Термін дії номера передплати Київстар

djv

Заблокирован
Реєстрація
11.01.18
Місто
Тернополь
Термін дії номера буде продовжено на 365 днів:
  • вихідним/вхідним/переадресованим викликом ненульової тривалості, окрім викликів, отриманих на «Автовідповідач»;
  • успішним вихідним викликом на безкоштовні номери: 465, 0 (800) ХХ-ХХ-ХХ тощо;
  • безкоштовними вхідними SMS з номера 380 (92) 000-3700 (ПриватБанк);
  • поповненням рахунку будь-яким способом на будь-яку суму, крім переказу коштів;
  • платою за пакети хвилин/SMS/Інтернету;
  • платними SMS/MMS, інтернет-сесіями та USSD-запитами;
  • використанням послуг CРА.
Строк дії номерів, для яких надання послуг зв'язку було припинено через порушення абонентами умов надання та отримання послуг, — 90 днів з моменту блокування.

Щоб поновити номер, який було заблоковано через закінчення строку його дії, поповніть рахунок на будь-яку суму, і термін дії буде продовжено автоматично на 365 днів. Поповнити рахунок (у будь-який спосіб, окрім послуги «Кредит трансфер».) слід протягом 30 днів з дати закінчення строку дії. В іншому випадку номер буде анульовано без можливості його поновлення.

Щоб перевірити строк дії номера, надішліть USSD-запит *114#.
Термін дії номера є необмеженим. Оператор має право зупинити надання послуг, якщо абонент не користується послугами зв'язку за номером більше 60 днів.
© Центр підтримки Київстар | Важлива інформація
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Вкрали 3 передплатних номери, які я подовжував вхідним дзвінком 04 березня 2022 року.

Діалог:
Вони: Вказані номери дійсно анульовані, оскільки ними не користувались більше 365 днів
Я: Я ще раз повторюю - на них був вхідний дзвінок з номеру хххххххххх з датою 04 березня 2022 року. І був записаний термін їх дії
Вони: Якби був успішний вхідний дзвінок, то термін було б подовжено ще на 365 днів.


Я вже не кажу, що злизано ВСІ копійки на ВСІХ номерах.
Петушня предложила писать бумагу на киевский офис.
"А нам видно только, что уже аннулированы и все."
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Если бы это были важные номера - я бы довел до ума, а сейчас лениво.

Для индексации в Google:

Препейд-номера 0978785858,0675986262 и 0985897979 были украдены компанией Киевстар, которая вопреки своим же правилам не продлила срок их действия входящим звонком.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Alex, как часто проверялись номера через систему самообслуживания?
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Kritik, не проверялись. Раз в год делал звонок. Когда-то года 3 назад на 1 грн. пополнял.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
може в профільну тему Свавілля Київстар

там вже неодноразово помічені схожі випадки, у вересні я писав https://red-forum.com/threads/Свавілля-kyivstar.17300/page-567#post-1875094 факт того, що Kyivstar викрадає "гарні" номери передплати з тих що рідко використовуються у мене не викликає сумніву. кожний бажаючий може самостійно перевірити - придбайте якийсь 5557777 і покладіть на полку - протягом півроку пощастить і вам швидше за все.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Alex, спрашивал к тому, что у моих полочников, которые я раз в месяц проверяю, срок действия, по данным Мой КС, сдвигается. Но не год от даты проверки, а по какому-то неведомому мне алгоритму. У номера, который продлевал звонком в феврале и проверял в 20-х числах октября, вчера был срок до конца августа 23-го года. А у другого, такого же, до сентября 23-го.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
27.10.07
Місто
Сумы
Телефон
MI A3
Alex, спрашивал к тому, что у моих полочников, которые я раз в месяц проверяю, срок действия, по данным Мой КС, сдвигается. Но не год от даты проверки, а по какому-то неведомому мне алгоритму. У номера, который продлевал звонком в феврале и проверял в 20-х числах октября, вчера был срок до конца августа 23-го года. А у другого, такого же, до сентября 23-го.
Где это можно посмотреть? В приложении есть такое?
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Если бы это были важные номера - я бы довел до ума, а сейчас лениво.

