Тариф передплати «Єдиний»

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Тариф «Єдиний»

Дзвінки на номери мережі lifecell2,00 грн/хв*
Дзвінки на номери мережі фіксованого зв’язку2,00 грн/хв
Дзвінки на номери інших операторів мобільного зв’язку України2,00 грн/хв
Інтернет1 МБ/0,50 грн
SMS по Україні1 SMS - 2,00 грн

* Вартість 1 сек. - 0,0334 грн.

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (електронної комунікаційної послуги передавання інформації голосом) здійснюється в першу секунду кожної хвилини електронної комунікаційної послуги. У рахунок вартості першої секунди кожної хвилини електронної комунікаційної послуги надаються наступні 59 секунд (з 2 по 60) без додаткової тарифікації.

При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 1,00 грн за дзвінок.

Вартість заміни тарифного плану складає 75 грн.

Умови тарифного плану наведено станом на 22.02.2023 р.

 
Причина: Зміни з 22.02.2023
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів

Шотам

Водитель
Реєстрація
19.09.21
Місто
Белгород Днестровский

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Лайф канєшна….
Не міг перевести свій 15річний номер кс на лайф, бо постійно якась «помилка виконання запиту» підтягується з лс сервера.
Один котик сказав «конфлікт даних» між авторизованим на мнп киівстаром, та вже наявним в мережі лайфселом.
Я про шо. Взяв і перевів інший кс на лайфсел (дівчина буде сваритися, це її номер, взяв поки вона за кордоном) по тих же данних… і ніякого конфлікта! Так от думав «єдиний» тепер підключити, а щось у списку тарифів його немає. Проспав зміни.
Як я вичитав раніше, тре додати номер в смарт сімʼю і потім з неї вийти. Може хтось проявити небайдужість? Напишу номер в особисті.

Наперед вдячний за чиюсь шляхетність.
 
Реєстрація
19.03.23
Місто
Тернопіль
Телефон
3
Лайф канєшна….
Не міг перевести свій 15річний номер кс на лайф, бо постійно якась «помилка виконання запиту» підтягується з лс сервера.
Один котик сказав «конфлікт даних» між авторизованим на мнп киівстаром, та вже наявним в мережі лайфселом.
Я про шо. Взяв і перевів інший кс на лайфсел (дівчина буде сваритися, це її номер, взяв поки вона за кордоном) по тих же данних… і ніякого конфлікта! Так от думав «єдиний» тепер підключити, а щось у списку тарифів його немає. Проспав зміни.
Як я вичитав раніше, тре додати номер в смарт сімʼю і потім з неї вийти. Може хтось проявити небайдужість? Напишу номер в особисті.

Наперед вдячний за чиюсь шляхетність.
Не проспали це завжди було щоби перейти на нього то треба завантажити Мій Лайфселл потім зареєструватися далі Тарифи -> дивитися усі, але враховуйте що перехід коштує грошей. То не Київстар, а Лайф
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
Лайф канєшна….
Не міг перевести свій 15річний номер кс на лайф, бо постійно якась «помилка виконання запиту» підтягується з лс сервера.
Один котик сказав «конфлікт даних» між авторизованим на мнп киівстаром, та вже наявним в мережі лайфселом.
Я про шо. Взяв і перевів інший кс на лайфсел (дівчина буде сваритися, це її номер, взяв поки вона за кордоном) по тих же данних… і ніякого конфлікта! Так от думав «єдиний» тепер підключити, а щось у списку тарифів його немає. Проспав зміни.
Як я вичитав раніше, тре додати номер в смарт сімʼю і потім з неї вийти. Може хтось проявити небайдужість? Напишу номер в особисті.

Наперед вдячний за чиюсь шляхетність.
Не проспали це завжди було щоби перейти на нього то треба завантажити Мій Лайфселл потім зареєструватися далі Тарифи -> дивитися усі, але враховуйте що перехід коштує грошей. То не Київстар, а Лайф
И ещё, в ТП «Единый» возможен вариант бесплатного перехода, если он есть в списке замены в кабинете МЛС, когда Лайф в очередной раз «улучшает» (изменяет) условия тарифов. Лучше проверять и в мобильной, и в веб-версии. Тут нужно уже отслеживать.
 
Реєстрація
10.02.08
Подскажите пожалуйста можно ли мигрировать с "смарт лайф' на "Єдиний"
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
Подскажите пожалуйста можно ли мигрировать с "смарт лайф' на "Єдиний"
Можно, если он у вас есть в списке на замену в приложении или веб-версии МЛС.
Переход в «Единый» обычно стоит 50 грн.
Но есть вариант бесплатного перехода в этот ТП во время очередного изменения (повышения) тарифов Lifecell.
Если с вашего тарифа всё равно нет перехода в «Единый», то вначале можно перейти в ТП «Гаджет Безпека» или «Смарт Семья», а затем уже мигрировать в «Единый»
 
Реєстрація
10.02.08
Подскажите пожалуйста можно ли мигрировать с "смарт лайф' на "Єдиний"
Можно, если он у вас есть в списке на замену в приложении или веб-версии МЛС.
Переход в «Единый» обычно стоит 50 грн.
Но есть вариант бесплатного перехода в этот ТП во время очередного изменения (повышения) тарифов Lifecell.
Если с вашего тарифа всё равно нет перехода в «Единый», то вначале можно перейти в ТП «Гаджет Безпека» или «Смарт Семья», а затем уже мигрировать в «Единый»
Спс за ответ, сейчас стоит 75гр, прошлый раз переходил через 2 или 3 пакета без платы интересно может кто знает аналогичные пути 😃
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
З яким тарифом потрібно купити стартовий пакет що можна було безкоштовно перейти в єдиний?
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
З яким тарифом потрібно купити стартовий пакет що можна було безкоштовно перейти в єдиний?
З найдешевшим, який знайдете. Бо безкоштовного переходу нема - лише 75 грн. Хіба що ви активуєте сімку в тарифі, який буквально на наступний день подорожчає :) Тоді так, перехід на будь-якій інший тариф буде безкоштовним.
Щоб безкоштовно перейти, тре приєднатися до тарифу lifecell Сім'я, а потім - від'єднатися. Чи зможете ви це зробити зараз? Не певен, що все пройде гладко. Тому я б взяв найдешевший тариф з першим оплаченим місяцем - найбільш надійний варіант.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Зверху