Сравнение цен на связь у нас и в ЕС

Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
Швеція і Норвегія, Фінляндія з 5-8 млн населення на 500-600 тис кв.км якось будуються в 5G
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
murk а нука ссылочку нам на тарифы в Финляндии сбросьте. Или может вы думаете, что у них тоже тарифы по 4-5 долларов?
Post automatically merged:

Вот один из примеров https://elisa.fi/kauppa/puhelinliittymat/
 
Останнє редагування:

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
murk а нука ссылочку нам на тарифы в Финляндии сбросьте. Или может вы думаете, что у них тоже тарифы по 4-5 долларов?
Post automatically merged:

Вот один из примеров https://elisa.fi/kauppa/puhelinliittymat/
Білорусь має населення як у Лайфа абонентів.
Тим не менше там 3 оператори, і ціни такі ж самі як у нас.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
dzidzio а покриття там таке як у Фінляндії?
Берем для розгляду другий по величині оператор Білорусі А1, щоб не було звинувачень, що для прикладу використовується найдорожчий оператор. Найдешевший тариф "Комфорт S": 1Гб інтернету, 60 хв на ворогів, безлім всередині мережі. Ціна 13.30руб/міс=147.80грн(по курсу НБУ). Ціна взята не акційна для нового абонента, а стандартна для постійного користування. У Київстар, як найдорожчому, "Спілкування без меж": 6Гб інтернету, 60хв на ворогів і безлім всередині мережі за 125грн/4міс (приблизно 135грн/міс). Або 60грн у Лайфселу, щоб мій опус в оффтоп не потрапив.
І що в Білорусі вже не так все класно, правда? Я вже не порівнюю відсоток покриття по країні.
.
 
Останнє редагування:

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Dmitrius, ви просили тарифи по 4-5 доларів, я вам показав приклад існування таких тарифів при тому що 8 млн абонентів обслуговує 3 оператори, а не тільки Лайф.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
dzidzio який приклад ви показали? Крім пустих слів ніякого конкретного прикладу. Прочитайте моє попереднє повідомлення, я його доповнив, коли ви вже встигли відповісти.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
dzidzio а покриття там таке як у Фінляндії?
Берем для розгляду другий по величині оператор Білорусі А1, щоб не було звинувачень, що для прикладу використовується найдорожчий оператор. Найдешевший тариф "Комфорт S": 1Гб інтернету, 60 хв на ворогів, безлім всередині мережі. Ціна 13.30руб/міс=147.80грн(по курсу НБУ). Ціна взята не акційна для нового абонента, а стандартна для постійного користування. У Київстар, як найдорожчому, "Спілкування без меж": 6Гб інтернету, 60хв на ворогів і безлім всередині мережі за 125грн/4міс (приблизно 135грн/міс). Або 60грн у Лайфселу, щоб мій опус в оффтоп не потрапив.
І що в Білорусі вже не так все класно, правда? Я вже не порівнюю відсоток покриття по країні.
А ти порівняй. Любиш великі числа - порівняй тарифи в Росії якоїсь Центрально-Чорноземної області (не треба нам Москви, правда?) і не найбільшого оператора (Мегафон?) і кількість обладнання та розгорнутих технологій. ARPU в РФії я тобі підкажу - 5,5 доларів (300-320 рублів)
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
murk так я люблю цифри і конкретні факти. Так де ж ваше посилання? Давайте ви грамотно давайте посилання, факти, порівняння, а не зі стелі одну цифру написали, а ти там вже сам шукай. Я так теж можу вам цифр купу написати. І конкретно в нас суперечка по країнах з малою кількістю населення. В Росії доречі 140млн, геть немало. В цьому плані ви пальцем в небо геть не попали.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Білорусь має населення як у Лайфа абонентів.
Тим не менше там 3 оператори, і ціни такі ж самі як у нас.
и чё там с покрытием lte в Беларуси? Кроме beCloud на частоте 2600МГц, ещё где-то кто-то строит 4G сеть?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Білорусь має населення як у Лайфа абонентів.
Тим не менше там 3 оператори, і ціни такі ж самі як у нас.
и чё там с покрытием lte в Беларуси? Кроме beCloud на частоте 2600МГц, ещё где-то кто-то строит 4G сеть?
Там навіть А1 VoLTE запустив.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
murk так я люблю цифри і конкретні факти. Так де ж ваше посилання? Давайте ви грамотно давайте посилання, факти, порівняння, а не зі стелі одну цифру написали, а ти там вже сам шукай. Я так теж можу вам цифр купу написати. І конкретно в нас суперечка по країнах з малою кількістю населення. В Росії доречі 140млн, геть немало. В цьому плані ви пальцем в небо геть не попали.
Про що взагалі суперечка? Теле2 Естонія за 8 Євро дає 4гб інтернету, безлім на всі номери країни і 100 хв за кордон. При цьому LTE має 96% покриття території. Підготовка до запуску 5G. Мінімальний пакет з безлімітом по Естонії , 400 Мб інтернету і 30 хв за кордон - 5 євро.

