Сучасні кнопкові телефони

Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
На хвилі тенденції відключення 2/3G мереж (відсутність 3G в багатьох місцях перебування), а також для гарного звʼязку, купив малому CAT B40 з підтримкою VoLTE. Робота обох SIM в LTE. Аби такий функціонал в корпус 1100, ціни би йому не було)))
Це ж (підтримка VoLTE) не про укр операторів?
 
  • Haha
Реакції: idea

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Це ж (підтримка VoLTE) не про укр операторів?
Чому ні? Працював і в Україні, в мережі Київстар, де не було 3G (2G та LTE). Зараз працює в ЄС. І там і там дзвінки в HD проходили.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Ціна не kosher. :cool:
Post automatically merged:

...і там "унутрє" не тільки батарейка - а ще Андроїд 11. Так що не зовсім телефон.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А мені навпаки назва не подобається, а от вигляд файний.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Вигляд і мені до вподоби, а ось ємність акума так собі. Софт можна інсталювати і свій, якщо не поробили щось з прошивкою, но акум біда...
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
debugger, у схожої нокії є джойстик, але то якась фігня - моя мама колись ним у стіну кидала через той джойстик :)
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Можливо хтось має досвід експлуатації; знає дані щодо заліза/надійності. З поміж чого обрати, CAT B40 чи Nokia 8210. Є тільки ці. Обидва обирались за наявність 4G.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Можливо хтось має досвід експлуатації; знає дані щодо заліза/надійності. З поміж чого обрати, CAT B40 чи Nokia 8210. Є тільки ці. Обидва обирались за наявність 4G.
В Румунії на них піднімається VoLTE?
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Можливо хтось має досвід експлуатації; знає дані щодо заліза/надійності. З поміж чого обрати, CAT B40 чи Nokia 8210. Є тільки ці. Обидва обирались за наявність 4G.
В Румунії на них піднімається VoLTE?

Так, VoLTE працює. Голос в HD+
Мені час скоро повертатися, і я захотів і собі оновити звонілку що для тестів)) Судячи з опису, в Nokia більша підтримка частот. Залишу малому CAT, а в Україну заберу Nokia. Як протестую вдома, відпишусь, чи і в нас піднялось)))

До речі, в особовому кабінеті оператора САТ не відображається. В полі пристрій- пусто. iPhone дружини є, і відповідне ПО само інсталювалося (профілі оператора та окремі налаштування в меню сотових даних)
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Можливо хтось має досвід експлуатації; знає дані щодо заліза/надійності. З поміж чого обрати, CAT B40 чи Nokia 8210. Є тільки ці. Обидва обирались за наявність 4G.
Є теми на 4пда.
Так, VoLTE працює. Голос в HD+
це під час виклику індикація в верхньому рядку? а має бути volte написано, здається
 
Зверху