Тарифи передплати «LOVE UA» (2022) (для спецпропозиції) (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

ТарифLOVE UA БазаLOVE UA Свобода 2022LOVE UA Безлім 2022
Вартість пакету послуг на 4 тижні75 грн125 грн225 грн
Мобільний інтернет1 ГБ7 ГББезлім (40 ГБ, далі - шейп)
Мобільний інтернет після використання пакетних ГБ5 грн/пакет 50 МБ5 грн/пакет 50 МБ5 грн/пакет 50 МБ
Дзвінки на КиївстарБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні75 хв125 хв100 хв
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні після використання пакетних хвилин5 грн/10 хв5 грн/10 хв5 грн/10 хв
SMS по Україні5 грн/пакет 10 SMS5 грн/пакет 10 SMS5 грн/пакет 10 SMS
Знання без межВключеноВключено-
Держава в смартфоніВключеноВключено-
1 суперсила (на вибір)+100 хвилин на інші мережі та міські номери; +5 ГБ; 100 SMS по Україні; SIM для планшета; SIM для другого телефона+100 хвилин на інші мережі та міські номери; +5 ГБ; 100 SMS по Україні; Відео на ходу; SIM для планшета; SIM для другого телефонаДопомога ЗСУ; Київстар ТБ; +100 хвилин на інші мережі та міські номери; 50 хв за кордон; 100 SMS по Україні; SIM для планшета; SIM для другого телефона; Роумінг

Як знімається плата за тариф?
Щоб підключився цей тариф, з вашого рахунку зніметься XX грн. Далі ця плата зніматиметься раз на 4 тижні вночі (з 00:00 до 03:00).

Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу недостатньо, знімуться 20 грн за денний пакет послуг і ви отримаєте безлім на Київстар та інтернет на швидкості до 0,8 Мбіт/с.

Якщо в цей же день, коли знялися 20 грн, ви поповните рахунок, то зніметься різниця.

Якщо на рахунку 0 грн та жодна оплата не знімалася, ви не зможете користуватися послугами, доки не поповните рахунок.

Поповнювати рахунок можна на сайті або в додатку Мій Київстар без комісій.

Як зрозуміти, чи знялась плата за 4 тижні, на день або щось інше?
  • Якщо ви щойно перейшли на цей тариф, одразу знімається оплата за тариф, тобто XX грн. Наступна оплата — через 4 тижні. Вона знімається опівночі (00:00).
  • Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу було недостатньо, знімається 20 грн за пакет послуг на один день і ви отримаєте безлім на Київстар та інтернет на швидкості до 0,8 Мбіт/с.
  • Якщо в цей же день, коли знялась оплата 20 грн, ви поповните рахунок, то зніметься різниця.
  • Якщо ви декілька днів сплачували за денний пакет, то в різницю буде рахуватися тільки останній день.
  • Якщо на рахунку 0 грн та жодна оплата не знімалася, ви не зможете користуватися послугами, доки не поповните рахунок.
  • Дізнатися наступну дату нарахування плати та поповнити рахунок можна в додатку Мій Київстар.

Як поновити пакет послуг у тарифах?
Не треба чекати наступної оплати, просто поповніть рахунок і замовте свій пакет самостійно.

Є кілька способів, як замовити самостійно:
  • у додатку Мій Київстар
  • через запит *578#
  • за номером 477*202
Також можна поповнити рахунок без комісії зручним способом:
Щойно нарахується пакет послуг в новому обсязі, невикористані хвилини і гігабайти — анулюються.
 
Причина: Зміни з 25.06.2024
Останнє редагування:

Ксю

Упанда
Реєстрація
05.04.10
Місто
Одесса
Телефон
Samsung J5 2016 (Kyivstar 3gOnline2018+Vodafone 4gSmartXS, Nokia Asha lifecelle СделайСам
Просто мне обычно хватает и 1 гб на месяц, поэтому всегда пользовалась самыми дешёвыми тарифами. А сегодня угораздило ткнуть не туда....
 

