Таксофоны – исчезнувший вид

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Певно, найбільш розчарованою з цього була моя доця. Їй 3,3 роки й у нас була традиція, підходити до таксофонів й дзвонити один одному:
Таксофон був так низько, що дитина досягала?

А взагалі ті лічені рази, що колись юзав таксофон, робив це через силу, думаючи лиш про те скільки всього огидного могло торкатись тієї слухавки, а тепер до мого вуха і майже до рота. Того давати це дитині, ще й коли це не терміново... сурово...
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Lorn,
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Певно, найбільш розчарованою з цього була моя доця. Їй 3,3 роки й у нас була традиція, підходити до таксофонів й дзвонити один одному:
Таксофон був так низько, що дитина досягала?

А взагалі ті лічені рази, що колись юзав таксофон, робив це через силу, думаючи лиш про те скільки всього огидного могло торкатись тієї слухавки, а тепер до мого вуха і майже до рота. Того давати це дитині, ще й коли це не терміново... сурово...
Слухавка на довгому дроті, крім того, ми у шапці й під контролем дорослого.
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
А вовремя отключили, так бы был потенциальный источник заразы.
Кстати, в некоторых городах вешают коробки чисто для связи с экстренными службами:
sos.jpg
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
А вовремя отключили, так бы был потенциальный источник заразы.
Кстати, в некоторых городах вешают коробки чисто для связи с экстренными службами:
Переглянути вкладення 29422
У нас нет в Украине линии «112» для чего-то подобного.

Но в Киеве есть подобная «коробка» для вызова полиции.
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
На входе в рынок видел красный ящик вызова помощи, так там все экстренные службы, включая 104.
Если бы 112 был общий для всех служб было бы удобнее.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
knedlyk, звісно є. У Києві з'єднує з поліцією, якщо інша ситуація, то перекидають дзвінок на інші служби.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Конкретно устройство на фото звонит в охранную службу при горсовете, а те, если нужно, приезжают или переадресовывают звонок куда надо.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
А там ещё работают:
С 1 января в Беларуси перестали действовать таксофонные карточки, которые нужно было вставлять в сам таксофон. Впрочем, совсем-совсем карточки не отменили: остались действовать так называемые сервисные карты, которые никуда вставлять не надо. dev.by припомнил историю телефонных карточек и редких моделей таксофонов в стране.
 

MxmBls

Заблокирован
Реєстрація
15.08.09
Місто
Ταυρική→Qırım→Крым→Крим→Crimea
А на РФ навіть є основою держпрограми з усунення цифровогї нерівності (УЦН), куди йдуть 1,2% з усіх телеком-послуг. На практиці виглядає десь так (дивитися самий початок):
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Зверху