Украинские каналы на спутнике закодировали

  • Автор теми Kara
  • Дата створення

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Заважає як завжди - жадібність, а також небажання щось робити.
 
  • Like
Реакції: Dawn

Игорь 880

Заблокирован
Реєстрація
24.11.19
Місто
Киев
Эх я он плачу в месяц.. 120 грн за Кабельное.. 75 грн интернет.. + 120 грн за OLL. TV, в месяц 320 грн грн и ниче да Каналы мусор и так далее но мои смотрят только их особенно по вечорам СТБ
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Прийшло по SMS ось таке від KYIVSTAR_TV:
Унікальна можливість від Київстар ТБ! Повний доступ до 150 ТВ-каналів та відеотеки на 30 днів за Вашим номером без додаткової плати! А ще без плати за трафік. Додаток: kv.st/KS_tv
В додатку нічого про це нема. Хтось щось знає більше?
 

Днепровец

Заблокирован
Реєстрація
22.09.19
Місто
Днепр
Между прочим,запребриком в отдаленных и труднодоступных районах аналог не отключали,а на Ямале и сеть nmt действует..гибче нужно быть да головой думать.
 
  • Like
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Однак там CDMA відключили раніше. Де гнучкість?
 
  • Like
Реакції: Dawn

Kara

Свой, тутэйшы
Реєстрація
18.09.10
Місто
Луганск
Телефон
Huawei P40 lite
Между прочим,запребриком в отдаленных и труднодоступных районах аналог не отключали,а на Ямале и сеть nmt действует..гибче нужно быть да головой думать.
Откуда инфа? Прошёлся сейчас по сайту Роскомнадзора. И только местами вижу разрешения на CDMA-450. На NMT нет. А по поводу аналога. Тоже интересно, откуда информация. Насколько я знаю, аналог оставили только каналам, которых нет в эфирной цифре (как и в Украине). Остальные отключили повсеместно. А для труднодоступных районов дали возможность требовать у спутниковых операторов бесплатный доступ к 20-ти каналам при условии приобретения операторского оборудования и предъявления документов, подтверждающих проживание в населенном пункте, непокрытом эфирной цифрой (перечень есть на сайте РТРС).
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Думаєте у нас багато дивляться російське тв, бо вони там новини дивляться, ні, там контент більш наповнений - фільми, серіали. Згадайте недавній серіал Шерлок Холмс, який йшов по першому каналі РФ в день світових прем'єр, а у нас тільки через кілька місяців запустили його і запустив 1+1. Так само серіал Чорнобиль і теж 1+1. Діскавері, Нашіонал Джеографік, Хісторі, які транслюють у нас, це все з РФ, бо у нас ринок слабкий щоб робити продукт під нас. Недавно навіть представництво Діскавері закрилось. В РФ вже давно є успішні платні провайдери, в тому числі супутникові. Сама популярна шара це НТВ+. Я вже не говорю про Амедіатеку, яка транслює серіали HBO в день світових прем'єр. Всі правовласники музичних лейблів і фільмів в більшості, знаходяться в РФ.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Згадайте недавній серіал Шерлок Холмс, який йшов по першому каналі РФ в день світових прем'єр,
Подозреваю, что на международных версиях ОРТ, ловящихся на «горыныча», его не было. А полноценную поймать чуть сложнее.
Так само серіал Чорнобиль і теж 1+1.
У них по ТВ, вроде, вообще не было.
 
  • Like
Реакції: Kara

Днепровец

Заблокирован
Реєстрація
22.09.19
Місто
Днепр
Между прочим,запребриком в отдаленных и труднодоступных районах аналог не отключали,а на Ямале и сеть nmt действует..гибче нужно быть да головой думать.
Откуда инфа? Прошёлся сейчас по сайту Роскомнадзора. И только местами вижу разрешения на CDMA-450. На NMT нет. А по поводу аналога. Тоже интересно, откуда информация. Насколько я знаю, аналог оставили только каналам, которых нет в эфирной цифре (как и в Украине). Остальные отключили повсеместно. А для труднодоступных районов дали возможность требовать у спутниковых операторов бесплатный доступ к 20-ти каналам при условии приобретения операторского оборудования и предъявления документов, подтверждающих проживание в населенном пункте, непокрытом эфирной цифрой (перечень есть на сайте РТРС).
Со слов человека -нефтянника,если нужно -узнаю подробности
 
