Тарифи передплати «Твій» (2021) (для спецпропозиції)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
ТарифТвій Новий
(архівний)
Твій Улюблений
(архівний)
Твій Проривний
(архівний)
Твій МаксимумТвій Безлім
Вартість пакету послуг на 4 тижні100 грн150 грн175 грн350 грн500 грн
Мобільний інтернет5 ГБ9 ГБ15 ГББезлім
(60 ГБ, далі – шейп)
Безлім
(шейп відсутній)
Мобільний інтернет у роумінгу в 27 країнах--4.3 ГБ5 ГБ
Дзвінки в мережі КиївстарБезлімБезлімБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні по Україні100 хв120 хв160 хв300 хв700 хв
SMS по Україні---300 шт350 шт
1 Суперсила на вибір+5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі по Україні; +100 SMS по Україні+5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі по Україні; +100 SMS по Україні; Відео на ходу; Соцмережі та месенджери+5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі по Україні; +100 SMS по Україні; Відео на ходу; Соцмережі та месенджери; +2 ГБ у роумінгуДопомога ЗСУ; Домашній Інтернет (до 100 Мбіт/с); Київстар ТБ; +300 хвилин на інші мережі та за кордон; SIM для планшета; SIM для другого телефона; +2 ГБ у роумінгуДопомога ЗСУ; Київстар ТБ; 300 хвилин на інші мережі та за кордон; SIM для планшета; SIM для другого телефона
Держава в смартфоніВключеноВключеноВключено
Знання без межВключеноВключеноВключено

Як зрозуміти, чи знялась плата за 4 тижні, на день або щось інше?
Якщо ви щойно перейшли на тариф, одразу знімається оплата за тариф, тобто 55/95/135/350/500 грн. Наступна оплата — через 4 тижні. Вона знімається опівночі (00:00).

Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу було недостатньо, знімається 10 грн за пакет послуг на один день. Якщо на вашому рахунку менше 10 грн, знімається вся сума, яка є у залишку, і ви отримаєте цей пакет за спеціальною ціною.

Якщо на рахунку 0 і ви поповнились на 55/95/135/350/500 грн, дочекайтеся SMS, що рахунок поповнено і вам нараховано пакет послуг.

Коли знімається плата на день і що до неї входить?
Наприклад, ви поповнили рахунок 11 листопада, наступного разу ви маєте поповнитися до 23:59:59 8 грудня, тобто через 4 тижні. Якщо ви цього не зробили або поповнилися на недостатню суму, з вашого рахунку 9 грудня зніметься 10 грн і ви отримаєте:
  • безлім у мережі Київстар;
  • 100 МБ мобільного інтернету;
Все це надається на 1 день. Те, що ви не використали в цей день, анулюється.

Також ви можете телефонувати на номери Київстар за 3 грн в день, якщо вночі з рахунку нічого не знялося.
 
Причина: Зміни з 29.04.2024
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Блин. Вчера перешёл в твой новый со скидкой на пол года). Сегодня заказал безлимитный интернет за 365 на год. Заявка типа рюпринялась в мой Киевстар. Но ничего не произошло. Поддержка не вкурсе что было предложение такое, не в курсе что я подавал заявку. Хорошо что смс в телефоне не удалил. Скрины им слал :). Обещают разобратся. А я только роутер на Али купил для этой симки чтоб в селе поставить :(

Вопрос. Если у них не получится, как вывести свои 365 грн со счета?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Блин. Вчера перешёл в твой новый со скидкой на пол года). Сегодня заказал безлимитный интернет за 365 на год. Заявка типа рюпринялась в мой Киевстар. Но ничего не произошло. Поддержка не вкурсе что было предложение такое, не в курсе что я подавал заявку. Хорошо что смс в телефоне не удалил. Скрины им слал :). Обещают разобратся. А я только роутер на Али купил для этой симки чтоб в селе поставить :(

Вопрос. Если у них не получится, как вывести свои 365 грн со счета?
Через Смарт Деньги.
 
Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
Блин. Вчера перешёл в твой новый со скидкой на пол года). Сегодня заказал безлимитный интернет за 365 на год. Заявка типа рюпринялась в мой Киевстар. Но ничего не произошло. Поддержка не вкурсе что было предложение такое, не в курсе что я подавал заявку. Хорошо что смс в телефоне не удалил. Скрины им слал :). Обещают разобратся. А я только роутер на Али купил для этой симки чтоб в селе поставить :(

Вопрос. Если у них не получится, как вывести свои 365 грн со счета?
Хотел на сим пару в лайфселл поставить роутер, тп линк старый по вдс бридж не раздает, а какой вы роутер купили, он заработал на раздачу со второй сим?
Наверное еще не дошел... С али...
Мне нужно с сим пары раздать по роутеру инет на езернет главное, и вторично на вайфай. Есть два типилинка 841, разных версий 6 и 8я, ни один не хочет подключаться к раздающему телефону. Какой роутер купить под раздачу со смартфона, со второй сим?
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Блин. Вчера перешёл в твой новый со скидкой на пол года). Сегодня заказал безлимитный интернет за 365 на год. Заявка типа рюпринялась в мой Киевстар. Но ничего не произошло. Поддержка не вкурсе что было предложение такое, не в курсе что я подавал заявку. Хорошо что смс в телефоне не удалил. Скрины им слал :). Обещают разобратся. А я только роутер на Али купил для этой симки чтоб в селе поставить :(

Вопрос. Если у них не получится, как вывести свои 365 грн со счета?
Хотел на сим пару в лайфселл поставить роутер, тп линк старый по вдс бридж не раздает, а какой вы роутер купили, он заработал на раздачу со второй сим?
Наверное еще не дошел... С али...
Мне нужно с сим пары раздать по роутеру инет на езернет главное, и вторично на вайфай. Есть два типилинка 841, разных версий 6 и 8я, ни один не хочет подключаться к раздающему телефону. Какой роутер купить под раздачу со смартфона, со второй сим?
Хз. У меня задача проще. Просто у родителей отлично работает Киевстар на интернет, но у нас у всех лайф. Я им симпару хочу вставить от полочной симки с гба,. Купил edup, у меня есть парочка их приборов. И просто будет роутер раздавать по вайфай. Ну и мы когда в гости приезжать будем тоже на нем планируем сидеть.

Вообщем включили мне гбо, жалко что за 365 а не за 100. Ну ничего. Переживём :)
Теперь покупка симпары, и будем тестить как без аьонплаты работать будет
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
А я только роутер на Али купил для этой симки чтоб в селе поставить :(
Просто у родителей отлично работает Киевстар на интернет, но у нас у всех лайф. Я им симпару хочу вставить от полочной симки с гба,. Купил edup, у меня есть парочка их приборов. И просто будет роутер раздавать по вайфай. Ну и мы когда в гости приезжать будем тоже на нем планируем сидеть.
Можете підказіти модель, або лінк тицнути, бо я те саме збиралася зробити.

Блин. Вчера перешёл в твой новый со скидкой на пол года).
Скільки ви чекали? Бо в мене вже більше 3х місяців і пропонують лише Улюблений зі знижкою 20грн на 12 абонплат. А хочу Твій новий...
Але вже задумалася чи порпозиція не пропаде.
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
А я только роутер на Али купил для этой симки чтоб в селе поставить :(
Просто у родителей отлично работает Киевстар на интернет, но у нас у всех лайф. Я им симпару хочу вставить от полочной симки с гба,. Купил edup, у меня есть парочка их приборов. И просто будет роутер раздавать по вайфай. Ну и мы когда в гости приезжать будем тоже на нем планируем сидеть.
Можете підказіти модель, або лінк тицнути, бо я те саме збиралася зробити.

Блин. Вчера перешёл в твой новый со скидкой на пол года).
Скільки ви чекали? Бо в мене вже більше 3х місяців і пропонують лише Улюблений зі знижкою 20грн на 12 абонплат. А хочу Твій новий...
Але вже задумалася чи порпозиція не пропаде.
1 149,65 грн. 56%OFF | EDUP Wifi Router SIM Card 300Mbps 3G/4G Wifi Wireless Dongle LTE FDD Mobile Hotspot Adapter 4*6dBi External Antenna RJ45 WAN LAN
Є дешевше, але це майже бренд.

