Срок действия номера Beeline

Статус
Закрита.

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
Re: Срок действия номера

А чем роуминг плох?
 

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Re: Срок действия номера

BeePlus, лишний значок в статус-баре телефона :D
 
  • Like
Реакції: ars

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
Re: Срок действия номера

Ты спроси как роумеры а билле у оперпторов числятся, приоритеты и настройки работы с сетью... как по мне одни плюсы.
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Вчора пробував активувати два номери Beeline. На упаковці ніякого терміну стосовно активації пакетів не було зазначено. При вставці Sim картки в телефон висвічує: "Незареєстрована картка". Оператор сказав, що номери не значаться в системі ПрАТ «Київстар», тобто як він пояснив - були перевипущені. Що порадите робити ? Варто йти в ЦОА ?
P.S. Номери придбані більше року тому в віддаленому ЦОА ПрАТ «Київстар». Чеки не збереглись.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Можно и прогуляться...
Сказали ведь,что перевыпущены номера-результат почти прогнозируется нулевой.
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Цікаво чому вони перевипущені ? Вони ж не мали терміну активації.

P.S. Оскільки на пакеті є наліпка з згадкою про послугу "Интернет без границ" то можу приблизно визначити термін придбання пакету (після 11.10.2011).
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Попробовал активировать 2 номера Билайна. Один не активировался, второй активировался. Печаль.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Цікаво чому вони перевипущені ? Вони ж не мали терміну активації.

P.S. Оскільки на пакеті є наліпка з згадкою про послугу "Интернет без границ" то можу приблизно визначити термін придбання пакету (після 11.10.2011).

Можеш прогулятися. В мене було подібне, тільки з Києвстарами. Написав заяву, додав скани упаковки. І через тиждень Пусєв надіслав мені дві інші сім-карти.
 

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
Re: Срок действия номера

Восстановят в тарифах билайн
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Можеш прогулятися. В мене було подібне, тільки з Києвстарами. Написав заяву, додав скани упаковки. І через тиждень Пусєв надіслав мені дві інші сім-карти.

Сьогодні прогулявся. Описав ситуацію працівнику ЦОА, пред'явив пакети, написав заяву і тут виявилось, що я ще й паспорт повинен мати при собі. Я ж як на зло залишив його вдома, тому прийдеться ще й завтра йти в ЦОА. Але й сьогоднішнє спілкування з представником Київстару додало декілька додаткових питань. В мене разом з заявою хочуть забрати й стартові пакети. Ось в мене й виникло питання наскільки це правомірно ? Якщо я віддам стартові пакети, то як зможу довести, що я щось їм давав ? Наскільки вимога оператора правомірна ?
І ще одне: мою заяву будуть розглядати 30 днів (зі слів оператора). Прискорити розгляд можливо ?
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
мою заяву будуть розглядати 30 днів (зі слів оператора). Прискорити розгляд можливо ?
у заяві допиши, що відповідно до законодавства коли справа проста і не потребує додаткового дослідження - застосовується скорочений термін розгляду заяви - 15 діб.
формулювання по пам'яті, можеш особисто подивитись у законодавстві.
хз чи допоможе ця дописка, імхо вони болт клали на це, але себе можна перестрахувати.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Alex, ст. 20 Закону України "Про звернення громадян"
Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше
одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують
додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти
днів від дня їх отримання.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мне тоже говорили про 30 дней. Но реально ответ пришел ранее. Обязательно укажи, что требуешь письменного ответа. Насчет изымания комплектов симок - не помню.
[MENTION=1859]Ognenko[/MENTION], реально заява була написана 29.03.2012, а Пусєв відповів вже 30.03.2014. Якщо цікавить, можу викласти копії звернення і відповіді.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Ognenko, оригиналы ты отдавать не должен. Поступи так:
1) сделай ксерокопии пакетов и SIM-карты, на них ставишь "копия верна, фио, подпись дата", в заявлении указываешь это приложение
2) в заявлении указываешь: "представителю компании предъявил оригиналы пакетов с их содержимым и сверено с представленной информацией на ксерокопии"
3) в низу заявление оставляешь графу, что заявление принято уполномоченным представителем Киевстар ФИО и его подпись
4) ну ответ письменном виде на указанную почту соответственно;
5) и пусть делают скан :)
 
Статус
Закрита.
Зверху