Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
СЛон, заборонити доступ до смс всім додаткам, окрім саме смс ? Заборонити доступ до всього сміттям типу відгуків, гео, синхрону і тп від xiaomi ?
Через мене пройшло 5 xiaomi , на жодному за всі ці роки не відправляло ніколи смс. Так, треба посидіти з годину, щоби потушити доступ всьому лайну (системним додаткам в тч), але зробив раз і все
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Подскажите что может быть вставляешь любую симку с девайс и он сам отсылает смс на какой то непонятный номер лайфселл, в отправленных нету, только по балансу замечаешь. Кто сталкивался? Как вылечить?
Тёзка, попробуй удалить системный номер SMS-центра. Или не удалить, а просто убрать код страны и сети.
Т.е. из +38067 466 0 466 сделать 67 466 0 466. Тогда сообщение не сможет отправиться.
Если сам не планируешь отправлять исходящие SMS, можно так и оставить - входящие всё равно будут доходить.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
СЛон, заборонити доступ до смс всім додаткам, окрім саме смс ? Заборонити доступ до всього сміттям типу відгуків, гео, синхрону і тп від xiaomi ?
Через мене пройшло 5 xiaomi , на жодному за всі ці роки не відправляло ніколи смс. Так, треба посидіти з годину, щоби потушити доступ всьому лайну (системним додаткам в тч), але зробив раз і все
Підтримую. В мене так. Все працює.
Screenshot_2023-11-22-22-22-30-373_com.miui.securitycenter.jpgScreenshot_2023-11-22-22-22-43-775_com.miui.securitycenter.jpg
 
Останнє редагування:

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Poco X3 NFC, оновили системні компоненти, після цього акум за ніч падає з 80% до 12%.
Що зробити цьому телефону? :)
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Prorab, а яке саме оновлення видалити і як? )))
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Prorab, ти чи прикалуєся, чи хз.. Ті які в шторці вискочили - "треба оновити системні компоненти". Треба було записувати у блокнотик які саме чи є де подивитись?
У мене Хуавей, я з Сяомі не товаришую.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Треба було записувати у блокнотик які саме чи є де подивитись?
Краще записувати, але і подивитись теж є де: Настройки - обновление компонентов - журнал обновлений.
Там же можна і вимкнути автооновлення.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Порадили старі сяомщики чекати нового оновлення
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Выпустили новинку (уже в магазинах Украины, Хотлайн в помощь) Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 12/512GB а вот цену влупили конскую в 450$ думаю особо спросом он пользоватся не будет с процом Dimensity 7200 Ultra :poop::poop::poop:

Вот про что они думали когда за 380$ выпустили Poco X6 Pro 12/512GB с Dimensity 8300-Ultra который значительно производительней 7200 пока остается непонятным...
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Вот про что они думали когда за 380$ выпустили Poco X6 Pro 12/512GB с Dimensity 8300-Ultra который значительно производительней 7200 пока остается непонятным...
Думали що нарід буде розповідати що якщо не Snapdragon, то гімно тому пофіг що ставити :trollface:
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
якщо не Snapdragon, то гімно
Розповідати можна рівно до того часу, поки на новий смартфон із драконом не вистачить грошей, або витрата буде не на часі, або видадуть смарт по роботі. А ціноутворення у китайських брендів часто більше залежить від марки та ЦА, під яку позиціонується смартфон у їх баченні.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Я так понимаю сейчас о том, что если есть возможность то нужно брать на Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 а не на MediaTek Dimensity 8300

Snapdragon 8 Gen 2 --- Типа бомба :cool:
MediaTek Dimensity 8300 --- Типа глючное недоразумение o_O
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Я так понимаю сейчас о том, что если есть возможность то нужно брать на Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 а не на MediaTek Dimensity 8300

Snapdragon 8 Gen 2 --- Типа бомба :cool:
MediaTek Dimensity 8300 --- Типа глючное недоразумение o_O
Ну якщо ви знайдете щось за 380$ на 8 gen 2, то так - він буде краще. Але сумніваюсь що знайдете...
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Ну якщо ви знайдете щось за 380$ на 8 gen 2, то так - він буде краще. Але сумніваюсь що знайдете...
За 380$ это врядли, а вот за 450$ уже можно будет купить на 8 gen 2, смотрю должен вскоре выйти Поко F6 вот он как раз в этот бюджет должен вписаться
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Я так понимаю сейчас о том, что если есть возможность то нужно брать на Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 а не на MediaTek Dimensity 8300

Snapdragon 8 Gen 2 --- Типа бомба
MediaTek Dimensity 8300 --- Типа глючное недоразумение
Dimensity це гарні процесори, не гірші за Snapdragon. Погані це Helio. Різні лінійки процесорів за ціновою категорією.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Dimensity це гарні процесори, не гірші за Snapdragon. Погані це Helio. Різні лінійки процесорів за ціновою категорією.
Встречал информацию что смарты на MediaTek не видят нормально вай фай 5й и большую часть частот, а то что видит то просто смех и слезы по скорости, так же встречалась информация что неправильно определят по навигации и творит что попало...
 
Зверху