Сільпо

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
спостерігав свинорилессу віком десь років 45. Яка знімала стікери -25%
Молода ще, не матьорая, а так, початківець.
І я би таке тру-свинорильством не назвав.
Post automatically merged:

Звучит как новый девиз для сборной Франции по футболу))
І знову якась баба яга буде проти. Бо там ще й друга частина буде про сир.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
спостерігав свинорилессу віком десь років 45. Яка знімала стікери -25%
Молода ще, не матьорая, а так, початківець.
І я би таке тру-свинорильством не назвав.
В нашому максимум бачила, що горішки кешью жарені важили як не жарені. Ну або там з сортами апельсинів. Раніше мабуть з вагою дурили, бо від недавна касиршам поставили вагу та перевіряють цукерки.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
А надо было конечно единомоментно все остановить и сделать ремонты. Это же так просто - купить и отреставрировать всю сеть фуршетов одновременно.
Как вариант, переделать в «Трэш», там дорогой индивидуальный дизайн не нужен. И карточка «Сільпо» подходит, в отличие от «Форы». Но им виднее.
PS. Компания, в которой работаю, сделала ребрендинг приобретенного актива спустя только год. Ничего не мешало работать под старым именем и привести все процессы и тд на активе к требованиям Компании.
Тут не выкупали бренд (и, видимо, долги), а только помещения и остатки товаров. Были планы в несколько этапов каждые 2 месяца, но управились со всеми раньше.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Помітив цікаву закономірність. В Трешаках деякі товари дорожче за Сільпо. Та сама товарна позиція, Сільпо поруч - 100 м, але в Трешаку дорожче )
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Помітив цікаву закономірність. В Трешаках деякі товари дорожче за Сільпо. Та сама товарна позиція, Сільпо поруч - 100 м, але в Трешаку дорожче )
А я навпаки дешевше купував на акції.
У Форі теж, часом, деякі товари дешевші ніж у Сільпо, печінка тріски, вино...
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Де ж ви були? Я й не знав...
Хоча, може вже і ні:
У нас такие мутировали в thrash с охраннико-уборщико-грузчико-кассирами
Да, есть такие. Они были по-началу мне интересны, что в этих "ТраНшах":))) начисляли баллы по ВР, но после отмены этих начислений, для меня ТраНш перестал быть интересным, да и не по дороге и не возле дома они у меня.)))))
Одразу після запуску було:
Также в магазине представлены собственные торговые мари Fozzy Group, в том числе Премия и Повна Чаша. При этом в отличие от сети Фора, в Thrash! будут приниматься карточки Сільпо Власний Рахунок, а бонусы за покупки в дискаунтерах можно будет использовать в супермаркетах группы.
 
  • Like
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А я навпаки дешевше купував на акції.
Ну то він і позиціонується як бомж-Сільпо з пляшками від пива біля входу. І відповідною ціною.
Але я був здивований, коли пару позимцій молокопродуктів були дорожчі за Сільпо. Це відбувалося в Києві на Вербицького. Сільпо в Neway, поруч Трешак в колишньому радянському Будинку Побуту.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Кочевник, я був лиш у колишньому атб на Шулявській. Чисто, гарно, привітний персонал, хороша якість, купа акцій -30%, -50%. Я задоволений.
Особливо на контрасті який там був атб. Брав там баварське пиво по 29, коли у Сільпо воно було по 45.
Але ж загалом у малих магазинах "біля дому" майже завжди дорожче, ніж у великих мережах, тому на загал, фора і треш дорожчі за сільпо.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
В Трешаках деякі товари дорожче за Сільпо
Дорогие магазины могут делать на якорные товары цену ниже, чем у других. Или на акционные товары цена будет ниже, чем у дискаунтера.
Расчет на то, что покупая якорный или акционный товар дешевле магазин заработает на другом товаре.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Мы тоже в первое время (ну на время раскрутки магазина) делали на якорные продукты смешные цены (ниже чем у дискаунтеров в округе), привлекая тем самым большие толпы нищебродов. Потом, когда база клиентов сформировалась - просто отпустили цены на на эти товары, сознательно отпуская самых нищих в другие места, оставляя только нечувствительных к цене. А по некоторым видам товара даже выставляем заградительные цены: ну например спички по 2гривны, стаканчик по 4грн (бумажный, карл!), хлеб с 50% наценкой (шоб не лазили за ним как в хлебный). Это нормальная практика - позиционирование.
Сильпо мегадорогой магаз, но умелыми точечными акциями и ценами на якорные продукты они ОЧЕНЬ классно делают себе поток покупателей. Просто кросавчеги! :)
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
В нас тут особливо і вибору нема. Сільпо вважай ще більш- менш непогана прдукція в порівнянні з горами прострочок в Барвах/Вопаках нашого місцевого клану. І думаю не просте співпадіння, що АТБ змогло пробитися в Закарпаття в 2019му.
Але не подобається мені, що ціни на сезонні продукти в них дуже високі. ПРиміром полуниця 100грн кг зараз, тоді як на ринку в 10хв ходьби по 40-50грн. Зате персики/нектарини, які завозять поки що зза корддону значно дешевші в ціні (77грн здається), що для мене дивно. Погано залучають місцеву продукцію.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
ПРиміром полуниця 100грн кг
У Києві 100грн пів кіла мінімум. Але там інші виробники і якість продукції.

На лотках дешево, але дурять на вазі і всередину гнилльо пхають... ну і зберігагання не нормативне.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
ПРиміром полуниця 100грн кг
У Києві 100грн пів кіла мінімум. Але там інші виробники і якість продукції.

На лотках дешево, але дурять на вазі і всередину гнилльо пхають... ну і зберігагання не нормативне.
От про що я і кажу- місцеві давно масово вирощують і нак Київ возять. Сьогодні брала на ринку 45грн/кг полуниця. "Лакшері" 50-55грн, а на варення такі мякі то взагалі по 35. І це лише початок сезону. ЧЕрешня поки доорожча-65грн, бо холодного було довго та ще лише почалась. Яфини потім теж все на Київ возять).
Гриби білі так само дуже багато збирають в нас і возять на Мадяр/ Чехии. Щось починають з горіхами бачу, Ліщини цілі поля позасаджували.
І от не зрозуміло мені, чому такі отргові мережі не закуповують локальну продукцію? Кавуни ж нам везуть херсоньскі...

В нас всі як і були, так і лишились. Жоден не закривася. І хтось там навіть купує. Хоча постійно в групах пишуть про просрочки, скандали, щурів... :rolleyes:
А в Барву навіть Фреймут приїздила колись. Перейменували в Silverland їх тай по всьому.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
В Ужгороді у нас мережа "Вопак" повністю відокремлена від тих супермаркетів, що були по інших областях ("Пакко холдинг").

Скоріш за все просто як франшизу придбали, використовували назву, дизайн і тд.

Окремо був 1 Вопак в місті від мережі "Пакко", але його теж закрили більше року тому у зв'язку з банкрутством "Пакко".
 
Зверху