Ксю

Упанда
Реєстрація
05.04.10
Місто
Одесса
Телефон
Samsung J5 2016 (Kyivstar 3gOnline2018+Vodafone 4gSmartXS, Nokia Asha lifecelle СделайСам
Уже думаю, оставить что-ли уже этот Базовый с 6 Гб?
LOVE UA База більш гнучкий, як на мене. Плюс знижка, якщо вдасться підключити.
закажу на 3мобе 2гб за 30 грн и ещё больше секономлю. Мне их с головой хватит.
Якщо 3G-інтернет в нацроумінгу від Vodafone краще за інет від Kyivstar, то чому ні. Хоча, якщо вдасться підключити Базу зі знижкою, то за 50 грн буде 6 ГБ 4G-інтернету.
Таки решила позвонить и послушать, что они скажут... 20 минут уточнения информации и возможностей вернуть, как все было или переподключить на Базу со скидкой - в итоге у котика такой возможности сейчас нет, но он передал моё обращение в тех отдел и сказал ждать их ответа. Посмотрим!
Понравилось, как он не замечал нужную ему инфу (смс о скидке) , пока я ему о ней 3 раза не повторяла....
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
Тогда вам несказанно повезло - переходите в припейдную «Базу», пока она ещё есть, а то у меня в МКС её уже везде поубирали, зато оставили «Базу» контракт, какие молодцы.
Тільки що подав заявку на перехід в базу за 75 припейд бо в мкс вже тільки контракт.
Не могу сказать за все тарифы припейда по 75. Тут отвечали, что с «Твой Новый» и «Без границ lite» есть переход в «Базу» по сей день. Проверить нет возможности, т.к. есть только уже перейдённый ранее припейд «База» и «Звонки без границ», а там только переход в «База» на контракт и в новый припейд «Базовый»
 
Реєстрація
11.02.23
Місто
Львів
M.Vasyl, а у вас предоплата(?) и, если не секрет😎, сколько не кормили номер/другой способ, чтобы получить скидку 25грн. на 3месяца в тарифе Love UA База?
Передплата. Номер голодує вже 2 роки. Тільки для подовження терміну поповнював.
 
Реєстрація
31.08.20
Місто
Одеса, Україна 🟦🟨
Щось нове, раніше пропонували для припейду - той тариф, що з 6-ю Гігами, але мовчали в інформуванні, що треба перейти на контракт.
Я ще тримаюсь, але недовго з такими "тарифами" зїхати з глузду... :sumas:
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
Кручу, верчу, запутать хочу.
Треба ще третій додати і назвати «Базований».
А затем ещё придумают четвёртый, пятый и т.д. тарифы «Базовитый, «Базовский»...так и до «Базона Хиггса» дойдут киевстаровские во главе с Комаром.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
«Без границ lite» есть переход в «Базу» по сей день
Для лайт+, точно есть, припейд 3/50, с паспортом без скидки.
Но переходить не решаюсь, эти могут скинуть с услуги соцсети за 5 грн.
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Кручу, верчу, запутать хочу.
Треба ще третій додати і назвати «Базований».
А затем ещё придумают четвёртый, пятый и т.д. тарифы «Базовитый, «Базовский»...так и до «Базона Хиггса» дойдут киевстаровские во главе с Комаром.
Скоріше до "Базарного" дійдуть.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 50 Pro
«Без границ lite» есть переход в «Базу» по сей день
Для лайт+, точно есть, припейд 3/50, с паспортом без скидки.
Но переходить не решаюсь, эти могут скинуть с услуги соцсети за 5 грн.
При переході послуга за 5 грн пропаде?
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Твій новий тариф прийшла смс
Наступне зняття по Тарифу твій новий в мій київстар додатку пише 26.12.2023. це що означає ?
1) до 26.12.2023 буде діяти оплачений мною твій новий за 55 грн ? А 26.12.2023 зніметься 80 грн?
2) вже з 11.12.2023 треба щось доплачувати ?
3) переходити в Love UA База чи краще почекати і перейти наприклад 25.12.2023?
 

Вкладення

  • IMG_20231203_191408.jpg
    IMG_20231203_191408.jpg
    195.8 КБ · Перегляди: 48
  • signal-2023-12-03-17-58-38-805.jpg
    signal-2023-12-03-17-58-38-805.jpg
    63.3 КБ · Перегляди: 48

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
1) до 26.12.2023 буде діяти оплачений мною твій новий за 55 грн ? А 26.12.2023 зніметься 80 грн?
2) вже з 11.12.2023 треба щось доплачувати ?
3) переходити в Love UA База чи краще почекати і перейти наприклад 25.12.2023?
1) так, так
2) ні, якщо не перезамовити тариф достроково
3) на ваш розсуд: порівняйти поточний тариф та доступні для переходу. Я, наприклад, вирішив залишитись на Твій новий. Якщо надумаєте перейти - тоді так, краще це робити за день-два до зняття чергової абонки або ж по вичерпанню всіх наявних залишків хв, Гб достроково.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
logist_eg,
Зверніть увагу, що Love ua база - контракт.
Не кожен. В logist_eg, так, а в мене ні.
Screenshot_20231203-072613.jpg
І саме так вони заплутують людей.
SerjTD,
Зараз саме час для таких дій, бо люди намагаючись втікти від а/п 100 грн, і не бажаючи/не знаючи втраплять на контракт.
 
Останнє редагування:
Зверху