Срок действия номера Beeline

Статус
Закрита.

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Fraud, помилився. Також у 2012 році він відповів.
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Перш за все всім спасибі за поради.
Сьогодні знову був в ЦОА і знову мене настигла невдача. Цього разу в ЦОА для реєстрації моєї заяви не було інтернету (в даному ЦОА провайдером виступає всім відома компанія FreshTEL). Поїхав в найближчий до даного інший ЦОА. А там без зайвих проблем, навіть попередню заяву переписувати виявилось непотрібним.

View hidden content is available for registered users!


Отримав ксерокопію даного звернення з присвоєним вхідним номером. Тепер чекатиму відповіді.
 
Останнє редагування:

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Ognenko, где???
Скрытый текст:
Ось текст моєї заяви:
 

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
Re: Срок действия номера

Это с иронией или правда?)

Правдивая ирония :p
Если и восстановят, то в тарифах би.
А вот восстановят теперь или нет ...
зависит как была прописана сим в билинге и что с ней сейчас (просто выключена, развязана и тд)
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Перш за все всім спасибі за поради.
Сьогодні знову був в ЦОА і знову мене настигла невдача. Цього разу в ЦОА для реєстрації моєї заяви не було інтернету (в даному ЦОА провайдером виступає всім відома компанія FreshTEL). Поїхав в найближчий до даного інший ЦОА. А там без зайвих проблем, навіть попередню заяву переписувати виявилось непотрібним.

***скрытый текст***

Отримав ксерокопію даного звернення з присвоєним вхідним номером. Тепер чекатиму відповіді.

Сьогодні появились перші результати подачі заяви. Передзвонили і повідомили, що повернути мені номери Beeline не можуть... Я маю право вибору інших номерів з тарифними планами Київстар. Я попросив дати мені письмову відповідь. На цьому й розпрощались.
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Сьогодні отримав лист від Київстару. Якщо коротко описати зміст даного листа, то виходить, що я сам винуватий в ситуації з неможливістю активувати стартові пакети Beeline. Київстар посилається на інформацію розміщену на офіційному сайті компанії. Мені ж, враховуючи викладені мною обставини, компанія Київстар БЕЗКОШТОВНО надсилає два стартові пакети передплаченої послуги зв'язку.

[URL=http://www.radikal.ru] [/URL]

P.S. Що порадите робити далі ? Скарга в НКРЗІ ?
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
У меня 0683777ххх тоже мертвая, даже пинкод не дает ввести, пишет, что сим заблокирована:mad: Ходил сегодня в сервисный центр, предложили написать заявление и получить вместо этого номера стартовый пакет Киевстар, даже номер предлагали выбрать. Или сказали ждите, возможно дадут возможность восстановить номер Билайн, так как сейчас жалоб много, но технической возможности подключить номер в тарифы Билайн нет, но эта возможность должна появиться, как и перевод между тарифами КС-Би
 
Реєстрація
25.09.12
Місто
Запорізька Січ
Телефон
Nokio 8910
to Ognenko, а коли ти намагався активувати їх?
У мене схожа виникла сітуація: намагався активувати один з архівних тарифів (гранична дата активації була відсутня) та сімка навіть не реєструвалась в мережі! Написав скаргу імператору, чтоб відновили в одному з тарифів БІ або повернули кошти. Поки що відповіді не отримав
 
Реєстрація
03.06.14
Місто
Киев
Подскажите пожалуйста, и там и тут пишут о случаях блокировки номера билайна оператором после активации какого-нибудь из архивных тарифов. Хочется понять причину таких действий оператора. Не верится, что отключают просто так.

Добавлено через 1 минуту
"назад - в будущее"
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху