chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
42 дня...

Именно столько прошло с момента начала моих попыток открыть виртуальную карту...

На стадии фотографирования (ессесна все пермиты выданы) аппа просто возвращает меня в самое начало.

Периодические обновления до ноги. Снос и переустановка аппы до ноги. Обращение в КЦ до ноги - уже более 40 дней моя заявка у них пылится и при очередном общении сегодня девушка-офпред даже по началу меня уверяла что нет никакой заявки (возможно, она думает, что она - лысый ребёнок, а я - Нео), но потом всё таки нашлась...

Мне уже просто интересно чем это всё закончится...

Принимаю ставки на год (от Рождества Христового) открытия мною виртуалки в данном банке.
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
Nickolay, може це знак? що воно не ваше....
тим більше тас зараз як валіза без ручки... принаймні для мене
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Nickolay, є інші картки цього банку? Бо у мене не захотіло оформлювати віртуальну картку при наявності платівки. Скоріше за все тому, що ці картки у одноковому тарифі (і однаковій валюті) і тому додаткову картку не пропускає
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
42 дня...

Именно столько прошло с момента начала моих попыток открыть виртуальную карту...

На стадии фотографирования (ессесна все пермиты выданы) аппа просто возвращает меня в самое начало.

Периодические обновления до ноги. Снос и переустановка аппы до ноги. Обращение в КЦ до ноги - уже более 40 дней моя заявка у них пылится и при очередном общении сегодня девушка-офпред даже по началу меня уверяла что нет никакой заявки (возможно, она думает, что она - лысый ребёнок, а я - Нео), но потом всё таки нашлась...

Мне уже просто интересно чем это всё закончится...

Принимаю ставки на год (от Рождества Христового) открытия мною виртуалки в данном банке.
По якому календарю? Новоюліанському?
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
42 дня...

Именно столько прошло с момента начала моих попыток открыть виртуальную карту...

На стадии фотографирования (ессесна все пермиты выданы) аппа просто возвращает меня в самое начало.

Периодические обновления до ноги. Снос и переустановка аппы до ноги. Обращение в КЦ до ноги - уже более 40 дней моя заявка у них пылится и при очередном общении сегодня девушка-офпред даже по началу меня уверяла что нет никакой заявки (возможно, она думает, что она - лысый ребёнок, а я - Нео), но потом всё таки нашлась...

Мне уже просто интересно чем это всё закончится...

Принимаю ставки на год (от Рождества Христового) открытия мною виртуалки в данном банке.

тоже были траблы, не помню уже какие, взял погонять другой телефон на 5 минут для регистрации...
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
💳 *VERY CARD – УСІ ПЕРЕВАГИ В ОДНІЙ КАРТЦІ!*

Замовляйте VERY CARD *безкоштовно онлайн* у застосунку TAS2U.
Отримуйте *кешбек до 3%* на аптеки, комунальні платежі, АЗС та супермаркети *до 777 грн* на місяць.

Користуйтеся кредитними коштами вигідно:
✅ кредитний ліміт *до 100 000 грн*
✅ пільговий період *до 62 днів*
✅ *welcome бонус* за перше використання кредитного ліміту *100 грн*
✅ *безкоштовне зняття* кредитних коштів в Україні;
✅ *безкоштовний переказ* кредитних коштів у перший місяць;
✅ *безкоштовне поповнення*

👆 Спрощена процедура оформлення!
Не вагайтесь та хутчіш відправляйтесь в світ *VERY* 💳!

РАЗОМ ЗМОЖЕМО ВСЕ💙💛
☎0800503580
Опять прислали в Вайбер, откуда только у них мой номер, никогда не был их клиентом
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Нагадайте, будь ласка, безкомісний вихід з азуре/платівки тільки через банкомат/в готівку? Безнального немає?
 

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
alibob,
за давниною я вже забув як саме, але пам'ятаю, що з платівки безналом виводить треба було чи на карту спорт, чи на ізі .
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Показує коміс 11грн на суму переказу в 200грн...
Делайте перевод правильно. Надо не на привязанную карту толкать и не копипастить номер карты а вводить его ручками. Это фишка такая у таси
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
  • Wow
Реакції: fnm
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
не копипастить номер карты
Без проблем вставлял номер карты из буфера обмена и было без дополнительной мзды.
Це на "прив'язану"
Screenshot_2023-08-30-00-01-42-241_online.kapowai.tas2u.jpg
Так що, "відв'язувати" треба чи просто номер руцями і піде без комісу на ту саму картку?

П.С. магія, не відв'язував, номер руцями і вуаля
Screenshot_2023-08-30-00-06-37-279_online.kapowai.tas2u.jpg
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: fnm

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
alibob, згідно тарифів картки "Платівка" переказ коштів на картку, яку емітував ТАС, йде без мзди. Але таке чомусь працює, якщо зазначити в полі повний номер картки замість вибору зі своїх карток. І не має різниці чи ця картка додана до застосунку TAS2U.
Тому просто введіть 16 цифр картки й комісії не повинно бути.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
не копипастить номер карты
Без проблем вставлял номер карты из буфера обмена и было без дополнительной мзды.
Та без проблем. Получилось хорошо. Раньше копипаст тоже пыталось окомисить. Введённый ручками номер не хотело. Так что я описал 100-%но работающий вариант. Но это не значит что если кому нравится экспериментировать то ему нельзя этим заниматься. Штука глюкавая. Сегодня копипаста сработала - завтра хз. В конце концов я никому ничего плохого не посоветовал
 
Зверху