Тарифи передплати «Твій» (2021) (для спецпропозиції)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
ТарифТвій Новий
(архівний)
Твій Улюблений
(архівний)
Твій Проривний
(архівний)
Твій МаксимумТвій Безлім
Вартість пакету послуг на 4 тижні100 грн150 грн175 грн350 грн500 грн
Мобільний інтернет5 ГБ9 ГБ15 ГББезлім
(60 ГБ, далі – шейп)
Безлім
(шейп відсутній)
Мобільний інтернет у роумінгу в 27 країнах--4.3 ГБ5 ГБ
Дзвінки в мережі КиївстарБезлімБезлімБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні по Україні100 хв120 хв160 хв300 хв700 хв
SMS по Україні---300 шт350 шт
1 Суперсила на вибір+5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі по Україні; +100 SMS по Україні+5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі по Україні; +100 SMS по Україні; Відео на ходу; Соцмережі та месенджери+5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі по Україні; +100 SMS по Україні; Відео на ходу; Соцмережі та месенджери; +2 ГБ у роумінгуДопомога ЗСУ; Домашній Інтернет (до 100 Мбіт/с); Київстар ТБ; +300 хвилин на інші мережі та за кордон; SIM для планшета; SIM для другого телефона; +2 ГБ у роумінгуДопомога ЗСУ; Київстар ТБ; 300 хвилин на інші мережі та за кордон; SIM для планшета; SIM для другого телефона
Держава в смартфоніВключеноВключеноВключено
Знання без межВключеноВключеноВключено

Як зрозуміти, чи знялась плата за 4 тижні, на день або щось інше?
Якщо ви щойно перейшли на тариф, одразу знімається оплата за тариф, тобто 55/95/135/350/500 грн. Наступна оплата — через 4 тижні. Вона знімається опівночі (00:00).

Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу було недостатньо, знімається 10 грн за пакет послуг на один день. Якщо на вашому рахунку менше 10 грн, знімається вся сума, яка є у залишку, і ви отримаєте цей пакет за спеціальною ціною.

Якщо на рахунку 0 і ви поповнились на 55/95/135/350/500 грн, дочекайтеся SMS, що рахунок поповнено і вам нараховано пакет послуг.

Коли знімається плата на день і що до неї входить?
Наприклад, ви поповнили рахунок 11 листопада, наступного разу ви маєте поповнитися до 23:59:59 8 грудня, тобто через 4 тижні. Якщо ви цього не зробили або поповнилися на недостатню суму, з вашого рахунку 9 грудня зніметься 10 грн і ви отримаєте:
  • безлім у мережі Київстар;
  • 100 МБ мобільного інтернету;
Все це надається на 1 день. Те, що ви не використали в цей день, анулюється.

Також ви можете телефонувати на номери Київстар за 3 грн в день, якщо вночі з рахунку нічого не знялося.
 
Причина: Зміни з 29.04.2024
Останнє редагування:

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Думаю взять симку с этим тарифом на ОЛХ. Чтобы был запасной вариант помимо Водафона.

Давать им по очереди голодать, чтоб не переплачивать.

Сработает такая схема? или есть нюансы? подскажите, буду признателен.

(есть еще "Без границ лайт", но он в Киеве не работает я так понял)
 

robster

Заблокирован
Реєстрація
27.12.21
Місто
Теплодар
Думаю взять симку с этим тарифом на ОЛХ. Чтобы был запасной вариант помимо Водафона.

Давать им по очереди голодать, чтоб не переплачивать.

Сработает такая схема? или есть нюансы? подскажите, буду признателен.

(есть еще "Без границ лайт", но он в Киеве не работает я так понял)
Они же палёные, могут угнать, входящим звонком с левака, такая тема есть, можете узнать.
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
"Без границ лайт", но он в Киеве не работает я так понял
В Киеве он работает, не работает "БГ лайт+".
Но я-бы посоветовал взять сразу "Твой новый", он ещё долго будет без изменений.
 

robster

Заблокирован
Реєстрація
27.12.21
Місто
Теплодар
могут угнать, входящим звонком с левака, такая тема есть, можете узнать
узнать где? может вы мне тут сразу не отходя от кассы и расскажете?
Лучше сразу со стразами в кассу, а то не пройдёте и хватит переносить массакры из темы в тему (это не комильфо)
Теперь по теме, да, есть такая схема, в основном для нередфорумчан, три отвеченных входящих и могут угнать номер на время для получения доступа к карте.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Купил симку с этим тарифом, денег на ней сейчас нет, мне она будет нужна с 17 числа.

