Реєстрація
02.11.07
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Трекінг відправленьРозрахунок вартостіЗнайти поштовий індексЗаявка на переадресацію відправлень

Укрпошта ввела нові обмеження: коли можуть не прийняти посилку

не приймаються поштові відправлення, упаковані у коробки зі звичайного картону (не гофрованого), з випуклими поверхнями, вм’ятинами, розривами (щілинами) та плямами, а також ті, що містять на пакованні рекламу інших операторів поштового зв’язку.

Вкрай важливо, щоб предмети, які вкладаються, не переміщувалися, не терлися та не билися одне об одне під час перевезення. Для упакування поштових відправлень в Укрпошті використовуються гофрокартонні коробки, тубуси, конверти, поліетиленові пакети, пакети з повітряною вставкою, поліпропіленові мішки тощо. Належне паковання переглядайте на сайті та запитуйте у відділеннях.

Порядок упакування поштових відправлень

Куточок споживача aka FAQ

«Зухвалий пакет», що не знає собі ціну: у відділеннях Укрпошти безкоштовно упаковуються відправлення до 500 г

 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Укрпошта анонсувала поштову марку на честь звільнення Херсонщини
"Несила терпіти! Анонсуємо поштовий випуск «Херсон - це Україна!»".



1668171455307.png

Укрпошта анонсувала випуск поштової марки на честь звільнення Херсону від російських окупантів.

Про це повідомила пресслужба Укрпошти.

"Несила терпіти! Анонсуємо поштовий випуск «Херсон - це Україна!». Авжеж, ми готувалися заздалегідь. Захоплювались нескореними херсонцями, коментували та вдосконалювали ескіз, із завмиранням серця стежили за просуванням ЗСУ, сподівались, нескінченно скролили стрічку новин, омріювали день, коли у місті знову майорітиме український прапор, - і ось, з невимовною любов'ю до наших людей презентуємо новинку", - йдеться в повідомленні.

Набір включає марковий аркуш, художній конверт та листівку. Його можна предзамовити за посиланням

Основним елементом марки є скибка кавуна, на якій зображено сюжети, що супроводжували тимчасову окупацію міста: мирні мітинги, будівлі у вогні, тортури. Насіння має вигляд ракет, якими російські загарбники обстрілювали Херсонщину. На аркуші також видніється мапа із позначенням звільненого Збройними силами України Херсона, міста-героя.

На художньому конверті й листівці зображено також протести мешканців.

Тираж маркового аркуша - 150 000 екземплярів. Номінальна вартість - U. Дату введення в обіг обіцяють повідомити згодом.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Завантажили Starlink і отримали генератори: Укрпошта готується повернутися до Херсона
Почнуть з 5-7 відділень.



За словами Смілянського, "Укрпошта" готується до базування в Херсоні, а вже після нього намагатиметься покривати усю звільнену частину, яка поруч з Миколаївською областю й далі.

"Ми готуємось, вчора вже вантажили Starlink, отримали генератори, розуміємо, що певний час, скоріш 3-4 тижні будемо працювати в такому режимі, бо зв'язок та світло будуть проблематичними. Чекаємо дозволу від ДСНС, бо, на жаль, росіяни позалишали вибухонебезпечні предмети. Тому почнемо десь з 5-7 відділень в самому Херсоні. Зараз триває розмінування, а надалі плануємо підняти усю мережу", - додав гендиректор "Укрпошти".
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Як зараз з рухом посилок Укрпоштою по м. Дніпро?
(повідомлення на попередніх сторінках я вже читав, хочу ще раз уточнити)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Щось Укрпошта так фундаментально "лягла", що ні трек перевірити, ні ОЛХ-доставку оформити :(
В мене якось дуже добре з нею склалося. В мене відділення біля дому, робить до 20,00 і всі жіночки мене вже впізнають. НП якось менш зручна для мене. Доречі, замовляла дві відпарвки через ОЛХ доставку в четвер, йшло буквально 2 дні, на одне навіть не встигла смс прийшли, а вже було.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Як зараз з рухом посилок Укрпоштою по м. Дніпро?
(повідомлення на попередніх сторінках я вже читав, хочу ще раз уточнити)
Посилки останніх двох тижнів обробляються дуже швидко, якщо ти про 49999.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Почитав коменти на фейсбуці, швидко побачив 2 скарги, що посилки відправлені з м. Дніпро виїжджають з міста від тижня до місяця. Таким чином я поки утримуюсь відправляти у Дніпро, бо в них зберігається черга з посилок, що підтверджується коментарями Укрпошти на фейсбуці.
Image 011.jpg
Image 010.jpg
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Почитав коменти на фейсбуці, швидко побачив 2 скарги, що посилки відправлені з м. Дніпро виїжджають з міста від тижня до місяця. Таким чином я поки утримуюсь відправляти у Дніпро, бо в них зберігається черга з посилок, що підтверджується коментарями Укрпошти на фейсбуці.
В субботу отправили из Винницы, в понедельник до обеда была в отделении в Днепре.
 

