Софт для Android

Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
cuser, схоже, що це баг додадку. Тож виправити можуть лише ашанівські смузіхльоби. Звертайся на гарячку.
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
схоже на поділки китайського мобілостроєнія. cuser, Пост потрібно було з моделі телефона писата, і з прошивки яка стоїть на ньому.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Пробую реанімувати старенький планшет дружини Galaxy Tab 2. Накатив прошивку Omni6 без gapps, підбираю легкий софт. Підкажіть, чи є щось легше Opera?
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
cuser, схоже, що це баг додадку. Тож виправити можуть лише ашанівські смузіхльоби. Звертайся на гарячку.
Порада гарячки перевстановити додаток не допомогла.
А от шаманство допомогло. Перевантажував телефон перед кожною дією (встановлення додатку, реєстрація пошти в додатку, реєстрація картки в додатку) і зміг зареєструвати картку в додатку.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
cuser, і чим це вам допоможе? Якщо за вашою карткою перекази p2p сторонніми сервісами платні, платитимете комісію?
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
cuser, і чим це вам допоможе? Якщо за вашою карткою перекази p2p сторонніми сервісами платні, платитимете комісію?
там оплата по QR-коду. Попробую оплатити, коли на дебетовій карті буде залишок рівний сумі покупки і подивлюсь на результат. Комісію платити не буду.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Дякую.
Я щось пошукав тільки по темах, а пошук на форумі не запускав. Але після вашого повідомлення пошукав.
І пробувати оплату не буду. Результат я уже знаю: "ашан - как перевод на карту".
 
  • Like
Реакції: idea

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
Посоветуйте приложение для хранения дисконтные и прочих карт торговых сетей и т.п. в смартфоне. Желательно без привязки к какой либо основной карте/сети (типа Фишка).
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Посоветуйте приложение для хранения дисконтные и прочих карт торговых сетей и т.п. в смартфоне. Желательно без привязки к какой либо основной карте/сети (типа Фишка).
Я в GooglePay храню
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Посоветуйте приложение для хранения дисконтные и прочих карт торговых сетей и т.п. в смартфоне. Желательно без привязки к какой либо основной карте/сети (типа Фишка).
Підтримую попередніх дописувачів. Окрім того ще є stocard.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Поділюся своїм "новим" досвідом реанімації Galaxy Tab 2 10.1 (p5100). Це старий планшет ще 2014 року випуску, переважно був у користуванні дружини, поки працював більш-менш. Після ремонту у 2016му (згорів модуль заряджання) практично не використовувався, бо страшенно гальмував. Через серію експериментів поставив CM13 й раз на місяць дивилися мультики з дитинкою, але більше щось робити - це було страждання. Врешті, донечка підросла й з'явилися більші потреби. Я вже замовив нову пам'ять, аби покращити взаємодію та періодичні перевантаження. Читання форумів помагає :) Поставив прошивку Omnirom6 без gapps, планшет - ожив. Вручну встановив потрібні застосунки (opera, wikipedia, читалку era, youtube vanced, hdbox, mxplayer, zoom, aurora store, lines98, файловий менеджер). Доволі шустренько працює. Подивимося, які будуть вимоги й чи зможе забезпечити їх старенький планшет.
Раджу згадувати про свої старі ґаджети - для них знайдуться альтернативи.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
knedlyk, !всегда!, даже на стоке, прибитие лядских гаппсов оживляет любой девайс. Просто, если доступно, "удалить обновление" и "отключить". Для маркета и гплэйсервисов.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
прибитие лядских гаппсов оживляет любой девайс
А какой альтернативный магаз (можно варезный) поставить на дохлый девайс, чтобы не тормозил? Ну влом же отдельно каждую апкакаху качать...
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Maxxx, я чаще всего забираю на apkmirror, apkpure, моды с 4pda, если что-то финансовое - тащу оригинал с плеймаркета через apkcombo.
Но, экспериментировал в январе, для не изощренных нужд в одном месте можно хуавейный appgalery. Хуавейные сервисы, которые прицепом надо ставить к аппгалерее, по субъективным ощущениям , на уровне гаппсов 2017 - т.е. 2..3..4 фоновых сервиса, вроде без тормозов.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
прибитие лядских гаппсов оживляет любой девайс
А какой альтернативный магаз (можно варезный) поставить на дохлый девайс, чтобы не тормозил? Ну влом же отдельно каждую апкакаху качать...
Я врешті вибрав аврору - сподобався дизайн та наповнення (перед цим пробував apkpure та aptoide). Тут більше https://forum.xda-developers.com/t/...fficial-oss-play-store-client-may-16.3739733/
Post automatically merged:

knedlyk, !всегда!, даже на стоке, прибитие лядских гаппсов оживляет любой девайс. Просто, если доступно, "удалить обновление" и "отключить". Для маркета и гплэйсервисов.
Ну, я їх для, як тут хтось сказав, дохлого девайсу просто не встановив - сповіщення не очікуються, потрібно просто оживити планшет. Хуявешні застосунки якось не пробував - поки не тягне.
 

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
Какой VPN клиент использовать для подключения к домашней сети.
Основная задача - печать на сетевом принтере с телефона.
На роутере поднят два VPN
VPN-сервер L2TP/IPSec
Сервер IKEv2 VPN
 
Зверху