Для индексации в Google:

Препейд-номера 0978785858,0675986262 и 0985897979 были украдены компанией Киевстар, которая вопреки своим же правилам не продлила срок их действия входящим звонком.
та іне смііттєві номери
Post automatically merged:

Если бы это были важные номера - я бы довел до ума, а сейчас лениво.

Для индексации в Google:

Препейд-номера 0978785858,0675986262 и 0985897979 были украдены компанией Киевстар, которая вопреки своим же правилам не продлила срок их действия входящим звонком.
та іне смііттєві номери
Перепиши для гугля може окремимо
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Alex, как часто проверялись номера через систему самообслуживания?
Я продовжив номер 02 вересня. 03 вересня термін дії був чітко вказаний 03.09.23.
А вже 06 вересня немер деактивований.
Тепла лінія ліпила муму, потім я написав цитату з поста одного з форумчан, що це масове явище. Навіть поповнені номера вимикали. Обіцяли пофіксити. Номер досі неактивний, хоча вже нічого не обісцяють.
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Я продовжив номер 02 вересня. 03 вересня термін дії був чітко вказаний 03.09.23.
А вже 06 вересня немер деактивований.
Тепла лінія ліпила муму, потім я написав цитату з поста одного з форумчан, що це масове явище. Навіть поповнені номера вимикали. Обіцяли пофіксити. Номер досі неактивний, хоча вже нічого не обісцяють.
С выпиливанием кс-коммуны, где публично был зафикисирован факт - их признание факапа, они планируют включить дуру и подрассказывать потом, что "ничего не было, у нас дебиллинг чоткий, ви всьо врьоті".
 
Останнє редагування:

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Перевірив я короч свої полички, які були продовжені десь в червні, на всіх при вихідному дзвінку робобаба каже "Вітаємо в мережі Київстар". Схоже, після очередної обнови знову збилась активація номерів, тому й номера летять в блок. Про всяк випадок продовжив вхідним дзвінком з Водафона, щоб потім котам тицяти мордою в виписку з Водафона))
 
Реєстрація
05.01.12
Місто
Днепропетровская обл.
Alex, спрашивал к тому, что у моих полочников, которые я раз в месяц проверяю, срок действия, по данным Мой КС, сдвигается. Но не год от даты проверки, а по какому-то неведомому мне алгоритму. У номера, который продлевал звонком в феврале и проверял в 20-х числах октября, вчера был срок до конца августа 23-го года. А у другого, такого же, до сентября 23-го.

Где это можно посмотреть? В приложении есть такое?

срок действия номера можно узнать по запросу *114#
Post automatically merged:


Еще, когда не работал ussd запрос, срок действия узнавал через автоответчик меню услуг киевстара.
 
Останнє редагування:

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Так же много номеров поотрубали. Есть действенные способы воскрешения или все война спишет?
 
  • Sad
Реакції: drmz

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Так же много номеров поотрубали. Есть действенные способы воскрешения или все война спишет?
Навіть той, який обіцяли пофіксити, не відновили. Кажуть: "Нам насрати, ти сам винний, що повірив нам".
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Так же много номеров поотрубали. Есть действенные способы воскрешения или все война спишет?
Мне чел c какого-то тг чата, уже не помню, где его зацепил, пришлет скрины с КСкоммуны с сентябрьским признанием проблемы.
Нашел свои сохраненки МКС кабины.
Буду писать на деревню комарику и к регулятору.
 
Останнє редагування:

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Беда у них с биллингом.
Большая корпа, масса жалоб на плохой инет. Координатор подает заявки, заявки каждый раз переносятся на 2 дня вперед.
А еще за октябрь до сих пор счета юрикам не пришли.
Кому-то по шапке думаю влетает за все это..
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
Буду писать на деревню комарику и к регулятору.
на звернення вже підготовано відповідь:

Ваше звернення розглянуто. Скарга підтверджена. Приносимо вибачення. Дякуємо за інформацію. З повагою, київстар!
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz
Зверху