Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Alex, 5 років навіть старі Нокії не витримували. Секта ні до чого
На руках до сих пор имеется SGS2 - с двумя акб, родным и усиленным (тоже оригинал на 2000mAh - самса в свое время с крышкой их продавал), все в рабочем состоянии, акб просели максимум на 10-15% от заявленной емкости... так что - ничего фантастического в вышенаписанном нет :boss:
 
Реєстрація
17.11.17
Місто
Киев
Телефон
Realme C21Y
Poco m5 у ребенка на helio g99 wifi 5 норм работает проблем нет,а вот 4G+ Агры нет
Які враження від телефону? Принаймні у дитини?
Глюки і "косяки" не вилазять якісь?
А то глянув на 4пда, то там якось неоднозначно. В когось наче і працює, а в когось і на MIUI13, і на 14 і підлагує і головне "герцовка" своїм життям живе. Пишуть періодично добре це в очі кидається. Можливо це на HuperOS трохи полікували. Але це не точно.
 
Реєстрація
31.05.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 8T, PocoX3 Pro
Poco m5 у ребенка на helio g99 wifi 5 норм работает проблем нет,а вот 4G+ Агры нет
Які враження від телефону? Принаймні у дитини?
Глюки і "косяки" не вилазять якісь?
А то глянув на 4пда, то там якось неоднозначно. В когось наче і працює, а в когось і на MIUI13, і на 14 і підлагує і головне "герцовка" своїм життям живе. Пишуть періодично добре це в очі кидається. Можливо це на HuperOS трохи полікували. Але це не точно.
Моя мама (80+) користується більше року. Помітних глюків майже нема, автономність шалена - близько тижня при розмовах до години на день. Рази 2 чи 3 за рік глючив датчик наближення - лікується перезавантаженням. Ну і основний недолік - досі не оновився по повітрю - MIUI 13.0.8 і все, але така сам картина і у мене на Поко Х3Про (13.0.5). Пишуть що на нього вже є ГіперОС и 14 андроїд, оновлювати через 3 крапки щось поки боюсь.
 
Реєстрація
17.11.17
Місто
Киев
Телефон
Realme C21Y
Моя мама (80+) користується більше року. Помітних глюків майже нема, автономність шалена - близько тижня при розмовах до години на день. Рази 2 чи 3 за рік глючив датчик наближення - лікується перезавантаженням. Ну і основний недолік - досі не оновився по повітрю - MIUI 13.0.8 і все, але така сам картина і у мене на Поко Х3Про (13.0.5). Пишуть що на нього вже є ГіперОС и 14 андроїд, оновлювати через 3 крапки щось поки боюсь.
Дякую. Просто вчора на 4пда зайшов, а там 700+ сторінок, і лише під кінець вже про ГіперОС. Зате купа обговорень, як "герцовка" його адаптивна до 20Гц падає, і "слайд-шоу" починається. 🤷🏼‍♂️
І як наслідок обговорення- купа розмов, який режим на Ютубі вмикати, де що попересмикувати, щоб попустило.
Одні доводять, що біда почалася на МіУі14, інші доводять, що вже ця бідося на 13 була. Треті доводять, що то на 13 інша бідося була, а ось на 14... І наче на ГіперОС стало краще, але не точно.
А ще є версія нефартова сенсора, то там треба "розблокування подвійним натисненням" відключити, бо інакше телефон по 10-15 хвилин перезавантажується.
Просто g99 , якщо рівняти з g88, spadragon 680 чи Dimensity 700 наче і бодрий більш-менш, але якщо телефон дійсно непередбачувано фрізить і тупить, бо в нього своя думка щодо необхідної частоти, то якось стрьомно такий апарат брати 🥴
Тоді хоч Редмі 10, 10С чи Росо М4 5g розглядай.
 
Реєстрація
17.11.17
Місто
Киев
Телефон
Realme C21Y
адаптивна до 20Гц падає, і "слайд-шоу" починається. 🤷🏼‍♂️
Зауваж мамуні неважлива герцовка, чи не так?
Думаю, що так 🙂
З іншої сторони я не був очевидцем проблеми з тою герцовкою, і як вона виглядає. Можливо якби зображення тіпалось-смикалось, то мама можливо б і помітила, та запитала, що за MUIня трапляється. 🤷🏼‍♂️😁
А якщо візуально проблема візуально непомітна невибагливим оком, то і мені вона неважлива/не значна, можна сказати що її нема.
 
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
Підкажіть як вирішити проблемку з Сяомі Редні Ноут 8 Про . Мала понакачувала ігор і підключила якусь рекламу , котра вискакує при розмові і в будь який момент.. Я ігри повидаляв , та реклама зявляється далі.. Можна це якось вилічити без відновлення до заводських?
 
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
VovikT, шукай в хромі, зазвичай там є сайти реклами з дозволом на пуш
Дякую за пораду...Заборонив хрому сповіщення, але не допомогло...Коли знову вискочила реклама , відкрив список всіх активних додатків, і зауважив що реклама з цієї програми...IMG-5ba53d4cbfe4271e613b69c16f3bc7e3-V.jpg
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
реклама з цієї програми
У мене в тестя на телефоні було п'ять чи шість подібних програм, які ніде не видно, а тільки в "налаштування -> програми". Так в нього на телефоні така дискотека з реклам була не тільки під час дзвінків, а і посеред ночі, коли телефон в спокої і ніхто його не рухав. Як зніс всі, так і почав краще спати по ночах.
 
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
Я ще як глянув що мала в ютюбі понапідписувала.. то прозрів....Треба якось обмежити встановлення додатків ....
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Xiaomi собирается выпустить A3
Офіційно представлено смартфон для бідних
Родина смартфонів Redmi поповнила нову бюджетну модель під назвою Redmi A3. Крім доступної ціни, апарат обзавівся «розігнаним» екраном, класичним аудіороз'ємом, що все рідше зустрічається на мобільному ринку, і пристойним обсягом пам’яті в максимальній конфігурації за мірками свого бюджетного сегменту.
Redmi A3 оснащений IPS-дисплеєм діагоналлю 6,7 дюйми з роздільною здатністю 1650×720 пікселів і частотою оновлення 90 Гц. «Серцем» смартфона стала мобільна платформа MediaTek Helio G36 у поєднанні з 3, 4 або 6 ГБ оперативної пам’яті та накопичувачем на 64 або 128 ГБ.
Круглий модуль тильної камери смартфона містить основний 8-мегапіксельний датчик, доповнений допоміжним сенсором для розмиття фону. Фронталка представлена одним сенсором на 5 Мп. Живиться новинка від акумулятора ємністю 5000 мАг за допомогою зарядки потужністю 10 Вт. Доповнюють список характеристик 3,5-мм аудіороз'єм та слот для microSD.
Redmi A3 представлений у блакитному, чорному та зеленому кольорах корпусу. У Китаї смартфон оцінений у $90 за конфігурацію 3/64 ГБ, версії 4/128 ГБ та 6/128 ГБ коштують $100 та $110 відповідно.
 

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
купив/ придбав poco М6 pro маю проблему в меню налаштувань екрана не можу знайти налаштування/Параметру зміни частоти екрану
Post automatically merged:

Блін, це ж треба було так тупо перекласти на українську мову як - «оновити рейтинг»
 
Останнє редагування:
Зверху