Технологія HD Voice (AMR-WB)

Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@Stiv, у вас, певно, як у нас, велике навантаження на бс, а ставити більше секторів і бс не царська справа і так заплатять усе що є на мобільних рахунках. 😤
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
В Ужгородському районі у Київстар ця технологія працює в 2ж, як ФМ радіо в режимі стерео. То воно вмикається, то вимикається. 2 інших оператора взагалі в 2ж не бачив щоб це працювало)
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Если кому-то интересно, у ВФ HD-Voice (AMR-WB кодек) работает на 2G, как на 1800 так и на 900.
Лайф это внедрил ещё в 2006 году тогда ещё на оборудовании Nokia и Ericsson. На сименсах детектировался как F3(AMR-WB) и H3(AMR-NB).
 
Реєстрація
11.04.09
Місто
Київ
все так іє:
1. напевно, десь 70 - 80% терміналів, які працюють з wb-amr в 3g, не підтримують його в 2g.
2. окрім того, що має бути підтримка і оператора і обох терміналів, те чи вкючиться wb-amr в 2g залежить від навантаження на соту, тут як повезе. В 3g такої залежності нема.
 
Реєстрація
11.04.09
Місто
Київ
@idea, я мав на увазі подивитись службову інформацію під час дзівінка збоку оператора. Якогось універсального метода зробити це на терміналі не існує.
Можливо рут + спеціальний софт це покажуть, але з цим не до мене.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
все так іє:
1. напевно, десь 70 - 80% терміналів, які працюють з wb-amr в 3g, не підтримують його в 2g.
2. окрім того, що має бути підтримка і оператора і обох терміналів, те чи вкючиться wb-amr в 2g залежить від навантаження на соту, тут як повезе. В 3g такої залежності нема.
У мене якраз той випадок, коли перевантажена БС. Бо коли розмовляю по 2G то чути, як змінюється голос. Під час розмови декілька раз може змінюватись, але в Хмельницькому голос поганий, тільки, коли на 3G переходить, то нормально чути. От тільки ловить 3G не всюди.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@Stiv, а в мене і те, і те - жо. Добре, що можна обирати операторів на відміну від вашого регіону.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
все так іє:
1. напевно, десь 70 - 80% терміналів, які працюють з wb-amr в 3g, не підтримують його в 2g.
2. окрім того, що має бути підтримка і оператора і обох терміналів, те чи вкючиться wb-amr в 2g залежить від навантаження на соту, тут як повезе. В 3g такої залежності нема.
Да с hd voice на 2ж беда, мой бывший s7 edge апаратно это умел, но было выключено софтово, а включить без рута никак нельзя. Зато oneplus 6t умеет так с коробки, проверено на водафоне, голос сразу при звонке обычный, а потом раз и просто кайф, как voip, смотрю а около имени контакта значок HD. (y)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@Shinime, о так у мене ж теж хд показує часом на екрані, вже й забув...
Щойно спробував у кс. Режим лише 2жо. Спершу показувало хд, потім зникло. Якість голосу була однаково хороша в обох режимах. Але моя проблема, що під час дзвінка є фоновий звук, навіть не знаю як його пояснити, якась тріскотня... Вона присутня і в 2жо, і в 3жо, але лише на кс.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Зловив сьогодні AMR-WB в 2G на 900 МГц і 1800 МГц. На 1800 МГц не стабільно було, часто на гірший перекидало, хоча йшов і була відкрита площа.

Screenshot_20200531-163849_Service mode RIL.jpgScreenshot_20200531-170657_Service mode RIL.jpg
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Пам'ятаю, я здивувався, коли вперше на Київстарі в режимі "тільки 2ж" раптово почув широкосмуговий голос (правда, всю розмову навіть не протримався). То є, то нема – нестабільно. Тоді як з 3ж на 3ж голос завжди і стабільно широкосмуговий. Телефон Redmi 5 Plus.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Зловив сьогодні AMR-WB в 2G на 900 МГц і 1800 МГц. На 1800 МГц не стабільно було, часто на гірший перекидало, хоча йшов і була відкрита площа.

Переглянути вкладення 30354Переглянути вкладення 30355
Будьте добрі, підкажіть, як зайти в цей "service mode"? Це сервісний режим телефону чи окремий додаток? Рут-права на телефоні є, якщо потрібно.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Зловив сьогодні AMR-WB в 2G на 900 МГц і 1800 МГц. На 1800 МГц не стабільно було, часто на гірший перекидало, хоча йшов і була відкрита площа.

Переглянути вкладення 30354Переглянути вкладення 30355
Будьте добрі, підкажіть, як зайти в цей "service mode"? Це сервісний режим телефону чи окремий додаток? Рут-права на телефоні є, якщо потрібно.
Тільки телефони Самсунг, *#0011#.
 
Зверху