Футбольний огляд

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
УЕФА провело не жеребьёвку для украинских клубов, а реально провело их в последний путь... :LOL:
всё что надо знать ВСЕМ о рейтинге клубов УЕФА:
Шахтёр во второй корзине, Интер в третьей :LOL:
жаль что этот рейтинг НЕ смотрел недавний матч между ними в 1/2 ЛЕ :LOL:
 
Реєстрація
11.07.12
Місто
Киев
Телефон
Sams Note 20 & Sams S10E
Все потому, что учитывается последние 5 лет участия в ЕК, а не 1 игра. Или это был вопрос риторический?
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
А можно и не болеть. Как все быстро приняли цыгана как родного...
Луческу - иностранный специалист на КОНТРАКТЕ. Был контракт с Донецком - работал там, теперь платят здесь - и работает здесь.
Какие могут быть вопросы или недовольства?
Недовольство может только в одном случае - ему платят деньги, а он работу выполняет плохо
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Плюс клуб завжди важливіше персоналій. Якщо не подобається гравець/тренер/президент/спонсор, то це твоя особиста проблема. На вболіванні за клуб це не має позначатись. А якщо позначається і сьогодні ти вболіваєш проти Динамо, бо там Мірча, то напевно і називати вболівальником клубу нема сенсу, бо це взаємовиключаючі поняття. ІМХО.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Звичайно, все персонально. Але для мене - це як їсти помиї, бо нічого ж іншого нема. Або спати з гидкою бабою-повією-алкашкою, бо на горизонті інших не видно. Принципи якісь мають бути, а не "просто контракт" або "какаяразніца". Усе що з циганом, а після того, як його сурки привели - з сурками - не Динамо, за яке я вболівав з 80х.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Принципи якісь мають бути
Головний принцип: команда важливіше будь чого і будь кого. Я теж Мірчу не сприймаю, але не вболівати за клуб чи вболівати про нього через це - за гранню.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Принципи якісь мають бути
Головний принцип: команда важливіше будь чого і будь кого. Я теж Мірчу не сприймаю, але не вболівати за клуб чи вболівати про нього через це - за гранню.
Головний принцип - мені обирати, хто/що важливіше. Чомусь власники клубів плювати хотіли на думку вболівальників, навіщо перейматися клюб/не клюб?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
А де, цікаво, межа толерантності? Якщо завтра тренером стане серійний вбивця і гвалтівник - це "клуб"? А якщо в "клубному" літаку знайдуть тонну коксу? А якщо завтра "клуб" захоче грати матчі у Донецьку у лізі динири?
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Чомусь власники клубів плювати хотіли на думку вболівальників, навіщо перейматися клюб/не клюб?
Власники клубу ≠ клуб.
А де, цікаво, межа толерантності?
Простіше кажучи, клуб це емблема на грудях. І ти або вболіваєш за нього або ні. А якщо ти підтримуєш клуб лиш:
1) коли він виграє;
2) коли президент тобі подобається;
3) коли тренер має стильну зачіску;
4) лиш у високосний рік...
і т.д.
то чи можеш ти себе назвати вболівальником клубу? Питання звісно риторичне.
Все ІМХО. Я так це спримаю. Ви ж сприймате на скільки вистачає власної совісті.

Так само Ребров чи Шевченко. Вони легенди і частина клубу, де б вони не працювали. Але якщо на полі вони грають проти ДК, то в конкретні 90 хв.клуб важливіше будь-яких персоналій.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Чомусь власники клубів плювати хотіли на думку вболівальників...
Потому что они хозяева и тратят на него свои деньги, а не болельщиков. И при ошибочных действиях теряют снова-таки свои деньги.
Поэтому абсолютно глупо было бы выполнять прихоти болельщиков(причем не брать Луча - это не мнение большинства болельщиков, это мнение небольшой кучки самых горластых).
Руководитель любого предприятия действует так, как он считает рациональным, а не так, как нравится его сотрудникам
 
  • Like
Реакції: Lorn
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Ну, тоді так, за такою термінологією "люблю попри все" - я не вболівальник. Для себе припускаю такі стосунки лише у парі "батьки-дитина". Любити всліпу купу дорослих дядьків попри все тільки тому що у них однаковий логотип на олімпійках - не моє.
Post automatically merged:

Чомусь власники клубів плювати хотіли на думку вболівальників...
Потому что они хозяева и тратят на него свои деньги, а не болельщиков. И при ошибочных действиях теряют снова-таки свои деньги.
Поэтому абсолютно глупо было бы выполнять прихоти болельщиков(причем не брать Луча - это не мнение большинства болельщиков, это мнение небольшой кучки самых горластых).
Руководитель любого предприятия действует так, как он считает рациональным, а не так, как нравится его сотрудникам
Тут я на 200 процентов согласен. Если это коммерческое предприятие. Но как бы они и не ждут что у какого-то завода будут преданные фанаты.
Ну или пора посмотреть правде в глаза и сменить вывеску "Динамо (Киев)" на "ФОП Суркис Игорь".
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Якщо власники роблють що хочуть, чого я маю беззаперечно " любити" ЇХ клюб?
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
А як власники по такій логіці мають поступати? Влаштовувати "всенародні голосування" чи питати Кочевника персонально як і що треба робити, щоб він підтримував команду? А якщо таких кочевників мільйони?
Тому все зводиться до того вболівальник ти конкретного клубу чи ні. Вболівальник буде підтримувати команду на полі завжди, не зважаючи на будь-які закуліси. Критикувати, не погоджуватись з рішеннями, гравцями, але вболівати.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Моуринью тренировал Челси и МЮ, Реал(!!!) после Барселоны(!!!).
Что-то я не припомню идиотских возгласов болельщиков Реала или МЮ
 
Зверху