Смартфони Xiaomi

Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Я ж тобі вище вказав 2 флагмани 19 і 20 року, які отримали аж 1 апдейт версії андроіду. Щось не сходиться... І що там апдейтять 2-3 роки, якщо версії андроіду нові не підвозять?
І справді, тут я помилився. Обноводрочери хай шукають інші варіанти. За себе скажу: якщо мене в поточній версії ПЗ все влаштовує, я навмисно вимикаю всілякі оновлення, бо мені це просто не цікаво.
Я вже мовчу про частоту тих апдейтів раз в 6-12 місяців.
Не знаю, як зараз, але кілька років тому обнови стабільно приходили раз на кілька місяців навіть на більшість бюджеток.
Ну приведи мені дрібниці на користь сяомі?
От моє повідомлення, де я назвав переваги 12X над співставним за ціною S21. Не кажу, що він однозначно кращий, але свої очевидні плюси перед конкурентом теж має. Ще додам наявність інфрачервого порта (корисна штука, коли потрібно перемкнути телик вдома, якщо загубив пульт, чи навіть десь в кафе, бували ситуації), а також (не знаю, як із цим на Самсунгу) - залізобетонна можливість записувати дзвінки з лінії без рут прав та мати робочий гпей.
у 12Х процесор - snapdragon замість exynos, дисплей із меншим шимом та підтримкою dc dimming, а також ємність акумулятора 4500 проти 4000 (хоча різниця в автономності ще значно суттєвіша - за рахунок краще оптимізованого снапа)
А щодо 600$, то по-перше, чому 600$, якщо мова йшла про флагмани
Мова йшла про все, а найбільшою мірою про сяомі 12Х, з якого і почалось обговорення. Щодо флагманів, то теж не всім важлива підтримка esim. А кому важлива, то хай обирає варіанти, де вона є.
Google Pixel 6a, із свіжих
Я б не обрав цю модель, по-перше, через посередні залізо і камеру за цю ціну, а, по-друге, гуглодзвонилку і неможливість записувати дзвінки з лінії без рут-прав.
Post automatically merged:

У мене прошивка в папці довлоанд рам,ну вона не вставляється.Переміщую в інші папки і через три точки не знаходить.
Яку прошивку скачали? Має бути для рекавері (формату зіп) і співпадати за версією з поточною (наприклад, глобал, індонезія, еу і т.д.).

Igor LTE

Пользователь
Місто
Белз
У мене прошивка в папці довлоанд рам,ну вона не вставляється.Переміщую в інші папки і через три точки не знаходить.
Яку прошивку скачали? Має бути для рекавері (формату зіп) і співпадати за версією з поточною (наприклад, глобал, індонезія, еу і т.д.).

У мене Глобалка,вибирав з індексом Міх.Річ у тому,що я не розумію як перенести файл з довлоанд ром на кореневу пам'ять.

Матвєй

Известный пользователь
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Xiaomi Mi 9t
webivan, з 11х мі 3 роки чи 4 обнов і 2 відра. З 12х 3 відра, 4 обнов

Igor LTE, тотал командер, заходиш в папку, вибираєш файл прошивки-перемістити-диск такий то(або файлова система)

Паук

Пивовар
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Спірно: у 12Х процесор - snapdragon замість exynos, дисплей із меншим шимом та підтримкою dc dimming, а також ємність акумулятора 4500 проти 4000 (хоча різниця в автономності ще значно суттєвіша - за рахунок краще оптимізованого снапа).
На користь Самсунга - хай неявність безпровідної зарядки (не користуюсь нею і не збираюся) і оптичний зум аж цілих 1.1х, а якість фото - плюс-мінус однакова.
Самс є як на ексіносі (глобалка), так і на снепі (юса). За dc dimming нічого не скажу, батарейка то сугубо індивідуально. На користь самсунга - есім та ІР68

Captain

Известный пользователь
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Poco на MTK - після скидання налаштувань злетів... акаунт Xiaomi :LOL: Наче це був якийсь звичайний акаунт. На Poco що з Qualcomm акаунт Xiaomi ніколи не злітає.
Виявилось пізніше, що справа в Андроїд 12 або MIUI 13 на Xiaomi а не в процесорі МТК.
P.S. І ще, тепер при поганому Wi-Fi (або його відсутності) система сама вимикає Wi-Fi. Я раніше навіть спеціальну програму ставив для цього, а тепер не треба. Але вимикає доволі швидко, може хвилину чекає, на жаль ця функція не налаштовується під себе.
Але щоб автовимикання Wi-Fi запрацювало треба чиста установка (скидання налаштувань) на Андроїд 12, якщо просто оновилися з 11 на 12 то не буде працювати.

Останнє редагування:
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi 12X 8/128

Вкладення

• Screenshot_2022-08-06-14-49-58-972_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-08-06-14-49-58-972_com.android.settings.jpg
    92.1 КБ · Перегляди: 27
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Чи є змога на смартфоні Xiaomi (MIUI 13, Android 12) переглядати без рут-прав розширені характеристики мережі? Наприклад, який LTE band використовується, чи є агрегація, ширина каналу в МГц і т.д.

mentor

Известный пользователь
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Mi Max 3/Redmi Note 9t 5G
Чи є змога на смартфоні Xiaomi (MIUI 13, Android 12) переглядати без рут-прав розширені характеристики мережі? Наприклад, який LTE band використовується, чи є агрегація, ширина каналу в МГц і т.д.
Netmonitor з маркета показує, на Xiaomi з MiUi13 та Android 12, ось так:
Screenshot_2022-08-13-15-35-36-947_com.parizene.netmonitor.jpg

Матвєй

Известный пользователь
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Xiaomi Mi 9t
mentor, нічого собі) У мене лиш з 12 відром агрегацію в більшості випадків нетмонітор перестав показувати(

Зверху