Тарифи передплати «Все Разом» (2021) (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

ТарифВсе Разом СлаваВсе Разом Максимум classic
/
Все Разом Максимум+ТБ classic
Все Разом Базовий + ТБ classicВсе Разом Вигідний + ТБ 2021
/

Все Разом Вигідний classic
Все Разом Щедрий classic
/
Все Разом Щедрий+ТБ classic
Все Разом КомфортВсе Разом Зручний
Абонплата200 грн/міс350 грн
/
400 грн
300 грн400 грн
/
300 грн
200 грн
/
250 грн
300 грн125 грн
Мобільний інтернет12 ГББезлiм
(60 ГБ, далі – шейп)
20000 МББезлiм
(40 ГБ, далі - шейп)
Безлім
(40 ГБ, далі - шейп)
9000 МБ6000 МБ
Мобільний інтернет у роумінгу в 27 країнах2000 МБ5000 МБ-----
Дзвінки в мережі Київстар1200 хв
(на всі мобільні та міські номери по Україні), після використання - безлім на Київстар
БезлiмБезлiмБезлiмБезлiмБезлiмБезлiм
Дзвінки на інші мобільні по Україні та в інші країни-300 хв180 хв230 хв
/
200 хв
300 хв150 хв60 хв
SMS на українські номери-300 шт-180 шт-150 шт-
Домашній ІнтернетШвидкість до 100 Мбіт/с +Гігабіт (доступна у вигляді суперсили)Швидкість до 100 Мбіт/сШвидкість до 100 Мбіт/сШвидкість до 100 Мбіт/сШвидкість до
100 Мбіт/с
Швидкість до 100 Мбіт/сШвидкість до 100 Мбіт/с
Київстар ТБ-- / 300 телеканалів183 телеканали274 телеканали
/
-
- / 300 телеканалів285 телеканалівПонад 280 телеканалів
SIM для планшета---Включено в тариф
/
-
-Включено в тариф-
1 Суперсила на вибір+5 ГБ; +300 хв по Україні; +50 хв за кордон; Відео на ходу; 100 SMS по Україні; Гігабіт; Статична IP-адреса; Роумінг; SIM для планшета; SIM для другого телефона+300 хв по Україні; +100 хв на інші мережі та за кордон; 100 SMS по Україні; Гігабіт; Статична IP-адреса; Роумінг; SIM для планшета; SIM для другого телефона / ------
Держава в смартфоніВключено в тарифи-Включено в тариф--Включено в тарифВключено в тариф
Знання без межВключено в тарифи-Включено в тариф--Включено в тарифВключено в тариф
Соцмережі та месенджери без обмеженьВключено в тарифи-Включено в тариф--Включено в тарифВключено в тариф
Відео на ходу™--Включено в тариф--Включено в тариф-
Вільна музика™--Включено в тариф--Включено в тариф-
Ігри без обмежень--Включено в тариф----
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.11.19
Місто
Сумы
Додав у шапку новий тариф Все Разом LOVE UA
Цікавий тариф як на мене. Номер КС не стане контрактним? Зможу потім змінити тариф на щось інше?
Не поверите но на контракте тоже можно менять тариф)))
контракт, то не варіант
 
Реєстрація
19.03.18
Місто
Запорожье
Додав у шапку новий тариф Все Разом LOVE UA
Цікавий тариф як на мене. Номер КС не стане контрактним? Зможу потім змінити тариф на щось інше?
Не поверите но на контракте тоже можно менять тариф)))
контракт, то не варіант
Ну может в Вашем персональном случае и не вариант, но в общем и целом на контракте сейчас тарифы самые выгодные.
 
Реєстрація
08.11.19
Місто
Сумы
Мається на увазі, коли я через рік захочу відключитись від домашнього інтрнету, чи можна мобільний номер повернути на пріпейд на діючі на той момент тарифи?
 