Чекав хз. Останній раз десь в червні поповнював, бо був у батьків, а в них пільговий регіон київстару. Діти не хотіли їхати без інтернету. Там поповнив якійся за 100грн. Потім не поповнював. Теперь твій за 35 на півроку. Але підключив інтернет і теж не планую поповнювати (взагалі Київстар дивний, був з ними років 17-18, підняли тариф, перейшов на Лайф. Постіникам не пропонують нічого а на пусті сімки плюшки за плюшками. В мене знайомий в нього 2 сімки він по черзі переходить з пільгового на пільговий, і в нього завжди Київстар).
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Хоть кому-то приходил Твой Новый с первым месяцем бесплатным?
Или такого нету в новых тарифах удержания?
Дают скидку минус 20 грн, а я не привык платить абонплату КСу :)
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
Твой Новый с первым месяцем бесплатным
Мне кажется, что после 20 ноября не рассылают. Вот, например, хронология по номеру, который все время в сети в звонилке:
  • 10 ноября – скидка 28 грн на первую оплату;
  • 17 ноября – первый пакет без оплаты;
  • 25 ноября – 35 грн АП на 6 плановых оплат;
  • 8 декабря – 35 грн АП на 12 плановых оплат.
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
Хоть кому-то приходил Твой Новый с первым месяцем бесплатным?
Или такого нету в новых тарифах удержания?
Дают скидку минус 20 грн, а я не привык платить абонплату КСу :)
Приходило, такому же самому свинорылу (мне),номер год денег не видет.Терпение и только терпение, наше всё.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128

Вкладення

  • IMG_20211208_172304.jpg
    IMG_20211208_172304.jpg
    130.5 КБ · Перегляди: 62
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Підкажіть будь ласка. Тарифи спецпропозиції при підключенні діють на постійній основі, чи при їх регулярному поповненні оператор примусово може згодом, через декілька місяців, "покращити" тариф?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Підкажіть будь ласка. Тарифи спецпропозиції при підключенні діють на постійній основі, чи при їх регулярному поповненні оператор примусово може згодом, через декілька місяців, "покращити" тариф?
Не может. Если будет принудительно "улучшать", то всем.
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Підкажіть будь ласка. Тарифи спецпропозиції при підключенні діють на постійній основі, чи при їх регулярному поповненні оператор примусово може згодом, через декілька місяців, "покращити" тариф?
Не может. Если будет принудительно "улучшать", то всем.
Но нужно учесть, что при активном пользовании, часто пропадают предложения перехода на спецтарифы, в т.ч. по н-ру 477 (была такая ситуация и даже на самом дешёвом ТП "Звонки без границ", который постоянно пополнялся и работал в активном режиме). А в случае подорожания используемого ТП, это имеет большое значение, при поиске альтернативы.:gruzin:
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Отримала пропозицію на перехід в тариф ТВІЙ Новий по 477, смс і в МКС не відображається.
Через IVR по 466\477 на кроці подати заявку каже "не прийнято. Будь ласка зателефонуйте пізніше". Пробую вже вдругий день поспіль. Що це може бути?
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Отримала пропозицію на перехід в тариф ТВІЙ Новий по 477, смс і в МКС не відображається.
Через IVR по 466\477 на кроці подати заявку каже "не прийнято. Будь ласка зателефонуйте пізніше". Пробую вже вдругий день поспіль. Що це може бути?
Тариф уже змінено на «Твій новий», все має бути Ок ;)
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Ну, та я не покладаючи рук, ну чи в даному випадку пальців, строчила в підтримку аж поки не перевели. Тим не менше бачу великий мінус в тарифі, що одразу зняло 50грн за SIM для планшету. Доведеться її відключати.
 
  • Like
Реакції: idea

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
зняло 50грн за SIM для планшету. Доведеться її відключати.
Зачем?
Дальше она будет работать бесплатно. Только вечером, перед ночью снятия абонки, нужно закинуть деньги на абонку + 2 грн.
 
Зверху