Густина населення в 3 рази менша ніж в Україні, відповідно, в 3 рази більші капіталовкладення потрібні.

А ти і далі сиди в землянці, пиляй ліс, тягай сигарети в ЄС (чим ти там заробляєш?) і кричи на форумах що доплатити 3 євро і мати нормальний зв'язок - нереально.
Post automatically merged:

Білорусь має населення як у Лайфа абонентів.
Тим не менше там 3 оператори, і ціни такі ж самі як у нас.
и чё там с покрытием lte в Беларуси? Кроме beCloud на частоте 2600МГц, ещё где-то кто-то строит 4G сеть?
в Білорусі BeCloud уже давно працює в 2600/1800 і недавно почав 800 діапазон освоювати. При цьому два оператори мають мережу 3G 900/2100 + 2G 900/1800 і у Лайф 2G 900 + 3G 2100
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
murk опять куча слов, а конкретики никакой. Все типа "где-то там". А то уже на личности перешёл, а дальше громких фраз- только пердеж в лужу. Ты давай подготовься и уже тогда пиши.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Я думаю, что при этой гонке стандартов операторы пытаются побыстрее отбить вложенные деньги. 5 лет назад у нас в стране только 3g начал появляться у слонов.
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
murk а нука ссылочку нам на тарифы в Финляндии сбросьте. Или может вы думаете, что у них тоже тарифы по 4-5 долларов?
Post automatically merged:

Вот один из примеров https://elisa.fi/kauppa/puhelinliittymat/
Ну і що тут потрібно нам побачити? Там за 50 євро безлімітний 5ж інтернет на швидкості до 1000 мбіт/с. Нормальна ціна як для безпровідного інтернету на такій швидкості і з можливістю використання в інших країнах Європи. Цитую з сайту з твого посилання:
Безлімітний Інтернет у Фінляндії, Північних і Балтійських країнах, а також у країнах ЄС та ЄЕП - за фіксовану щомісячну плату. Дзвінки та повідомлення за звичайною ціною включаються в щомісячну ціну безплатних підписок.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Ну і що тут потрібно нам побачити? Там за 50 євро безлімітний 5ж інтернет на швидкості до 1000 мбіт/с. Нормальна ціна як для безпровідного інтернету на такій швидкості і з можливістю використання в інших країнах Європи.
Ты это здешним обывателям расскажи. У большинства подгорает в одном месте за лишних 5 гривен, а ты о 50 евро на скорости 1Гбит пусть даже и в Европе. Если бы КС такие условия и цены завтра выдвинул, у части форумчан пердаки в клочья разлетелись.
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Ну і що тут потрібно нам побачити? Там за 50 євро безлімітний 5ж інтернет на швидкості до 1000 мбіт/с. Нормальна ціна як для безпровідного інтернету на такій швидкості і з можливістю використання в інших країнах Європи.
Ты это здешним обывателям расскажи. У большинства подгорает в одном месте за лишних 5 гривен, а ты о 50 евро на скорости 1Гбит пусть даже и в Европе. Если бы КС такие условия и цены завтра выдвинул, у части форумчан пердаки в клочья разлетелись.
Там інші умови. Ціни встановлюють також і враховуючи платіжну спроможність населення. У Фінляндії, станом на 2019 рік, середня заробітна плата становила 3540 євро на місяць.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Согласен. Но оборудование стоит одинаково для всех. Разнится только оплата труда. Поэтому они строят быстро, а у нас процесс на десятилетия.
Post automatically merged:

len_non удавись своими дизлайками. Помню мы с тобой дискутировали, так ты в свое оправдание не смог предоставить ничего, кроме матюков да, якобы, слов знакомого. Так что в спор других не лезь, не твое это: отстаивать позицию. Занимайся лучше тем, что умеешь: корми кур да свиней.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Обладнання продається не в магазині. Кожний вендор підписує контракт з оператором на індивідуальних умовах.
 
Зверху