Украина обрела Большой Герб! Фото

Advoc@te

Заблокирован
Реєстрація
09.04.08
Місто
Республика Крым, РФ
Телефон
TCL Idol X
Re: Срочно! Украина обрела Большой Герб! Фото

и ребята которые его утвердили - это кагбЭ народные избранники

Вот именно, что многое в этой стране кагбЭ делается для народа и от лица народа.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Re: Срочно! Украина обрела Большой Герб! Фото

тема закрыта от всех, кому в Украине нечем гордиться.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Re: Срочно! Украина обрела Большой Герб! Фото

в сми немного другая картинка
Совсем другое дело. Лев конечно тоже не красавец, но хоть без ДЦП.
не стоит называть его уродским. вы тут живете, в этой стране. и ребята которые его утвердили - это кагбЭ народные избранники.
Причем тут. Если я тут живу и хочу жить мне надо любить все, что у нас есть плохого? С ним надо бороться, хотя бы высказывая свое мнение :)
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Re: Срочно! Украина обрела Большой Герб! Фото

на абизяну нетрадиционной ориентации похож
Что поделать, это символично. Раз у руля стоит, значит силен, типа лев, а попытаешься словами описать, или нарисовать... Отакое и получается...
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Конкурс почнеться з 1 жовтня та триватиме до 1 листопада. Автори найкращих трьох проєктів ескізів отримають грошові премії. За перше місце — 100 тисяч грн, за друге та третє — 50 тисяч грн та 30 тисяч грн відповідно.

Переможець конкурсу підпише договір та передасть авторські права на ескіз державі. До 1 грудня Мінкульт має подати Міністерству юстиції варіанти великого герба, щоб їх внесли до законопроєкту Про державні символи України.

Якщо ж до цього часу переможця не оберуть ㅡ конкурс продовжать. Обирати найкращі ескізи буде спеціальний оргкомітет, співголовами якого стали міністр юстиції Денис Малюська та міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко. Також до обговорення обіцяють залучити громадськість.
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
"Киса! Я давно хотел вас спросить как художник художника: вы рисовать умеете?"
Я рисовать не умею, но это очень круто быть автором герба Украины, ещё и 100 000 грн получить. Надо что-то придумать, эскиз ведь не готовый вариант, может и не художник набросать.
 
  • Like
Реакції: Dawn

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко 19 листопада повідомив про оголошення результатів конкурсу на найкращий ескіз великого Державного герба України.
За його словами, надалі Мін’юст підготує проєкт закону «Про державні символи», передасть до парламенту, і, якщо депутати підтримують цей вибір конституційною більшістю, відповідний ескіз буде офіційно оформлений як великий Державний герб України.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мені китайський більше до вподоби. Новий перевантажений.
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Я читал почему не утвердили, там корона вверху. А это признак монархии видите ли.
Шапку Мономаха туда.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Лев на гербе и у Англичан есть, Украина и Англия две страны-родины львов, а чо. Византийский Чернобыльский орёл хуже же.
Post automatically merged:

Лютое криворучество.
Эскиз
Post automatically merged:

Мы конечно своё фе сказали, но ведь не один художник с рэда не проявил себя.
 
Зверху