Футбольний огляд

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Ідея утопічна, бо вбиває футбол і його розвиток як такий. Крім того, матчі грандів між собою "кожні кілька днів" дуже скоро набриднуть і не будуть сприйматись чимось особливим як зараз. Так що я особисто категорично проти.
Але ще дивніше, що найбільший шейх-мішок ПСЖ відмовився від участі. Я думав вони там будуть ледь не головним локомотивом цієї двіжухи.
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
вбиває футбол і його розвиток як такий
Футбол вже вбили гроші і його тотальна комерціалізація.
Я не думаю що ідея прямо супер-утопічна, все ж баскетбол та хокей вже давно працюють в схожому режимі і інтересу їм вистачає.
На сьогодні на топ-матчі дуже великий ажіотаж і не всі бажаючі можуть потрапити, відповідно якщо таких матчів буде більше - за рахунок того що частина людей відвідає перший матч, а частина другий - вони все одно забезпечать повні стадіони.
Я до останнього думав що йде торг за гроші і топ-клуби блефують перед презентацією нового формату ЛЧ, але ні. Все дуже серйозно.
З УЕФА зрозуміло, вони будуть проти. ФІФА, судячи з заяви, обрала позицію "ви там розбирайтесь, а ми потім з переможцем домовимось", тому бана гравців в збірних та на ЧС скоріш за все не буде. Відповідно єдине що втрачають топ клуби зараз - ЛЧ, але кому потрібна буде ЛЧ з Гранадами?
Хто точно від цього програє - національні ліги. Туди той же Реал буде виставляти другий склад і все одно вигравати.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Але ще дивніше, що найбільший шейх-мішок ПСЖ відмовився від участі. Я думав вони там будуть ледь не головним локомотивом цієї двіжухи.
президент «ПСЖ» Нассер Аль-Хелайфи входит в совет директоров УЕФА, а также возглавляет beIN Media Group – катарский вещатель заплатил УЕФА миллионы долларов за право транслировать игры Лиги чемпионов.
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
вбиває футбол і його розвиток як такий
Хто точно від цього програє - національні ліги. Туди той же Реал буде виставляти другий склад і все одно вигравати.
Це якщо УЄФА і національні асоціації не заборонять виступати у національних турнірах. Звісно, УЄФА та ще потвора, але ж і наслідки для цих клубів можуть бути дуже серйозними. Та що УЄФА, багато клубів уже за це. Це величезний скандал, запасаємося попкорном.
Якою б не була дурною ідея, клуби можна зрозуміти - не хочуть годувати УЄФА.
 

Олежан

Критик-аналитик
Реєстрація
01.03.12
Місто
Івано-Франківська обл.
Телефон
Note10+
В чому полягає скандал? Ніякий це не скандал, звичайний перерозподіл фін. потоків. Хто буде дивитись ті національні чемпіонати без грандів? Просто декілька людей захотіли нагнути УЕФА. До цього часу усіх нагинало УЕФА. Циклічність.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Хто буде дивитись ті національні чемпіонати без грандів?
Так в тому і прикол. Це вбивство малих клубів і самих чемпіонатів, а не тільки ЛЧ і УЄФА. Ну і самі гранди теж постраждають. Середняки стануть біднішими і не зможуть брати молодих на виріст, яких потім зазвичай продають топам. І це лиш один із аспектів. Але зараз я так розумію йде боротьба "хто кого". Бо напевно без чемпіонатів гранди не захочуть залишитись.
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Судя по всему это дело решили.
Как я ошибался :Olen:
УЕФА станет сговорчивее.
Mundo Deportivo информирует, что УЕФА сыграл решающую роль в принятии этого решения. Не из-за угроз, а потому что предложил значительную сумму денег «большой шестерке» за выход из Суперлиги, которая серьезно угрожала Лиге чемпионов.
йде боротьба "хто кого"
Недавно созданная Европейская Суперлига (ESL) полностью остановлена.
Итальянские клубы покидают проект.
Английские клубы уже определились.
Сепары не прошли.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Хм, в конце 90-х - начале 2000-х был уже проект СуперЛиги. "Бунтовщики" - "сепаратисты", по-моему, были все те же - "Манчестер" , "Ювентус", "Барса". Клубы отговорили от проекта, расширив представительство в Лиге Чемпионов (типа, если условный Ювентус занял 2-е - 4-е место в своем чемпионате, все равно он попадет в Лигу, а Лига - это деньги). Теперь возмутились - а чего это мы в Лиге со всякой шоблой играем, да еще и вылететь можем?
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
на евро-2016 кто-то выкладывал сюда календарь в интересном формате, где можно было заполнять результаты, а таблица сама там всё подбивала - было удобно и интересно.
не могли бы вы повторить?
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Реєстрація
17.01.13
Місто
Донецька обл.
СЛон, не забил, последнее время не всегда получается все читать. А так, да, штука полезная, я как раз на днях пытался понять, как же там формируется сетка с учетом третьих мест :futbik:
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Lacrix, с третьими всё просто. Там смотря из каких подгрупп 4 из 6 третьих выходят и их расставляют в сетку плей-офф. Когда-то и меня голова пухла по этому поводу, но это было в далёком 94году на ЧМ в США.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Никто не комментирует такой драматический матч). Чуть не отскочили, но против класса не попрёшь .
 
Зверху