Телеканали

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
оффтоп,
Kladoff, бачу паралелі як з укртві, де мені норм, а непідготовлена людина заходить у нього, дивується від існуючої там культури спілкування, та більше в укртві не заходить.
А тут напевно навпаки, я зайшов подивитися, що показують в традиційних (клікбейтних?) змі і підофігів від цього.
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
yahoo, для мене 24 канал не змі, подача така ну дуже специфічна. Враховуючи, що від всіх ведучих однакова , то не в них справа, Але маю підозру що таке глядачам подобається.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
vlad_g, щось мені підказує, що світан говорить штампами рос пропаганди. І говорить на українському змі, що отримало ліцензію від держави.
Ще, коли зрідка я читаю русняві провладні змі, то там їх писанина також десь якось засновується на фактах, але слова і акценти розставлені зовсім по інакшому. Особливо це помітно при висвітленні міжнародних новин
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
щось мені підказує, що світан говорить штампами рос пропаганди. І говорить на українському змі
Це помітно почалося після того, як він посварився з речником повітряних сил і там сказали що немає такого льотчика Світан. Ось тоді в своїх етерах він почав палити напалмом. Вже практично рік.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
vlad_g, щось мені підказує, що світан говорить штампами рос пропаганди. І говорить на українському змі, що отримало ліцензію від держави.
Ще, коли зрідка я читаю русняві провладні змі, то там їх писанина також десь якось засновується на фактах, але слова і акценти розставлені зовсім по інакшому. Особливо це помітно при висвітленні міжнародних новин
Тобто те, що колишній близький корєш ОПи і її радник Абрістович почав тулити російську пропоганду тебе не дивує, а те, що якийсь хуй з гори несе те, за що йому заплатили, тебе дивує?
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
А ты считаешь, что ТЦК никого не обилечивает на МБП по дороге из Покровска в Днепр? И то, что цены на аренду квартир совсем не взлетели до небес? И то, что помощь 2000грн у большинства ВПО не забрали? Это же всё вражеское ИПСО, пропаганда
одне діло - перераховувати факти. І зовсім інше - давати власну оцінку про паспорти, концтабори, заробітки на людях… Блін, хіба це не ясно? А ще він там про зміну влади говорить. Прикривається тим, що говорить ніби про «ісполнітєльную», але ж зрозуміло, про що йде мова. Так, давайте вибори проведем, цього нам точно зараз не вистачає, це напевне вирішить проблеми жителів Покровська. І приклад є - окуповані території. Ніяких проблем там з проведенням виборів!
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Кочевник, хороше питання. Тоді суспільний (?) осуд у соц мережах на це звертав увагу і було зрозуміло, що абристович погана людина.
Зараз цієї суспільної уваги і осуду я не бачив і думав, що світани-жданови заливають якісь довкола провладні меседжі. Виявилося же, що це не зовсім так.

Так, експертів самозванців вже давно критикували за брехню та вигадки, але не за майже відкриту роботу на ворога.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зараз цієї суспільної уваги і осуду я не бачив і думав, що світани-жданови заливають якісь довкола провладні меседжі. Виявилося же, що це не зовсім так.
Зворотня сторона простих рішень. Пропогандон, який бреше за твої гроші на твою користь, так само буде брехати проти тебе за гроші твого ворога. Але є нюанс, частина твоєї аудиторії віритиме пропагандону, і перейде на сторону ворога. Бо вони прикипіли до медійного образа і вірять йому.
Бізнес, безсердечний і прибутковий.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Кочевник, це старий дід який спіймав хвилю. Якщо його брати як пропаганду, то хто в такому разі не пропаганда?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Кочевник, це старий дід який спіймав хвилю. Якщо його брати як пропаганду, то хто в такому разі не пропаганда?
Я не слухаю/дивлюся всіх тих "експертів", тому відповіді на це питання не маю. Бо знаю лиш Світана і Ждунова.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...та краще вже Дикого читать - його хоч наш форумчанин (Козуб) знає... Або Портнікова - той "пургу" не несе і "коріфєєм всєх наук" себе не вважає.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
коріфєєм всєх наук" себе не вважає
Якщо б до тебе дзвонили гостьові редактори зі всіх каналів і казали: Пане Гудзаку прокоментуйте те, будь ласка скажіть свою думку. Радіостанція робили б з тобою шоу. Щонеділі в нашому етері стрім "Гудзак Знає". Чи довго б ти втримався щоб не нести чухню?
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Kladoff, втримався би, бо чітко пам'ятаю, що хоч держіспит з наукового комунізму я склав на "відмінно", але з матаналізу (та загальної тактики :cool: ) в мене лише "задовільно". Склероз свідок! :cool:
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Зверху