Тариф «Смартфон ЗЕРО» (закритий)

Статус
Закрита.
Реєстрація
08.07.11
Місто
Харkiв.
Телефон
Lenovo
Не встиг у "Захiд", натомiсть дають " supernetstart" РБА за 199 та "smart xs+" одночасно.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Зараз набрав *250*5# вже пише - перехід у Vodafone Захід з Вашого тарифу недоступний.
 
Реєстрація
08.07.11
Місто
Харkiв.
Телефон
Lenovo
Не встиг у "Захiд", натомiсть дають " supernetstart" РБА за 199 та "smart xs+" одночасно.
Маркетологи почуяли рыбу и начали загон?
Вам хоть дают, а некоторым ни-че-го
На одному з" Zero" не було нiчого- пiдключив РБА за 92.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Теж активував РБА з метою подивиться, що буде у результаті.
Якщо на Лайт переведуть, то Лайт + 3м*4 ГБ за 100 грн для мене цікавіше ніж Smart XS з 1 ГБ за 55 грн.
А якщо результатом буду незадоволений, то MNP та привіт Lifecell
 
Реєстрація
01.03.12
Місто
Харьков
Телефон
мэйзу с9
Теж активував РБА з метою подивиться, що буде у результаті.
Якщо на Лайт переведуть, то Лайт + 3м*4 ГБ за 100 грн для мене цікавіше ніж Smart XS з 1 ГБ за 55 грн.
А якщо результатом буду незадоволений, то MNP та привіт Lifecell
Можу помінятись на лайфсел з ап 20 гр, 10 гіг і 100 хв посекундно.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Теж активував РБА з метою подивиться, що буде у результаті.
Якщо на Лайт переведуть, то Лайт + 3м*4 ГБ за 100 грн для мене цікавіше ніж Smart XS з 1 ГБ за 55 грн.
А якщо результатом буду незадоволений, то MNP та привіт Lifecell
Можу помінятись на лайфсел з ап 20 гр, 10 гіг і 100 хв посекундно.
Просто СИМку Зеро без ГБА - можно .
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco F6
Також міг би купити у вас Зеро за адекватну ціну або обміняти на красивий номер Vodafone.
А можна поцікавитися - навіщо це якщо Zero прикривають? Мабуть я щось упустив і не розумію?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Хм, а хтось ще відділ по боротьбі з абонентами питав про долю ГБА?

У фейсбуці сьогодні отримав таку відповідь:
"після зміни тарифу, Ви можете звернутись до нас, для того щоб Вам повернули кошти за невикористаний період послуги на рік.", раніше інший представник оператора в чаті відповідав про перевід на лайт.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Arbitr,
Кто в здравом уме - будет требовать назад, 92 грн за возможность годового безлима в сети... :boss:
 
  • Like
Реакції: rezz
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Indus, зараз інший котик написав, що все гаразд, буде Лайт з РБА, це остаточне рішення компанії, але потім він передумав, дивитися нижче.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Arbitr,
Фиговое решение... ранее во времена мтс и раннего vf - были полояльней, в оных ситуевинах (сгон с тп и гба в другом тп) предлагали или равноценную замену, или даже тп с лучшими условиями... тут же - дали только безлим в сети, "забыв" о наличии какого-никакого пакета тырнета и дешевых звонках на врагов. Хотя, учитывая ценник в 92 грн - и на это грех жаловаться, просто в этом случае, с учетом того что оного тп кот наплакал (количество абонов), могли бы и проявить лояльность, особенно если учесть региональность тп :cool:
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
На цей час позиція наступна - система обрала Вам тариф Smart XS і змінити це неможливо. РБА було активоване пізніше, тому після переведення на новий тариф, треба буде подати заяву, і кошти оператор поверне.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.09.11
Місто
Луцк
доброго дня всім.
Сьогодні в мами закінчилось РБА.
СМСка з переводом на Лайт до 01.09 прийшла декілька днів назад.
Прошу підказати:
1. Якою комбінацією можна перевірити свій тариф (чи ще зеро, чи вже змвнили)
2. Якщо тариф ще "зеро" чи можу я зараз замовити ГБА "зеро" за 92 грн, якою комбінацією замовляється, бо забув?
3. Якщо зараз підключиться ГБА "зеро", то після переходу 01.09 на "лайт" ГБА збережеться (цікавить тільки безліміт на розмови)
4. Дякую.
 
Реєстрація
27.07.12
Місто
Львів
доброго дня всім.
Сьогодні в мами закінчилось РБА.
СМСка з переводом на Лайт до 01.09 прийшла декілька днів назад.
Прошу підказати:
1. Якою комбінацією можна перевірити свій тариф (чи ще зеро, чи вже змвнили)
2. Якщо тариф ще "зеро" чи можу я зараз замовити ГБА "зеро" за 92 грн, якою комбінацією замовляється, бо забув?
3. Якщо зараз підключиться ГБА "зеро", то після переходу 01.09 на "лайт" ГБА збережеться (цікавить тільки безліміт на розмови)
4. Дякую.
1. *101#
2. *365#
3. Збережеться.
 
Статус
Закрита.
Зверху