Тарифи «Річний» та «Річний+»

  • Автор теми goga
  • Дата створення

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
Подключал 1.11. Годовой+ около ~11:40 с балансом 365.08 и все подключилось без проблем, так что действительно, плюс-минус пару копеек, даже одной достаточно для начисления месячного пакета.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
[MENTION=12582]Amargo[/MENTION] А скажите мне такое: если я потратил весь месячный пакет тарифа "Річний+", могу ли я заказать пакет? Например, мегабайт или sms.
Или только по стандартным тарифам платить? Т.е. 30 коп./мин внешка, 3 коп./Мб, 35 коп./sms
 
Реєстрація
02.12.19
Місто
Полтава
Дуже погано, що до тарифу "Річний" та "Річний +" не можна дозамовляти пакети з "green".
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Шановні абоненти! Інформуємо Вас, що з 01.01.2020 ТОВ "ТриМоб" вносить зміни до тарифів (тарифних планів) «Інтернет S» (PrP), «Інтернет M» (PrP), «Інтернет L» (PrP), «Інтернет Безлім» (PrP), «Смарт» (PrP), «green» (PrP), «Мобільний Старт» (PrP), «Мобільний Легкий» (PrP), «Мобільний Стандарт» (PrP), «Річний» та «Річний+» для неконтрактних абонентів мережі рухомого (мобільного) зв’язку ТОВ «ТриМоб». У вказаних тарифних планах: 1) збільшується вартість дзвінків на номери абонентів мереж фіксованого зв'язку або на номери абонентів мереж інших операторів рухомого (мобільного) зв'язку. 2) збільшується вартість коротких текстових повідомлень (SMS) 3) збільшується вартість позапектного доступу до Інтернет/передавання даних 4) анулюється надання пакетних коротких текстових повідомлень (SMS). У тарифних планах "Річний" та "Річний+", в тому числі, змінюється: вартість абонентної плати та послуги, що входять до абонентної плати. Активовані тарифні плани "Річний" та "Річний+" до 01.01.2020 зможуть скористатися новими умовами тарифних планів після завершення поточних нарахувань.

Как понимать данную фразу:
Активовані тарифні плани "Річний" та "Річний+" до 01.01.2020 зможуть скористатися новими умовами тарифних планів після завершення поточних нарахувань
т.е. до конца оплаченного периода или до конца месячного пакета?
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Читать надо так:
Активовані тарифні плани "Річний" та "Річний+" до 01.01.2020 зможуть будуть вимушені скористатися новими умовами тарифних планів після завершення поточних нарахувань.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Как понимать данную фразу:
"кто успел -тот присел". Кто оплатил ГБА, то новые условия только после окончания текущего ГБА
Post automatically merged:

...скористатися новими умовами тарифних планів ...
а какие они - эти новые условия ТП ?
 
Тоже интересно, какие изменения в грн. Лежит запечатанный пакет "3Моб". Так думаю, сейчас активировать и подключать "Годовой+" или подождать новых условий. Логика подсказывает, что с 1 января будет дороже. Но на сколько в грн. и сколько минут добавят.
 

Alcogolic

Stoned
Реєстрація
29.03.10
Місто
Обухов
Телефон
Google Pixel 5
Тоже интересно, какие изменения в грн. Лежит запечатанный пакет "3Моб". Так думаю, сейчас активировать и подключать "Годовой+" или подождать новых условий. Логика подсказывает, что с 1 января будет дороже. Но на сколько в грн. и сколько минут добавят.
У вказаних тарифних планах: 1) збільшується вартість дзвінків на номери абонентів мереж фіксованого зв'язку або на номери абонентів мереж інших операторів рухомого (мобільного) зв'язку. 2) збільшується вартість коротких текстових повідомлень (SMS) 3) збільшується вартість позапектного доступу до Інтернет/передавання даних 4) анулюється надання пакетних коротких текстових повідомлень (SMS).
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Кто оплатил ГБА, то новые условия только после окончания текущего ГБА
Це лише можливий варіант. А другий можливий варіант (як по факту було у Водафона тариф Лайт+): зміна наповнення тарифу. Проплачений період тільки по грошам, наповнення як для всіх нових переробили.
 

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
Я смотрю вы читать не умеете - до 1.01.2020 можно оплатить еще по старой цене, если вы например заказали 31.12, то вам насчитают первый пакет с пока еще действующими условиями, а уже все другие последующие - с новыми. Какие условия будут действовать по пакетным условиям (количество мегабайт / минут) непонятно, но ясно конкретно то, что уберут пакетные смс и повысят цену на них, поднимут цену на стоимость вне пакетных мегабайт, минут и поднимут стоимость абонентской платы с возможными изменениями, т.к. очень расплывчато все расписано в новости.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
А якщо в мене попередній пакет був заказаний саме 1 січня.... От як мені тоді бути? Бо не можу зрозуміти :(
 

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
А якщо в мене попередній пакет був заказаний саме 1 січня.... От як мені тоді бути? Бо не можу зрозуміти :(
Насколько я знаю досрочно прекращать начисление пакетов самому нельзя, как и нельзя теперь этого делать в Vodafone, так что только с 1 числа. Можете конечно попробовать обратиться к представителям оператора через форму обратной связи или через соцсети, т.к. на горячей линии сидят консультанты Укртелекома, которые сами ничего не знают.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Насколько я знаю досрочно прекращать начисление пакетов самому нельзя
Можна побігати поміж тарифами...
Але треба ж знати, що будуть пропонувати.
А тут поки нема інформації :(
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
тут поки нема інформації
Подорожчання. Тримоб був цікавий дешевими цінами. Тепер у нього ціни будуть дорогі та ще й без 4G.
Тобто Тримоб буде зовсім не цікавий з 01.01.2020
 
Зверху