• Форум обновлён на новый движок. Тема для обсуждения тут

ТриМоб першим серед українських мобільних операторів пропонує абонентам eSIM

kaev

Известный пользователь
Регистрация
14.08.11
Адрес
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Зміна звичайної картки на eSIM

Шановні абоненти!
З радістю повідомляємо вам про те, що відтепер для вас відкривається унікальна можливість зміни звичайної USIM-картки на eSIM.
Детальний алгоритм дій розписали тут.Існуючим абонентам ТриМоб для заміни звичайної картки на eSIM необхідно здійснити наступні прості кроки:

Контрактним абонентам:

Контрактний Абонент має зателефонувати до Групи підтримки абонентів відділу розрахунків ТОВ «ТриМоб» за номером +380911101155 або надіслати відповідну заяву через форму «Зворотній зв’язок».

Необхідні умови: відсутня заборгованість за послуги за поточний та попередній розрахунковий періоди та є кошти на основному рахунку у сумі 150 грн (з усіма податками)


Неконтратним абонентам:

Для замовлення зміни USIM-картки на eSIM-картку абонент має отримувати послуги за тарифними планами «Інтернет М + eSIM» (PrP), «Інтернет Безлім» (PrP), «Річний» або «Річний+».

Для зміни картки на eSIM абоненту необхідно надіслати коротке текстове повідомлення (SMS) на номер 2202 із текстом «E [email protected]», де [email protected] – електронна адреса, на яку ТОВ «ТриМоб» направляє лист, який містить QR-код для підключення eSIM-картки та обов’язкову для ознайомлення та виконання інформацію. Після SMS від ТОВ «ТриМоб» про те, що електронна пошта успішно зареєстрована, абонент має надіслати SMS на номер 2202 із текстом «esim».

У випадку, якщо абонент отримує послуги за тарифними планами «Інтернет Безлім» (PrP), «Річний» або «Річний+» та має на основному рахунку 150 грн – кошти списуються, а на вказану абонентом електронну адресу надходить лист, який містить QR-код для підключення eSIM-картки та обов’язкову для ознайомлення та виконання інформацію.

У випадку, якщо абонент отримує послуги за іншими тарифними планами, крім «Інтернет Безлім» (PrP), «Річний» та «Річний+», такому абоненту буде запропоновано змінити Тарифний План на тарифний план «Інтернет М + eSIM». Списання коштів відбудеться у розмірі абонентної плати за тарифним планом «Інтернет М + eSIM» (80 грн) та коштів у сумі, що дорівнює вартості eSIM-картки для абонентів ТОВ «ТриМоб» (150 грн). Якщо коштів на основному рахунку достатньо – кошти списуються, а на вказану електронну пошту надсилається лист, який містить QR-код для підключення eSIM-картки та обов’язкову для ознайомлення та виконання інформацію.

Після сканування Неконтрактним Абонентом QR-коду відбувається активація та реєстрація в Мережі ТриМоб.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Регистрация
03.07.08
Адрес
Київ
Телефон
iPhone 6S(KS) + iPhone 5S(IT)
смысл в танцах ?
этим тарифам можно этим нельзя (((
как то нехорошо
 
Сверху