Софт для Android

Реєстрація
14.02.14
Місто
Киев
Загрузил не с плей маркета апк.
Какая прога может протрекать какие данные она может собирать/передавать при отключенных разрешениях на телефоне
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
marvel, если управление правами адекватное, то всё, что запретил, обрабатывать не будет.
Но, чтоб наверняка, можно еще принудительно промодить апк-шку, отобрав права тулзой apktoolM(с 4пда).
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Останнє редагування:
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Шановні, хто ставив ці "Тривоги" від Ajax?
Як вони працюють? Лише з доступом до інтернету чи оповістить і без нього?
Я просто трохи обновив наручний годинник і там в його додатку нема налаштувань на кшталт "Всі повідомлення", можна лише встановлені додатки вибирати. А попередний годинник з його софтом з галкою на "Всі повідомлення" перехватував і вже вбудоване в андроїд сістемне оповіщення "повітрянної тривоги".
Прийшла думка вимикати сістемні та спробувати окремим додатком.
Просто хочу наперед прояснити чи буде сюрпризом, якщо інет відвалиться, то я можу прогавити попередженння про небезпеку?
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Без інтернету дійсно не працює, але споживає мінімум трафіка, тож навіть у 2G спрацьовує. Також оновлює стан і спрацьовує, коли з'являється інтернет, хоча і з затримкою.
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Мені більше до вподоби єТривога, хоча вона також потребує інтернету.
Ось цікаво, тестували оповіщення Cell Broadcast і....
 

Romalegri

Дідусь з ковінькою
Реєстрація
19.09.22
Місто
Київ
Телефон
Прихильник Самсунгів
webivan, у телеграмі є канали повітряних тривог по областях. Можна підписатись на потрібний і поставити на ньому будь-який звук повідомлення. Мінус той, що відбій тривоги з тим же сигналом. Але ж й#б#на р##ня такою залишається і при відбої теж...
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Хочу переехать десктопом и мобильным андроидом с Оперы на Файрфокс (на андроиде будет Iceraven).
Останавливает одно - нет простого тумблера с VPN как в Опере.
Коллекцию своих аддонов создавать пробовал, не помогает это, не появляется скажем аддон Planet VPN в списке доступных в телефоне.
Внешнее приложение VPN есть, но хотелось бы сделать ленивый вариант - тумблер прямо в браузере.
Может кто-то сталкивался с подобной проблемой?
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Нажаль, для мобільної версії додатків лише кілька штук, і vpn серед них немає.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Romalegri, он не умеет кроме впн ничего. Ни профиля, ни закладок, ни паролей.
 

Romalegri

Дідусь з ковінькою
Реєстрація
19.09.22
Місто
Київ
Телефон
Прихильник Самсунгів
Alex, есть у него закладки. И ещё хорошая блокировка рекламы, малый "вес" и шустрость. С паролями да - есть такое кому неудобство, а кому достоинство. Кстати, довольно многие предпочитают из соображений приватности использовать отдельный софт для закладок и для паролей. Но это уже другая тема о прагматиках, пофигистах, параноиках и промежуточных состояниях.
Я не защищаю этот браузер, просто к слову напомнил о нём. Сам перестал им пользоваться из-за ненадобности - понял, что предпочитаю всё же отдельный VPN-клиент.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Romalegri, можно войти профилем файрфокса, подтянутся закладки и пароли файрфокса?
Это немного не то, что я хочу.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Шукаю зручний інструмент прослуховування:
1. Подкастів.
2. Аудіокнижок в офлайні.
 
Зверху