роботи телефона і по ньому ідентифікувати проблему і знайти її вирішення? Я не думаю, що це проблема усіх телефонів цієї моделі - інакше ще хтось би звернув на неї увагу. Можливо треба перепрошити модуль звязку? Але пошук не допоміг знайти інструкції як це зробити.
 
Останнє редагування:
Зверху