Реєстрація
02.11.07
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Трекінг відправленьРозрахунок вартостіЗнайти поштовий індексЗаявка на переадресацію відправлень

Укрпошта ввела нові обмеження: коли можуть не прийняти посилку

не приймаються поштові відправлення, упаковані у коробки зі звичайного картону (не гофрованого), з випуклими поверхнями, вм’ятинами, розривами (щілинами) та плямами, а також ті, що містять на пакованні рекламу інших операторів поштового зв’язку.

Вкрай важливо, щоб предмети, які вкладаються, не переміщувалися, не терлися та не билися одне об одне під час перевезення. Для упакування поштових відправлень в Укрпошті використовуються гофрокартонні коробки, тубуси, конверти, поліетиленові пакети, пакети з повітряною вставкою, поліпропіленові мішки тощо. Належне паковання переглядайте на сайті та запитуйте у відділеннях.

Порядок упакування поштових відправлень

Куточок споживача aka FAQ

«Зухвалий пакет», що не знає собі ціну: у відділеннях Укрпошти безкоштовно упаковуються відправлення до 500 г

 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
на упаковке указано МОЁ отделение. А получал на ДРУГОМ.
Плохая примета,
у меня у родни так "их"(в твоём случае "твоё") отделение умерло: сначала начали оптимизировать часть посылок на соседнее отделение, тоже типа по-ошибке. Потом появилась объява о сдаче в аренду, а потом под транспарантом оптимизации закрыли отделение, оставив одно отделение на весь микрорайон и прилегающие частные сектора(слившиеся с городом ПГТ)
вот наверное в этом дело. Я заказывал на отделение, которое находится на самой модной улице города, в пуповом месте, прям у собора. Оно маленькое, одна тётка, вход фасадный, прям ну мега-место. Я думаю наверное ему хотят лапти пришить...
 
  • Sad
Реакції: drmz
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Пробував замовити пакети лайка мобайл, не прийшли певне якась паскуда вже користується ними бо сьогодні переписувався через імейл лайки б"ють себе в груди, що 2 вересня відправили звичайним листом, пробував звонити на гарячу кажуть давай трек, а для звичайного листа трек номер не надається,, ось такі то справи і вияснити де воно пропало не реально.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Сплачуєте рахунки на пошті? До 13:00 комісія на кожен платіж на 50% нижча, ніж після 13:00.


Вибираєте доставку Укрпоштою? Після 13:00 відправляйте й отримуйте посилки без черг.

акция
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
За сьогодні-вчора в когось оновлювався трекінг відправлень?
 
Реєстрація
19.07.13
Місто
Дніпро
За сьогодні-вчора в когось оновлювався трекінг відправлень?
У мене вчора та сьогодні у чат-боті Укрпошти трекінг міжнародного відправлення (рекомендований лист) оновлювався (напрямок Україна-Європа)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Вже і мене оновилося. Посилка з Києва у Львів - 3 дні. В сраку цю Укрпошту. На сортувальному центрі Києва посилка провалялася 30 годин.
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Я только раз за последнее время пользовался доставкой от УкрПочты.
Решил хоть раз попробовать, остался недоволен, т.к. идёт посылка долго и даже когда она уже на почте судя по трекингу, то когда я пришёл, сказали "приходите завтра", так как "Вашу посылку ещё нужно отыскать".
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Змушений був скористатися Укрпоштою, бо в отримувача немає можливості відвідати Нову пошту. А поблизу з ним тільки Укрпошта.
 
Реєстрація
19.07.13
Місто
Дніпро
Я только раз за последнее время пользовался доставкой от УкрПочты.
Решил хоть раз попробовать, остался недоволен, т.к. идёт посылка долго и даже когда она уже на почте судя по трекингу, то когда я пришёл, сказали "приходите завтра", так как "Вашу посылку ещё нужно отыскать".
Я уже привык приходить "завтра" после прихода посылки на отделение. Единственное, у нас на почте внутриукраинское отправление отдают день в день, а то что из-за рубежа - действительно - приходите "завтра"
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Единственное, у нас на почте внутриукраинское отправление отдают день в день
Мне и посылку из Киева день в день не отдали (правда, там был очень маленький пакетик). Зато у УкрПочты дешевле чем у НП и это плюс, если отправлять что-то не срочное и то что "не сильно" жалко;)
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Да, УП по крайней мере в направлении Киева - дно. 7.10 посылка поехала из Львова, 9.10 она пришла на ДОПП, 11.10 на ДОП2 ДОПП и только 13.10 попало в отделение для вручения. ШЕСТЬ дней.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Наверно стандарт, на экспресс денег пожалели?
Ні, знову повівся, що експрес буде швидшим. 30 годин на сортуванні в Києві, у Львові на сортуванні також з 4 години валяється. Відчуваю, що відправлять завтра після 09.00 ранку. Відправлення експрес, яке валяється по 30 годин на кожному з сортувальних пунктів Львова і Києва викликає відразу до оператора послуг.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Так певно там не дотримувались карантину на сортувальні і усі "роботи" похворіли...
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Наверно стандарт, на экспресс денег пожалели?
А смысл платить дороже, только за название "экспресс"? Это никак не "ускоряет" доставку, имхо. По моим личным наблюдениям, что "экспресс", что "стандарт" - один хрен по срокам доставки одинаково, а по стоимости "экспресс" дороже, да и почтовых "бусиков" Renault с надписью "Экспресс Укрпошта" не встречал, только "Укрпошта" - в которых "катается" все "гамузом" (и "экспресс", и "стандарт", и "заказные", и т.д., и т.п.). :unsure:
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Тут, як повезе. Пам'ятаєте, я писав, як міжнародна посилка їхала до мене місяць Києвом, допоки не написав заяву. Хоча після на ту саму адресу, листи з Польщі доходили на 6й день (ну, листи, правда, не посилки) - але їх же теж ДОПП обробляють.
Ось недавно надіслав листа закордон, то супер швидка обробка, просто фантастична!
Хоча я теж пожалів грошей на авіа (експрес), бо знаю, що бувають чималі затримки.
 

Вкладення

  • Screenshot_20201017-033529.png
    Screenshot_20201017-033529.png
    115.7 КБ · Перегляди: 24
Зверху