Тарифи контракту «LOVE UA» (2023) (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

ТарифLOVE UA КонтрактLOVE UA Магніт Контракт 2023LOVE UA Світло Контракт 2023
Пакет послуг на місяць150 грн150 грн175 грн
Мобільний інтернет15 ГБ15 ГБ15 ГБ
Мобільний інтернет у роумінгу в 27 країнах2000 МБ-5 ГБ
Мобільний інтернет після використання пакетних ГБ20 грн/пакет 500 МБ20 грн/пакет 500 МБ20 грн/пакет 500 МБ
Дзвінки на Київстар1200 хв на Київстар, інші мобільні та міські по Україні, після закінчення - безлім на Київстар1200 хв на Київстар, інші мобільні та міські по Україні, після закінчення - безлім на КиївстарБезлім
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні--150 хв
+за кордон
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова, Румунія)
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні після використання пакетних хвилин1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв
SMS по Україні-100 шт100 шт
SMS по Україні після використання пакетних5 грн/ пакет 10 шт5 грн/пакет 10 шт5 грн/ пакет 10 шт
Держава в смартфоніВключеноВключеноВключено
Знання без межВключеноВключеноВключено
Київстар ТБДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді Суперсили
2 Суперсили на вибірКиївстар ТБ, +15 ГБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, 100 SMS по Україні, SIM для планшета, SIM для другого телефона, Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)1 Суперсила на вибір:

Київстар ТБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, +100 SMS по Україні, 50 хвилин за кордон, SIM для планшета, SIM для другого телефона, Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)
Київстар ТБ, +15 ГБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, 100 SMS по Україні, SIM для планшета, SIM для другого телефона
 
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Бачив у фб, людині таке приходило.
Post automatically merged:

Бачив у фб, людині таке приходило.
Доречі відео на ходу відключилось.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Просто по глюку не подключилось! Можно попытаться позвонить котикам - возможно подключат в ручную. Сегодня 1-е число - можно успеть.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
мені сьогодні благополучно відмовили у підключенні до тарифу
Якраз сьогодні перемикнувся із Ваш Вибір на Love UA Контракт. Начебто все працює окрім несуттєвих глюків.
А на вашому місці такий ляпас терпіти би не став. Раз ви так, то нах-нах-нах з Київстар кудись. Просто справа честі.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
мені сьогодні благополучно відмовили у підключенні до тарифу
Якраз сьогодні перемикнувся із Ваш Вибір на Love UA Контракт. Начебто все працює окрім несуттєвих глюків.
А на вашому місці такий ляпас терпіти би не став. Раз ви так, то нах-нах-нах з Київстар кудись. Просто справа честі.
Пробуйте знижку вимагати.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
У кого тариф "Love UA контракт", чи відображає у вас серед балансів в додатку Мій Київстар: безлім на Київстар? (хвилини). У мене чогось відображає. Я думав що це некоректно, а в підтримці кажуть що коректно, бо після 1200 хвилин буде безлім на Київстар. Може і буде, але ж зараз немає безліму на Київстар бо 1200 хвилин не закінчилися. До речі у родича з таким же тарифом не відображає безлім на Київстар, і до того ж *112# теж не відображає безлім на Київстар. Як повинно бути?
 

Baldman

Разом з UMC ©1998
Реєстрація
19.11.11
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 8 Pro
У кого тариф "Love UA контракт", чи відображає у вас серед балансів в додатку Мій Київстар: безлім на Київстар? (хвилини). У мене чогось відображає. Я думав що це некоректно, а в підтримці кажуть що коректно, бо після 1200 хвилин буде безлім на Київстар. Може і буде, але ж зараз немає безліму на Київстар бо 1200 хвилин не закінчилися. До речі у родича з таким же тарифом не відображає безлім на Київстар, і до того ж *112# теж не відображає безлім на Київстар. Як повинно бути?
У мене відображає.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Украина
У кого тариф "Love UA контракт", чи відображає у вас серед балансів в додатку Мій Київстар: безлім на Київстар? (хвилини). У мене чогось відображає. Я думав що це некоректно, а в підтримці кажуть що коректно, бо після 1200 хвилин буде безлім на Київстар. Може і буде, але ж зараз немає безліму на Київстар бо 1200 хвилин не закінчилися. До речі у родича з таким же тарифом не відображає безлім на Київстар, і до того ж *112# теж не відображає безлім на Київстар. Як повинно бути?
І у мене відображає
 
Реєстрація
21.10.22
Місто
Одеса
Телефон
Mi9t
У кого тариф "Love UA контракт", чи відображає у вас серед балансів в додатку Мій Київстар: безлім на Київстар? (хвилини). У мене чогось відображає. Я думав що це некоректно, а в підтримці кажуть що коректно, бо після 1200 хвилин буде безлім на Київстар. Може і буде, але ж зараз немає безліму на Київстар бо 1200 хвилин не закінчилися. До речі у родича з таким же тарифом не відображає безлім на Київстар, і до того ж *112# теж не відображає безлім на Київстар. Як повинно бути?
У меня не отображает. Показывает только 2 плашки: остаток с 1200 минут и остаток интернета.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Швидше за все після 1200хв зміниться на безлім на кс, в мене показує гб і хв, ну суперсилу смски.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Тільки на передплаті. І лише Гб.
Ну хоч по 5 грн в день знімає ,а не одразу
І що? Всю абонплату за місяць заплатиш, «умикнути» не вийде.
На скарбничку кожен день округлення виходить,мені вигідно
 
Зверху