  • Like
Реакції: Kara

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Prowler

Alive & well
Реєстрація
04.05.11
Місто
Луганская область
Чому людей, котрi за їх словами не дивляться шлак тб так тягне у теми про нього? Хоча б тут можна розповiсти про свою уявну вийнятковiсть бо у реальному життi то нiкому не треба? І це по вашому тут комусь цiкаво? Може досить, нє?
Підозрюю, що мені прилетить за це, але все ж огризнусь. Тому, що може слід читати все повідомлення, а не виривати з контексту окрему фразу. Чи ви на неї вже як бик на червону ганчірку?
Тому що я, незважаючи на свою винятковість, волею випадку маю відношення до дистрибуції того самого шлаку і бачу як невиняткові хом'ячки готові ложками їсти це кхм... добро і платити за нього, після того як усвідомлюють, що тюнер на базарі ніхто не прошиє. А ще, ніхто не буде зменшувати кількість реклами на ТБ. Навіть за ваші гроші. Про це було і повідомлення. Смачного
Я теж майже не дивлюсь того телевізора з десяток років, та чомусь нема бажання вихвалятися який я розумний (виходячи з цього абсурдного показника), а усі інші - тупі хом’ячки, як Ви виразились. Самі кажете, що маєте відношення до дистрибуції, тобто Ви їсте за рахунок ось цих дикунів-глядачів, то хто як не Ви повинні бути зацикавлені в наявності ТБ-аудиторії. Тобто це просто фіглярство з Вашого боку і нічого іншого. Вибачте, та надалі вести розмову не бачу сенсу.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Згадайте недавній серіал Шерлок Холмс, який йшов по першому каналі РФ в день світових прем'єр,
Подозреваю, что на международных версиях ОРТ, ловящихся на «горыныча», его не было. А полноценную поймать чуть сложнее.
Так само серіал Чорнобиль і теж 1+1.
У них по ТВ, вроде, вообще не было.
За міжнародні версії ОРТ не в курсі, можливо і так, бо на той час шара була підключена. По ТВ Чорнобиля у них не було, я про Амедіатеку, яка є офіційним дистрибютором серіалів НВО. А Чорнобиль на 1+1 був українською https://1plus1.ua/cornobil/video
 
Реєстрація
01.08.13
Місто
Кривой Рог
Думаєте у нас багато дивляться російське тв, бо вони там новини дивляться, ні, там контент більш наповнений - фільми, серіали. Згадайте недавній серіал Шерлок Холмс, який йшов по першому каналі РФ в день світових прем'єр, а у нас тільки через кілька місяців запустили його і запустив 1+1. Так само серіал Чорнобиль і теж 1+1. Діскавері, Нашіонал Джеографік, Хісторі, які транслюють у нас, це все з РФ, бо у нас ринок слабкий щоб робити продукт під нас. Недавно навіть представництво Діскавері закрилось. В РФ вже давно є успішні платні провайдери, в тому числі супутникові. Сама популярна шара це НТВ+. Я вже не говорю про Амедіатеку, яка транслює серіали HBO в день світових прем'єр. Всі правовласники музичних лейблів і фільмів в більшості, знаходяться в РФ.
Чернобыль показывали по Amedia Premium, на федеральных каналах этот сериал не демонстрировался
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Яскравий приклад всіляких "Хацапетовок"
Дивно, думав, що це сценарісти/режисери "хацапетовок" із реального життя беруть ідеї для своїх подібних фільмів/серіалів, а не навпаки...
В телевізорі навіть "реальні історії" вигадують, тому що життя не таке яскраве, як в телевізорі. Тому навпаки, вигадують, а ті фільми, які "основані на реальних подіях" страшенно перекручують задля "смотрибєльності".
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
сериал "Слуга народа"
А это вот вообще удивительная штука, какой-то разрыв шаблона, вроде бы казалось, что после фильма "Армагеддон", никому вообще даже не придет в голову взять актера Брюса Виллиса ("потому что у него - крепкие орешки"), засунуть в ракету Илона Маска и отправить взрывать астероид, даже если бы он реально прилетел... Неужели бы запихнули?:eek:
 
Останнє редагування:

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Діскавері, Нашіонал Джеографік, Хісторі, які транслюють у нас, це все з РФ
Хоть раз включите Дискавери украинский ( который центральная европа ) и российский и сравните ,там даже логотипы в разных сторонах экрана и контент не совпадает и нет российских вставок . ( я не про рекламу )
Украинское представительство закрылось потому что работать надо лучше было в продвижении , как оказалось этот канал не сильно и нужен провайдерам.
 
  • Like
Реакції: OSV

Vall

Туман
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев
никому вообще даже не придет в голову взять актера Брюса Виллиса, засунуть в ракету Илона Маска и отправить взрывать астероид, даже если бы он реально прилетел... Неужели бы запихнули?:eek:
Если предыдущие астронавты обгадились по- полной, то и медийный персонаж подойдет
 
Зверху