По идее ничего ж не случится за это время, если не пополнять номер?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр - Полтава
Купил симку с этим тарифом, денег на ней сейчас нет, мне она будет нужна с 17 числа.

По идее ничего ж не случится за это время, если не пополнять номер?
Это может ещё даже и к лучшему выйти. Если куплено, скажем через маркет, из другой области. И подержать ее включенной в другом смарте без каких-либо телодвижений с ней, то можно ещё и замануху какую-нить засвинорылить, ГБА инета за 365 грн, или даже за 100. Биллинг КС реагирует на смену локации сим, подмечено ни раз.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Купил симку с этим тарифом, денег на ней сейчас нет, мне она будет нужна с 17 числа.

По идее ничего ж не случится за это время, если не пополнять номер?
Это может ещё даже и к лучшему выйти. Если куплено, скажем через маркет, из другой области. И подержать ее включенной в другом смарте без каких-либо телодвижений с ней, то можно ещё и замануху какую-нить засвинорылить, ГБА инета за 365 грн, или даже за 100. Биллинг КС реагирует на смену локации сим, подмечено ни раз.
да, регион сменился и телефон кнопочный, симка в сети. Посмотрим что скажет КС ))
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Комусь в цьому році приходила пропозиція на перехід в тариф Твій Новий? Якщо так, то скільки часу номер був на "голоді" і на якому тарифі?
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Комусь в цьому році приходила пропозиція на перехід в тариф Твій Новий? Якщо так, то скільки часу номер був на "голоді" і на якому тарифі?
Приходять. Як на голодні від (3-5 міс), так і на відносно активні (в архівних тарифах)
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Комусь в цьому році приходила пропозиція на перехід в тариф Твій Новий? Якщо так, то скільки часу номер був на "голоді" і на якому тарифі?
Так, приходила 05.01, тариф Київстар Дзвінки 2019. Крайнє поповнення на початку жовтня (для замовлення пакету послуг на 28 днів).
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Комусь в цьому році приходила пропозиція на перехід в тариф Твій Новий? Якщо так, то скільки часу номер був на "голоді" і на якому тарифі?
Так. На тариф Дайте ще за 75, де його не треба, прийшло через 2 тижні.
На тариф Смачний 2020 де його треба, чекали 97 днів з дати останнього зняття.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Комусь в цьому році приходила пропозиція на перехід в тариф Твій Новий? Якщо так, то скільки часу номер був на "голоді" і на якому тарифі?
Да, на Звонки без Границ с голодовкой более 6 месяцев.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Хочу уточнить: предложение получить безлимитный инет на год за 365 грн пришло, но это ж только инет? или весь пакет туда входит, с минутами и прочим? или надо будет доплачивать что-то еще?
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Хочу уточнить: предложение получить безлимитный инет на год за 365 грн пришло, но это ж только инет? или весь пакет туда входит, с минутами и прочим? или надо будет доплачивать что-то еще?
Это только интернет.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Хочу уточнить: предложение получить безлимитный инет на год за 365 грн пришло, но это ж только инет? или весь пакет туда входит, с минутами и прочим? или надо будет доплачивать что-то еще?
Это только интернет.
т.е. мне все равно придется платить 55 грн абонки, я правильно понял? просто инета будет больше.
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Хочу уточнить: предложение получить безлимитный инет на год за 365 грн пришло, но это ж только инет? или весь пакет туда входит, с минутами и прочим? или надо будет доплачивать что-то еще?
Это только интернет.
т.е. мне все равно придется платить 55 грн абонки, я правильно понял? просто инета будет больше.
Да, вы правильно поняли.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Хмм, а если оплатить 4 недели и не активировать сразу безлимитный инет за 365, они потом присылают повторно предложения или нет?
 
Зверху