Реєстрація
19.03.18
Місто
Запорожье
Мається на увазі, коли я через рік захочу відключитись від домашнього інтрнету, чи можна мобільний номер повернути на пріпейд на діючі на той момент тарифи?
Конечно. Хоть через месяц! Цена вопроса поездка в ЦОА и 100 грн.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Поголодав мій все разом базовий 2021 з нового року, і ось вчора зателефонували почали розпитувати чим користуюсь та за які гроші, запропонували перевести на тариф за 125 грн погодився, сьогодні прийшла смска про переведення з 1 серпня на тариф все разом легкий 2021, якщо я правильно зрозумів це той самий лайт, але за 125 гривень, 100 хвилин на мобільні та 3 гігабайти інтернету,
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Запорожье
Телефон
Neffos C9a
Поголодав мій все разом базовий 2021 з нового року, і ось вчора зателефонували почали розпитувати чим користуюсь та за які гроші, запропонували перевести на тариф за 125 грн погодився, сьогодні прийшла смска про переведення з 1 серпня на тариф все разом легкий 2021, якщо я правильно зрозумів це той самий лайт, але за 125 гривень, 100 хвилин на мобільні та 3 гігабайти інтернету,
Да все правильно
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Допомагати ЗСУ тепер можна просто поповнюючи свій тариф

З повагою до кожного українського героя, який боронить нашу країну на передовій, Київстар анонсує нову Суперсилу «Допомога ЗСУ» у тарифі передплати LOVE UA та ВСЕ РАЗОМ LOVE UA.

За умови підключення цієї Суперсили з 15 липня до 50 гривень оплати за тариф абонента буде перераховано до благодійного фонду «Повернись живим», який вже протягом 8 років допомогає нашим військовим, передаючи на передову сучасну техніку, засоби особистого захисту та проводячи навчальні тренінги.

Щоб підключити Суперсилу достатньо відправити SMS на номер 88032 з будь-яким текстом. Підключення послуги безкоштовне на території України. Після ввімкнення Суперсили кошти будуть перераховуватися автоматично до благодійного фонду після кожної успішної оплати за тарифний план (пакет послуг на 4 тижні/місяць).
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
правильно ли я понимаю, что для Полтавы есть еще дешевле Щедрого, Вау за 125 грн. (смску прислали только по Щедрому) ?

P.S. в общем подал заявку на Вау, 125 грн. дешевле с мобильным ничего не нашел ...
 
Останнє редагування:

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
P.S.2. В последнее время заметил какой-то не клиентоориентированный по$уизм со стороны разных больших компаний, то Justin до сих пор не отдал посылку с февраля и даже не может ничего внятного сказать кроме как ждите :(, то Эпицентр по интернет заказу говорил мол нет наличия, хотя в торговом зале масса этого товара, пришла очередь и КС на мою заявку от пятницы просто сказать Вашей заявки у Нас нет, а на просьбу найти того, кто мне ее выполнить пообещал, сказали, что в системе нет вообще факта моего звонка :LOL:. Нет слов :mad:
Post automatically merged:

Територія дії тарифного плану Все Разом Wow
горячка рассказывает мол с какого-то там апреля подключение к этому тарифу невозможно :unsure:
 
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
Привет всем. Может ктото пояснить ткую ситуацію? Являюсь абонентом КС, собираюсь арендовать квартиру. Там есть кабель Киевстара, прошлые владельцы им пользовались. Подключать должен владелец, или я могу обратиться в офис КС и мне привяжут к номеру домашний интернет. Хочу подключить тариф из линейки "все вместе".
Мб кто-то сталкивался с подобным. Поддержка толком ничего не смогла толком объяснить.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Привет всем. Может ктото пояснить ткую ситуацію? Являюсь абонентом КС, собираюсь арендовать квартиру. Там есть кабель Киевстара, прошлые владельцы им пользовались. Подключать должен владелец, или я могу обратиться в офис КС и мне привяжут к номеру домашний интернет. Хочу подключить тариф из линейки "все вместе".
Мб кто-то сталкивался с подобным. Поддержка толком ничего не смогла толком объяснить.
Раніше підключав орендарю без зайвих питань
 