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
Як зараз з рухом посилок Укрпоштою по м. Дніпро?
(повідомлення на попередніх сторінках я вже читав, хочу ще раз уточнити)
Стало отлично, за 1день из Львова доехало и по 1 дню на сортировке.
 

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
Почитав коменти на фейсбуці, швидко побачив 2 скарги, що посилки відправлені з м. Дніпро виїжджають з міста від тижня до місяця. Таким чином я поки утримуюсь відправляти у Дніпро, бо в них зберігається черга з посилок, що підтверджується коментарями Укрпошти на фейсбуці.
Так це ж ІЗ Дніпра затримки. Моя посилка зараз теж там, хоча запланована дата доставки в Чернівці 17.11, сьогодні
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
У звільненому Херсоні працюють вже 6 відділень Укрпошти
Центральне відділення обладнане електрогенератором та старлінком.



Відсьогодні у звільненому Херсоні працюють вже 6 відділень Укрпошти.

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Відділення працюють за адресами:

73002 – вул. Перекопська, 151,
73003 – просп. Ушакова, 41,
73008 – вул. Чорноморська, 64,
73020 – вул. Лавреньова, 11,
73021 – вул. Шенгелія, 4,
73039 – просп. 200-річчя Херсону, 43.
Наразі це дозволяє стабільно забезпечувати доставку готівки у всій області. Центральне відділення обладнане електрогенератором та старлінком для безперебійної та автоматизованої роботи.

До запуску також готовий сортувальний центр, з наступного тижня поновиться можливість отримувати та відправляти посилки.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
У Херсон доставили понад 2 тис. посилок, відправлених ще до окупації міста росіянами
Найближчим часом також буде доступна доставка замовлень з онлайн-магазинів.



18 листопада "Укрпошта" відправила з Києва до звільненого Херсона понад 2 тисячі посилок. Це - ті відправлення, які не можна було доставити у місто під час російської окупації.

Про це повідомляється на сайті "Укрпошти".

Зазначається, що посилки доставив спеціальний поштовий вагон у складі потягу Київ-Херсон а рамках спільного з Укрзалізницею проекту "Залізна пошта".

Також Укрпошта вже надіслала до Херсону марки воєнного часу, конверти, листівки та періодичні видання – ті, що за передплатою та для роздрібного продажу. Все це, а також продукти і товари першої необхідності, можна придбати у 6 відділеннях Укрпошти в Херсоні, що відновили роботу на цьому тижні (73002, вул.Перекопська, 151; 73003, просп.Ушакова, 41; 73008, вул.Чорноморська, 64; 73020, вул.Лавреньова, 11; 73021, вул.Шенгелія, 4; 73039, просп.200-річчя Херсону, 43).

Відправляти нові посилки в Херсон, або з міста можна буде з 21 листопада.

Крім того, що українці зможуть надіслати своїм близьким посилки, також буде доступна доставка замовлень з провідних маркетплейсів та онлайн-магазинів, щоб херсонці могли замовити потрібні речі.

Також доставка Укрпоштою наявна у більшості аптечних мереж – достатньо на сайті замовити потрібні ліки і їх доставлять їх до найближчого працюючого відділення.

Загалом Укрпошта надає послуги у 73 населених пунктах Херсонщини
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Додаток Укрпошти досі не навчився підхоплювати посилки, які йдуть отримувачу з номером, який зареєстрований в додатку?
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
  • Like
Реакції: drmz
Зверху