Тариф передплати «Єдиний»

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Тариф «Єдиний»

Дзвінки на номери мережі lifecell2,00 грн/хв*
Дзвінки на номери мережі фіксованого зв’язку2,00 грн/хв
Дзвінки на номери інших операторів мобільного зв’язку України2,00 грн/хв
Інтернет1 МБ/0,50 грн
SMS по Україні1 SMS - 2,00 грн

* Вартість 1 сек. - 0,0334 грн.

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (електронної комунікаційної послуги передавання інформації голосом) здійснюється в першу секунду кожної хвилини електронної комунікаційної послуги. У рахунок вартості першої секунди кожної хвилини електронної комунікаційної послуги надаються наступні 59 секунд (з 2 по 60) без додаткової тарифікації.

При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 1,00 грн за дзвінок.

Вартість заміни тарифного плану складає 75 грн.

Умови тарифного плану наведено станом на 22.02.2023 р.

 
Причина: Зміни з 22.02.2023
Останнє редагування модератором:

vlad 007

Закупник
Реєстрація
04.12.12
Місто
Київ
Телефон
Nokia C31, TAB 738, A1
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Не. У Единого нет помесячной платы
Які є найбільш дешеві варіанти без зміни тарифу ,мати трафік,хоча б для додатку повітряна тривога та дія.
Я на цьому тарифі (раніше), накручував трафік через біп.
 
Реєстрація
01.09.12
Місто
Знаменка
Не. У Единого нет помесячной платы
Які є найбільш дешеві варіанти без зміни тарифу ,мати трафік,хоча б для додатку повітряна тривога та дія.
Я на цьому тарифі (раніше), накручував трафік через біп.
сейчас без проблем. до 10 гб в месяц свободно. если только для инета- это идеальный тариф. докрутишь себе всегда по необходимости
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Не. У Единого нет помесячной платы
Які є найбільш дешеві варіанти без зміни тарифу ,мати трафік,хоча б для додатку повітряна тривога та дія.
Я на цьому тарифі (раніше), накручував трафік через біп.
Накручування і більше ніяк?(
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Не. У Единого нет помесячной платы
Які є найбільш дешеві варіанти без зміни тарифу ,мати трафік,хоча б для додатку повітряна тривога та дія.
"Повiтряна тривога" ранiше працювала з нулем на рахунку, зараз щось змiнилось?

Оператори lifecell, kyivstar і vodafone не зніматимуть з рахунків клієнтів мегабайти за користування застосунком «Повітряна тривога».
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Не. У Единого нет помесячной платы
Які є найбільш дешеві варіанти без зміни тарифу ,мати трафік,хоча б для додатку повітряна тривога та дія.
"Повiтряна тривога" ранiше працювала з нулем на рахунку, зараз щось змiнилось?

Оператори lifecell, kyivstar і vodafone не зніматимуть з рахунків клієнтів мегабайти за користування застосунком «Повітряна тривога».
Повітряна тривога та ДІЯ, виключно разом
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Повітряна тривога та ДІЯ, виключно разом
Тобто?
Як телефон без дії, то всьо?
Я так розумію, стоїть задача підібрати максимально недорогий тариф для користування хоча б цими двома додатками.
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Повітряна тривога та ДІЯ, виключно разом
Тобто?
Як телефон без дії, то всьо?
Відповідь отримано раніше, можна мати тариф Єдиний,без додаткових підключених платних послуг і отримувати сповіщення через додаток Повітряна Тривога та користуватися додатком ДІЯ безкоштовно. Фактично нуль на рахунку і два додатки безкоштовно.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Повітряна тривога та ДІЯ, виключно разом
Тобто?
Як телефон без дії, то всьо?
Відповідь отримано раніше, можна мати тариф Єдиний,без додаткових підключених платних послуг і отримувати сповіщення через додаток Повітряна Тривога та користуватися додатком ДІЯ безкоштовно. Фактично нуль на рахунку і два додатки безкоштовно.
то все в теорii по новинам 2020 i 2022 рр, спробуйте як воно на практицi працюватиме

наприклад, восени Дiя.ТБ (телебачення) вивели в окрему послугу, щоб дивитися там канали без плати за трафiк, треба вручну, пiдключати кожнi 30 днiв безкоштовну послугу https://www.lifecell.ua/uk/gu_announcements/450/?flavour=full
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Повітряна тривога та ДІЯ, виключно разом
Тобто?
Як телефон без дії, то всьо?
Я так розумію, стоїть задача підібрати максимально недорогий тариф для користування хоча б цими двома додатками.
Я в сенсі "Як телефон без дії, то всьо, тревога не буде працювати?"
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
сенсі "Як телефон без дії, то всьо, тревога не буде працювати?"
Цікаво, звідки оператор може знати, що за додатки встановлено в телефоні? Без грошей дозволено трафік на сервери Дії та ПТ, хоч разом, хоч окремо, трохи подумати, нє?
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
сенсі "Як телефон без дії, то всьо, тревога не буде працювати?"
Цікаво, звідки оператор може знати, що за додатки встановлено в телефоні? Без грошей дозволено трафік на сервери Дії та ПТ, хоч разом, хоч окремо, трохи подумати, нє?
Так я подумав і...
Але в повідомленні Maxno https://red-forum.com/threads/Тариф-передплати-«Єдиний».28982/post-2001554 -- ""Повітряна тривога та ДІЯ, виключно разом""...
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Я так розумію, стоїть задача підібрати максимально недорогий тариф

Які є найбільш дешеві варіанти без зміни тарифу
вибачаюсь, невiрно виразився. Набiр додаткових послуг
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Если раньше обсуждалось, то пардон за повтор вопроса. В этом едином доступен заказ пакетов "Економні дзвінки"(S,M,L) ?
 
Зверху