Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Xiaomi 12X: кожен раз при увімкненні телефону у шторці на перше місце вилазить перемикач WiFi Calling, який мені взагалі не потрібен. Кілька разів відсував його, але все одно періодично він опиняється першим. Хто стикався і чи можна якось цьому запобігти?
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-10-12-08-51-57-505-edit_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2022-10-12-08-51-57-505-edit_com.miui.home.jpg
    179.7 КБ · Перегляди: 46

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Добрый день. Вопрос к пользователям телефона "Xiaomi Redmi A1 Black 2/32GB " которые покупали телефон в Алло, если тут такие есть. Кто-то искал отпечаток пальца в данной модели? Экран в телефоне стоит как в Redmi 6A. По идее если экран идентичен, то отпечатка не должно быть на экране. На сайте производителя и на всех форумах говорят что отпечатка нет.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
На сайте производителя и на всех форумах говорят что отпечатка нет.
Правильно кажуть: тут його справді немає.
На іншій моделі є.
Потягнути шторку ще вниз, потім вліво, там є сортування (сортировка).
Так власне, що я сортую в цей спосіб, але після перезавантаження перемикач VoWiFi знову стає першим.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Добрый день. Вопрос к пользователям телефона "Xiaomi Redmi A1 Black 2/32GB " которые покупали телефон в Алло, если тут такие есть. Кто-то искал отпечаток пальца в данной модели? Экран в телефоне стоит как в Redmi 6A. По идее если экран идентичен, то отпечатка не должно быть на экране. На сайте производителя и на всех форумах говорят что отпечатка нет.
Отпечатка нет, у меня сейчас на руках этот смартфон
По защите можно установить один из вариантов, смотрите скриншот

001.jpg
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Знайомий хоче XIAOMI 11T.
Які в цього телефона суттєві недоліки?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Знайомий хоче XIAOMI 11T.
Які в цього телефона суттєві недоліки?
1. Не зовсім оптимальне співвідношення ціна/характеристики (вважаю, камеру, наприклад, можна було поставити в нього кращу).
2. Модель вже не нова, тому підтримуватися буде ще ну рік чи максимум два, а оновлення версії Андроїд вже майже точно не отримає.
3. (хтось може вважати це мінусом, але я не вважаю) Процесор Медіатек. Хоча він насправді дуже хороший – майже як снап 870, і досить енергоефективний.
---
Це так, якщо попробувати придертись. Але телефончик хороший.
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
1. Не зовсім оптимальне співвідношення ціна/характеристики (вважаю, камеру, наприклад, можна було поставити в нього кращу).
Ну не знаю, ціна в Алло від 13999 грн. за 8/128. Більш ніж розумна ціна, на сьогодні.
Що не так з камерою? Я не бачу що можна було би покращити.
 

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Добрый день. Кто использует REDMI NOTE 11S за ночь в режиме ожидания сколько заряда может уйти?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Щось за дофіга, як за ніч в режимі очікування. 10% – це хіба якщо якась програма будить процесор часто (якщо дуже часто, то може бути і ще набагато більше), чи сигнал мережі слабкий.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
roman_ternopil, ну іменем кс часто в 2600 падає на 2 поділки. А андроїд так влаштований, що майже завжди кудись лізе. Режим в літаку виручає. Але ясно що не всім підходить
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
А от чи нормально, що в режимі точки доступу – роздача LTE-1800/2100, сигнал 2-3 поділки – мій 12X не доживає і до вечора, а на дотик навіть мінімально теплий?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
обновою мяу 13 вони зменшили роботу від 1го заряду
З автономністю в мене на MIUI 13, Android 12 все ок. На одному заряді при середньому користуванні я його заряджав раз на 2 дні. Але от в режимі точки доступу жере заряд, як дурне, і ще й помітно гріється. Можливо, це через нестабільний сигнал, хоча не факт.
 
Реєстрація
25.09.16
Місто
Біла Церква
Зробив заміри за допомогою Tasker - за 9 годин на 2%. Redmi 9. Вночі wi-fi на телефоні був включений, а точка доступу була відключена, Інтернет від Водафон. Коли Київстар, у мене, заряд трохи швидше падає.

IMG_20221105_080319.jpg
 
Зверху