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
Себастьян Перейро, так це власник повинен підключати таки?
Він мені просто казав щось типу "за номером телефону можеш підключити", а я трохи не зрозумів, тепер дійшло що "як".
Без нього я ж не можу підключити, бо я не власник житла
Хоча коли дома КС був, то начебто ніякі документи на житло й не питали ...
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
КС никаких документов не спрашивает. Я подключал бабушке интернет, оформил на себя. Потом, когда Интернет для родителей запустили, подключил контракт на отца (два контракта сейчас на один адрес, в квартиру физически один кабель заведен). Но ни я, ни отец юридически к квартире никакого отношения не имеем. И подключение на отца "принимал" муж моей двоюродной сестры, назвался моим отцом - подключающего не смутило, что тариф "для родителей" и по идее для тех, кто старше 60-ти. Только из смс надо было номер договора дать.
 
Останнє редагування:

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Формально, типа да. Вроде бы в Правилах оказания телекомуслуг есть пункт, где подключение должно как бы проводиться с согласия собственника (нужно уточнить). НоО! На практике это не кем не соблюдается и не заморачиваете себе этим голову. Я ещё не слышал, чтобы какой-то оператор спрашивал документы на квартиру. К тому же, в Киевстар Домашний Интернет - это услуга обезличенная (обслуговування абонентів здійснюється знеособлено).

В мо'м случае біло двесї'мной квартирі. В обеих - вопрос Интернета вообще не оговаривался - подключай что хочешь! До КС у меня біл ніне закрівшийся Airbites по письменному договору - документы на жильё никто неспрашивал. На КС перешёл по устному договору - публичному предложению. Тоже никто и слова не спросил.

Когда переехал на нынешнюю квартиру, тут была Воля у предыдущих арендаторов. А хозяин даже не в курсе, что было и как.
 
Реєстрація
17.07.18
Місто
Киев
Підкажіть, може хто знає, в тарифі все разом щедрий 2021 можна підключити домашній інтернет в Києві?
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Тариф все разом Максимум + ТБ.
Вже місяці 3 не поповнював рахунок. Але безлімітний мобільний Інтернет присутній весь час. Питання, як довго така шара ще продовжиться?
 
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
Тариф "Все Разом Щедрий 2021".
Возникла проблема с Киевстар ТВ. На телевизоре и телефоне заходит по номеру телефона, все нормально. Ввел промокод, все работает без проблем.
Пробую войти в Киевстар ТВ на компьютере через браузер. Ввожу номер телефона, приходит СМС с кодом. Ввожу код и... попадаю в свой аккаунт Домашнего Интернета. Совершенно другой аккаунт. Доступны только бесплатные каналы. Промокод ввести некуда. Т.е. любая подписка по номеру телефона будет не доступна.
Подскажите. Это лично у меня такой глюк, или у других в этом тарифе так же.
П.с. Пробовал с разных компьютеров, подключенных к разным операторам. Везде одно и то же.
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Запорожье
Телефон
Neffos C9a
Тариф "Все Разом Щедрий 2021".
Возникла проблема с Киевстар ТВ. На телевизоре и телефоне заходит по номеру телефона, все нормально. Ввел промокод, все работает без проблем.
Пробую войти в Киевстар ТВ на компьютере через браузер. Ввожу номер телефона, приходит СМС с кодом. Ввожу код и... попадаю в свой аккаунт Домашнего Интернета. Совершенно другой аккаунт. Доступны только бесплатные каналы. Промокод ввести некуда. Т.е. любая подписка по номеру телефона будет не доступна.
Подскажите. Это лично у меня такой глюк, или у других в этом тарифе так же.
П.с. Пробовал с разных компьютеров, подключенных к разным операторам. Везде одно и то же.
Пробуй через другой браузер или на этом почисти кеш и куки
 
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
Пробуй через другой браузер или на этом почисти кеш и куки
Это я отбросил. Уже пробовал даже с чужого компа заходить. Все равно перекидывает в мой аккаунт от ДИ. Глюк какой то.
Ввел номер сестры на своем компе и он подключился к ее аккаунту без проблем. У нее нет Домашнего Интернета от КС. Только мобилка.
 
Зверху