Стосунки між чоловіком і жінкою

Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Останнє редагування:
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
К посту 2,819.
Ну блииин....
Я тоже умею сам себе писАть сообщения, с разных номеров...
Подозреваю это кто то из администрации тестирует ИИ на форуме, и жёстко вас всех тролит.:ROFLMAO:
Я ж графолог.;)
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
К посту 2,819.
Ну блииин....
Я тоже умею сам себе писАть сообщения, с разных номеров...
Подозреваю это кто то из администрации тестирует ИИ на форуме, и жёстко вас всех тролит.:ROFLMAO:
Я ж графолог.;)
Кстати.
Хотел запилить себе запасной акк.
Потом думаю,- придёт Tartak, и вычислит.
Это же будет позорище...
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Ну значить, я наивный и любая тётка хочет меня нa**ать.

Capture.JPG
Post automatically merged:

Хочет чтобы на бутылку посадили?
Дивно. Не чула, щоб у нас так казали... :unsure:
В британщіне?)
Деякі наші новинні телеграм канали до всрачки такий вираз полюбляють 😂
так, то про росіянців. То їхня тема. Але щоб українці один про одного? В нас такого ж нема.
 
Останнє редагування:

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
В нас такого ж нема.
Звісно ж нема. У нас взагалі і злочинності нема, і ходять всі розові єдинороги по вулицях 😂
Сорі, ну не можу втриматись 😂
Пс. Ну взагалі у нас не культ цього як в рашці, але якісь такі крінжі теж в новинах проскакують.
але то новини, тут зараз можуть апелювати що якщо сам таке не бачив то не рахується, ібо інтернет все вре 😂
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
В нас такого ж нема.
Звісно ж нема. У нас взагалі і злочинності нема, і ходять всі розові єдинороги по вулицях 😂
А я і не кажу, що в нас нема злочинності. На ресеї цей вираз мем, бо в них реально таке існує. Навіть відео було, як кадирівці чоловіка катували.
В Україні таке хіба є? В нас є меншини, які знущаються з українців і про це ніхто не говорить?:mad:
Щоб ви розуміли, цей вислів стосовно русні я сприймаю, як те що вони готові стерпіти будь яку наругу над собою, бо не мають відчуття гідності та волі за себе боротися. Синонім слова "терпіли" і туди ж "рабська психологія". Я жодного разу не чула, щоб українці вживали цю фразу відносно один одного. Бо цим самим ми б прирівнювали себе до них. русня- будь ласка, але ніколи про себе.
Тому якщо ви так говорите, то з вами щось не так.
 
Останнє редагування:
Зверху