Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Щодо приватних компаній, чому вони мають дотримуватися цієї сітки?
Якщо вони платять менше, то їх цілком можуть як податківці накрити за "ухиляння від сплати податків" так і працівник, за порушення його прав. Звісно приватникам платити більше ніхто не забаороняє, а от на державних це вже може бути "нецільове використання коштів", "перевищення службових повноважень" у того, хто на невідповідну посаду призначив і ще купа геморою...
Post automatically merged:

обходилося надбавками/оусами і преміями.
Які у % від ставки
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: ed4t

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Які у % від ставки
Ну то й шо, потрібно збільшити з/п - надбавку збільшили до 200% від оклад+звання. Або ввели постійну премію 100% від окладу.
Видно ми просто дивимось з різних полюсів на одну і ту ж проблему. У нас в універі хочуть вдавитися за кожну копійку і намагаються зекономити на всьому. Звісно 15% за кандидата і 25% за доцента дають, бо мусять по закону, а от про 100% річ може й ти буквально в 2-3 ЗВО (наприклад в КНУ Шевченка).
А коли мені виписували +10% премії за входження "топ 100 НПП університету" то лиця були, ніби я їх гроші вкрав.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ми говоримо про різні речі. Ось є тарифна сітка, якщо барига хоче вдуситися за копійку, він буде все робити, щоби не виплатити цю копійку, наводити тарифну сітку, нагадувати про кваліфікаційно-освітні вимоги.
Якщо менеджер/власник хоче забезпечити робітнику гідну оплату, він додасть премію/надбавку/доплату, яка може перевищувати тарифну сітку. Це його не буде обмежувати.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Це якісь унікали.
Ні, це реалісти. Але такими стають після того, коли спеціалісти йдуть туди, де інженеру платять більше ніж головному спеціалісту. В моєму відділі, після того, як я звільнився і залишився незабезбеченим великий фронт робіт, знайшли можливість платити більше, ніж в середньому по лікарні, для того, щоби наявні спеціалісти не розбіглися.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Це якісь унікали.
Ні, це реалісти. Але такими стають після того, коли спеціалісти йдуть туди, де інженеру платять більше ніж головному спеціалісту. В моєму відділі, після того, як я звільнився і залишився незабезбеченим великий фронт робіт, знайшли можливість платити більше, ніж в середньому по лікарні, для того, щоби наявні спеціалісти не розбіглися.
Звісно нормальна ситуація, коли дешевше заплатити за сидіння на бенчі, ніж шукати нового робітника. Але якщо є багато працівників згодних робити за 10 тис, то ні один нормальний роботодавець 20 тис. платити не буде., щоб "забезпечити гідну оплату".

Під витратами я мав на увазі не тільки ЗП, а й витрати на пошук нових працівників, збитки від простою, тощо...
 
Останнє редагування:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Дюрі-бачі, ну если похер на результат и нужны чисто "жопы для просиживания" - тогда да.
Post automatically merged:

Я не сфера образования (хотя обучаю сотрудников тоже многому, например 1С), но по поводу оплаты труда тоже могу кое что рассказть. Вот к примеру последних пару лет мне зарплату повышать своим сотрудникам приходилось ПО СОБСТВЕННОЙ ВОЛЕ. без запроса от них.
почему? потому что ранее практика показала что если своевременно не поднять з/п - они просто тихонько сваливают с работы. А мне каждый раз обучать новых - как серпом по яйцам.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
ПО СОБСТВЕННОЙ ВОЛЕ. если своевременно не поднять з/п - они просто тихонько сваливают с работы. А мне каждый раз обучать новых - как серпом по яйцам.
Це не по власній волі, а під тиском конкурентів.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: ed4t

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
практика показала что если своевременно не поднять з/п - они просто тихонько сваливают с работы
Это хорошо если есть куда сваливать. А тут совсем некуда сваливать, поэтому зарплаты никто не собирается поднимать.
А поднимают по такому алгоритму: в декабре 2020 минималка была 5000, а с 1 января должна была быть 6000 (т. е. + 20%) - поднять оклады всем пропорционально. Нет! За месяц до поднятия минималки поднимают оклады всем только на 9%, а у кого с 1 января оказалось меньше 6000 - просто доплачивают до очередной минималки. Всё: занавес!
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Это хорошо если есть куда сваливать. А тут совсем некуда сваливать, поэтому зарплаты никто не собирается поднимать.
Люди, а вы вообще ТОЧНо умеете в экономику? :unsure: Ну если вам валить некуда - то схерали вы вообще поднимаете вопрос о поднятии з/п?...:Olen: Радуйтесь тому что вообще хоть что то платят. Если на ваш труд нет запроса от общества - значит он ему не нужен? Предлагаю пойти переквалифицироваться в управдомы.
 

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
Если на ваш труд нет запроса от общества - значит он ему не нужен? Предлагаю пойти переквалифицироваться в управдомы.
Запрос то есть: если я сегодня уволюсь в никуда, завтра же найдётся желающий работать за то, что предлагают. И вообще, когда читаешь - осмысливай. Посыл был в том, как на***ют с поднятием окладов при поднятии очередной минимлаки.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Посыл был в том, как на***ют с поднятием окладов при поднятии очередной минимлаки.
наверное я неважно читаю... Помоги, а?
Это хорошо если есть куда сваливать. А тут совсем некуда сваливать, поэтому зарплаты никто не собирается поднимать.
 

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
Посыл был в том, как на***ют с поднятием окладов при поднятии очередной минимлаки.
наверное я неважно читаю... Помоги, а?
Помогаю. Одно из правил форума: не вырывать слова из контекста. Как видишь, я исходное сообщение не редактировал и не дописывал, а ты его полностью не видишь:
 

Вкладення

  • message.JPG
    message.JPG
    56.1 КБ · Перегляди: 14

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
И что поменялось то???? То что я написал - остаётся в силе! Я продолжаю настаивать что "пока этот труд не ценится - он и не оплачивается". А уже каким способом кидают - роли не играет! Если не нравится что не подымают з/п - то надо проголосовать ногами. Если некуда идти - то можно сменить род деятельности. Чай не маленькие.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
поднять оклады всем пропорционально.
А зачем всем поднимать на 20%? Допустим у сотрудника 100к, ему и +инфляция будет уже поводом никуда не идти, разве что ему х2 не предложат.
Всегда зп повышают на инфляцию + пару процентов сверху, но не на % роста минималки
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Запрос то есть: если я сегодня уволюсь в никуда, завтра же найдётся желающий работать за то, что предлагают.
а вот это вообще контрольный выстрел в затылок (уходящему).
 
  • Like
Реакції: ed4t

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
поднять оклады всем пропорционально.
А зачем всем поднимать на 20%? Допустим у сотрудника 100к, ему и +инфляция будет уже поводом никуда не идти, разве что ему х2 не предложат.
Всегда зп повышают на инфляцию + пару процентов сверху, но не на % роста минималки
У нас таких окладов нет: в штате из 350 человек - от 6 до 12тыс. У нескольких в два раза больше.
 
Зверху