Сільпо

Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Головне сплачувати додатком Сільпо, коли потрібно коштами доплачувати. При цьому в додатку повинна бути прив'язана карта марстер Кард. Карту банка власний рахунок можна на касі купити за 50 грн і її прив'язати. Будуть ще плюшки
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
До сказаного IvaLen 50 грн. за картку бвр відшкодовуються у вигляді бонусів (50), які зразу можна витратити, а також бонуси нараховують кожного місяця при оплаті карткою бвр.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
"зарахуємо 3% від суми чека за покупку до вашого бонуса від "Власного рахунку" на суму чека від 350 грн" -- 350 включаючи серт, тобто, наприклад, 250 серт + 120 карткою/готівкою/додатком(теж карткою з мастерпасу)? Чи тільки при оплаті додатком?

І ще - маю в мастерпасі і карту віза. Чи бачать "тут" мпс картки, яка токенізована, тобто її номер змінено, чи приналежність до віза/мастер на токені залишається?
Post automatically merged:

До сказаного IvaLen 50 грн. за картку бвр відшкодовуються у вигляді бонусів (50), які зразу можна витратити, а також бонуси нараховують кожного місяця при оплаті карткою бвр.
Для вже клієнта, що встановив додаток, отримав якісь бали, купував серти, але не був в сільпо магазі офлайн є сенс в бвр? Спрацює? Чи це мав бути перший крок на вхід до сільпо?
 
Останнє редагування:

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
350 включаючи серт, тобто, наприклад, 250 серт + 120 карткою/готівкою/додатком(теж карткою з мастерпасу)? Чи тільки при оплаті додатком?

І ще - маю в мастерпасі і карту віза. Чи бачать "тут" мпс картки, яка токенізована, тобто її номер змінено, чи приналежність до віза/мастер на токені залишається?
на сертификат не начисляют повышенный кэшбек (( виза тоже не прохляет, ну мастеркард нетрудно завести же виртуалку.

БВР если впервые оформляете, то бонусы за нее должны дать, неважно что вы уже зареганы и юзаете их застосунок. И повышенный кэшбек вроде тоже по их карте идет, раньше был во всяком случае, щас не знаю, не пользуюсь.
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
"зарахуємо 3% від суми чека за покупку до вашого бонуса від "Власного рахунку" на суму чека від 350 грн" -- 350 включаючи серт, тобто, наприклад, 250 серт + 120 карткою/готівкою/додатком(теж карткою з мастерпасу)? Чи тільки при оплаті додатком?

І ще - маю в мастерпасі і карту віза. Чи бачать "тут" мпс картки, яка токенізована, тобто її номер змінено, чи приналежність до віза/мастер на токені залишається?
Post automatically merged:

До сказаного IvaLen 50 грн. за картку бвр відшкодовуються у вигляді бонусів (50), які зразу можна витратити, а також бонуси нараховують кожного місяця при оплаті карткою бвр.
Для вже клієнта, що встановив додаток, отримав якісь бали, купував серти, але не був в сільпо магазі офлайн є сенс в бвр? Спрацює? Чи це мав бути перший крок на вхід до сільпо?
Є сенс. Можна в додатку шість різних карток додати. Обирати можна різні, перед скануванням коду с додатку обираєте ту картку, де більше плюшок. Може десь кешбек за продукти буде більший, ніж додатковий 1% бонусами від БВР.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
БВР если впервые оформляете
Краще зразу пластик за 50 (з поверненням цих 50 на рахунок) чи встановити додаток бвр, отримати віртуалку і потім колись при потребі отримати пластик. В цьому (другому) варіанті пластик тільки через купівлю в сільпо (чи буде в такому разі повернення 50?) чи є інші способи його отримання. Дякую
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
по-украински, включительно это часов до 22, а не до 24 :( сертификатов никаких нет, банер уже заменили на новый ...

UPD. появились новые безалкогольные ...

P.S. нужно немножко алкогольных осенних, если кто тратит их не та табак\алкоголь и готов обменять на аналогичные продуктовые, велкам в личку ;)
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
GLOOMER, с 23ч.
Я в корзину накидал.. обнулили корзину, пока с оплатой трахкался.
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
можно несколько сертификатов в один чек?
Так.
ніби до 10к на один чек, вірно?
Не знаю, в правилах до нових сертифікатів написано, що за період акції можна придбати 10 сертифікатів на один номер.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
за період акції можна придбати 10 сертифікатів на один номер
Питання було за "можно несколько сертификатов в один чек?", я подумав про купівлю в магазі з використанням декількох сертів в одному чеку. Хоча Ваша відповідь теж має сенс в разі саме придбання сертів в одному чеку при їх купівлі.
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
alibob я вище писав що можна, я одним чеком використав три.
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
БВР если впервые оформляете
Краще зразу пластик за 50 (з поверненням цих 50 на рахунок) чи встановити додаток бвр, отримати віртуалку і потім колись при потребі отримати пластик. В цьому (другому) варіанті пластик тільки через купівлю в сільпо (чи буде в такому разі повернення 50?) чи є інші способи його отримання. Дякую
Не має різниці, коли і як додавати. Можна спочатку оформити віртуальну картку, потім придбати в Сільпо фізичну і замінити в додатку БВР віртуальну на фізичну. 50 гривень з фізичної зарахуються. А і можу у особисті надати посилання для оформлення картки, буде винагорода по 50 грн вам і мені) додаток БВР потрібно буде скачати за чим посиланням. І потім при прив'язанні фізичної картки буде ще 50 грн.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Я фізичну одразу купив коли за неї давали ще 75 грн, я її як купив так ніколи і не використовував, валяється в тумбочці. А карткою плачу через гугл пей/qr код. Але моя думка що краще одразу купити, може колись знадобиться, зараз вона фактично безкоштовна (а раніше давали ще 25 грн зверху) може у майбутньому взагалі буде платна
 
Зверху