Украина обрела Большой Герб! Фото

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Видимо, вдохновлялись эмигрантским проектом Битинского 1939 года, с кучей элементов по каждому региону в духе большого герба при царе, но сильно упростили:
 

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
Та що там крила, коли баба з кадиком! Які питання, коли у лева писюн стирчить? А козак, наче Лєнин на субботникє, та ще й з хвостом!
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Мой знакомый дизайнер считает, что он совсем не нужОн. Предлагаю ссылку на его мнение

 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Предлагаю ссылку на его мнение
Хороший вариант, имхо - тризуб с узорами вокруг, можно еще стилизованные узоры с вышиванки вокруг разместить - вполне узнаваемый, и не стареющий морально национальный символ, зачем тащить с дремучих времен крылатых трансгендеров и африканско-монархических животных??
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
В лева гарні пазурі. Наманікюрені.
теж на місці. Відвертий
Найкраще про весь цей кич за наші гроші написав історик та публіцист Олександр Зінченко


Основна думка: "Малий герб, на якому зображено тризуб, є ідеальним варіантом для національного герба і нічого до нього додавати не варто."

ПС і тут здоровий глузд про "біжутерію" та ідея, яку підхопила Укрпошта :)))
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Герб Троещины.. :) Курс валют, правда, старый, надо актуализировать. А лучше баннером (на сайте) или табло (на реальном) выводить актуальный (черный рынок, ессно) с сайта "Минфин".. :LOL:


IMG_7859.JPG
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Стефанчук хотів в історію увійти у наступному році. Схоже увійшов, але до чергового коміксу
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Дубилет и команда подавали несколько своих вариантов, заняли 3 место (второго не было):
Недуступно :(
Ти недостатньо його хейтив. Мені навіть доступно ))
Ааа... я бачив цей проєкт, навіть прокоментував у мордокнижці: для дитсадка, школи чи пологового будинка - саме це: мама, тато, може ще й дитинку намалювати. Захищала цей пост дівчина, яка казала, що жінок немає на гербах.... я спочатку й не знав що відповісти, а ви тут про християнство.

На мій погляд наш герб - тризуб - є досконалим та унікальним і йому не потрібні додаткові віньєтки, янгелики, хрести, книжки, сокири, серпи, молотки, пласкогубці, рушниці, леви, собаки, вовки та лисиці, сороки, корони, пшениця, калина, хустки та стрічки, гасла, зірки та сонця. Досить. Коду на розгадку тризуба вистачить на тисячі років. Шануймося й зі святом Гідности й Волі 🔱.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ааа... я бачив цей проєкт, навіть прокоментував у мордокнижці: для дитсадка, школи чи пологового будинка - саме це: мама, тато, може ще й дитинку намалювати. Захищала цей пост дівчина, яка казала, що жінок немає на гербах.... я спочатку й не знав що відповісти, а ви тут про християнство.
За це Дуб на тебе образився і забанив.
 
  • Like
Реакції: drmz

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Я уже думал, что после шуточек забыли, но нет:
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Я уже думал, что после шуточек забыли, но нет:
Треба ж увійти хоч чимось в історію...
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Пишут, что в законопроекте не прошлогодний вариант, а близкий к тому, что был в 2009 году:
В принципе, этот лучше (подход как с козой в анекдоте) и уже привычен за годы неофициального существования.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Пишут, что в законопроекте не прошлогодний вариант, а близкий к тому, что был в 2009 году:
В принципе, этот лучше (подход как с козой в анекдоте) и уже привычен за годы неофициального существования.
Калина-малина, короновані звірі-люди, які тупцюють по нашому прапору. Як писав відомий історик,нащо воно треба нам, ми ж не якась африканська країна, яка любить брязкальця, позолоту та мішуру. До того, ц нас унітарна країна без різних там геральдичних прибамбасів, врешті малі герби роблять на основі великих, а не навпаки.

Краще змінити Конституцію та забрати епітети "малий & ВЕЛИКИЙ" - дешевше буде та не буде викликати бажання попіаритися.
 
Останнє редагування:
Зверху