Сільпо

Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
це через вимкнення електрики. Платив картою на терміналі,
Цікаво, а в Таврії при відсутності мережевого електропостачання і працюючих генераторах термінали не працюють. Освітлення є, сканери на касах товар сканують, картку лояльності не сканують (тобто сканують - "пікає", але не зберігається), оплата тільки готівкою.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
В кого як. От був в Ашані. Там не працюють касові стрічки. А термінали без проблем.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
GLOOMER, что-то набуревертили, 2 недели была беда, вынимали аккаунты из обоймы и тупо офлайновые +5/+10/+15/+20/+30 с барабана. С минувшей среды начали аккаунты возвращать в обойму "власного рахунку".
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Останнє редагування:

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Список магазинов, работающих при отключении света:
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Виходячи із списку - сільпо забив на купівлю генераторів і працює тільки там, де генератори є від ТЦ. Хоча у них насправді вичтачає окремо стоячих супермаркетів, де генератори можна було б поставити, як це зробив Веллмарт.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Незрозумілий список. В рівермолі сільпо працює завжди наче, хоча його в списку нема. Те саме на бориспільській трасі. Я так розумію, що насправді багато де по купі вводів, і цей список про те, що буде працювати, коли світла взагалі не буде
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Купив цукор, він майже зовсім не солодкий. Натомість, якийсь дивний присмак.
Третя категорія....

Переглянути вкладення 51686
Недобрий в чай. Я лиш у випічку кладу. З буряків дорожче, але і солодший.
Список магазинов, работающих при отключении света:
Тіки зважайте, що з генератором, може не бути зв'язку з сервером і кратку не розпізнає. Я так тисячку бонусів втратила + серти на руках лишились.
 
  • Sad
Реакції: drmz
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Тепер можна використовувати накопичені бонуси, навіть коли замовляєш продукти чи необхідні товари з доставкою чи самовивозом — оновлення
Я живу за 6хв ходьби від Сільпо і часто мені випадає безкоштовна доставка, а я якось соромлюся її використовувати. А піцу цікаво чи можна замовити від них?
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
Тепер можна використовувати накопичені бонуси, навіть коли замовляєш продукти чи необхідні товари з доставкою чи самовивозом — оновлення
Я живу за 6хв ходьби від Сільпо і часто мені випадає безкоштовна доставка, а я якось соромлюся її використовувати. А піцу цікаво чи можна замовити від них?
Можна, є розділ "кулінарія", там є піца.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Я живу за 6хв ходьби від Сільпо і часто мені випадає безкоштовна доставка, а я якось соромлюся її використовувати
Цікаво, якщо від мене до найближчого Сільпо 40 км, то мені слід соромитись використовувати безкоштовну доставку?
 
Зверху