Футбольний огляд

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
А я радий за Маліну. Взагалі стає одним із найулюбленіших наших гравців. В правильну команду потрапив і вніс свій вклад в заслужений вихід в плей-офф. Одна із найсимпатичніших команд за останні роки.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Найгірша команда від коли пам'ятаю Динамо. На стільки, що навіть командою називати не хочеться. Просто якийсь колектив фізкультури, за який безмежно соромно...
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Я вчера,как попой чувствовал,просто тупо не смотрел весь матч,хотя все эксперты кричали о крупной победе Динамо.Пиво так и стоит в холодильнике,жена довольная,говорит и не нервничал и не орал.Семейная идиллия.
 
Реєстрація
18.10.17
Місто
Миргород
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8T 4/64
Лучше бы я это матч и не смотрел совсем.Как так можно играть.:dash1:
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Бєсєдін - унікум. Давно не бачив, щоб так не попадали в пусті ворота. А взагалі віддали би свою з/п на благодійність за таке позорище - не заслужили ні цента.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
А шо все молчат?

Где вопящие СМИ?

Где форумы, заполненные возмущенными болельщиками?

... или Зозуля цветом кожи не вышел?
 
Останнє редагування:

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Результати жеребкування:
  • Боруссія (Дортмунд) – ПСЖ
  • Реал – Манчестер Сіті
  • Аталанта – Валенсія
  • Атлетіко – Ліверпуль
  • Челсі – Баварія
  • Ліон – Ювентус
  • Тоттенхем – РБ Лейпциг
  • Наполі – Барселона
 
Реєстрація
01.04.10
Місто
Львів
Телефон
POCO X3
Сьогодні, 17 березня, Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) оголосить про перенесення Чемпіонату Європи з футболу 2020 року через коронавірус.

Про це повідомляє Financial Times.

Турнір перенесуть для того, щоб футболісти змогли дограти національні чемпіонати.

 
Реєстрація
01.04.10
Місто
Львів
Телефон
POCO X3
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Адекватность - понятие относительное. Если адекватность в том что болеть за того, кто выигрывает, тогда рекомендую топить за ПСЖ, в чемпионате Франции они самые адекватные.
Не зовсім погоджуюсь. Хай і поняття адекватності відносне, але сьогоднішнє Динамо, вважаю, – це яскравий приклад НЕадекватності – що стосується і управління фінанансами, і кадрової політики, і схеми гри (якщо вона взагалі є)... На гру Динамо аж нудотно дивитись – примітивне "бий-біжи". Останній ганебний виліт із ЛЄ – найяскравіше тому підтвердження, коли зуміли не вийти з групи, де три команди, вартість складів яких разом взятих в кілька разів менша за вартість динамівського складу... І справа не в тому, що вболівати за команду, яка найбільше виграє (от я в чемпіонаті України зараз найбільше симпатизую, наприклад, Зорі). Що стосується Шахтаря, то це, беззаперечно, зараз єдина команда, яка здатна гідно представити українську футбольну асоціацію на міжнародній арені. Хто не згідний, хай гляне на останні виступи в єврокубках, а також на склад збірної... І хай Динамо подякує Шахтарю за бали в таблиці коефіцієнтів УЄФА, інакше і в групі ЛЄ навіть не грали би... Ймовірно, закінчилося б черговим ганебним вильотом, але вже на стадії кваліфікації від сільської команди рівня Лугано. Так що такі справи.
P.S. Не в образу вболівальникам Динамо, але за сьогоднішнє Динамо мені було б гидко вболівати – незважаючи на гігабайти від Лайфселл)) Вболіваю за ДК тільки на міжнародній арені, і то виключно заради таблиці коефіцієнтів, але в чемпіонаті України – за будь-якого з їхніх суперників. Теж бажаю, щоб повернулось те Динамо, на гру якого справді хочеться дивитись, але наразі маємо те, що маємо.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
сьогоднішнє Динамо, вважаю, – це яскравий приклад НЕадекватності – що стосується і управління фінанансами, і кадрової політики, і схеми гри (якщо вона взагалі є)... На гру Динамо аж нудотно дивитись – примітивне "бий-біжи". Останній ганебний виліт із ЛЄ – найяскравіше тому підтвердження, коли зуміли не вийти з групи, де три команди, вартість складів яких разом взятих в кілька разів менша за вартість динамівського складу...
Це все так і є. Але... Ти або вболіваєш або ні - незалежно від результатів, керівництва, адекватності гравців і так далі. А якщо ти підтримуєш команду лиш коли в неї все добре, то ти просто глор (глоріхантер).
Для справки:
Термін глор можна часто почути в фанатському середовищі і серед затятих шанувальників футбольних клубів, які так відгукуються про псевдо фанатів, любов яких до рідної команди швидко випаровується з початком смуги невдач або після невдалого сезону. Прапор, форма і шарфи з однією емблемою легко змінюється на футбольну атрибутику іншого клубу. Цим пояснюється і настільки негативне ставлення до подібних «фінтів» псевдо фанатів з боку справжніх цінителів футболу.
Говорячи простою мовою - глор є вболівальником одноденкою. Поки є перемоги, титули та досягнення у команди, навколо неї завжди будуть крутитися псевдо вболівальники. Практично всі гранди світового футболу мають за собою довгий шлейф глорів.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Це все так і є. Але... Ти або вболіваєш або ні - незалежно від результатів, керівництва, адекватності гравців і так далі. А якщо ти підтримуєш команду лиш коли в неї все добре, то ти просто глор (глоріхантер).
Або ти вішаєш ярлики на тих, кому подобаються команда, яка грає краще.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Саме так. Вішаю ярлик на тих, хто не підтримує команду в складні/неуспішні часи і починає «вболівати» за інших. Це як міняти/кидати дівчину кожного разу, як зустрів по дорозі красивішу. Поваги не викликає.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Це як міняти/кидати дівчину кожного разу, як зустрів
Недоречне порівняння. Вірність в особистих стосунках vs пріоритети у знеособленому, масовому явищі – зовсім різні та непорівнювані речі.
От я взагалі не маю улюбленої команди (окрім національної збірної), і, вважаю, це нормально. Просто інколи люблю подивитись на красивий футбол заради приємного проведення часу. І так багато хто, принаймні з моїх друзів/знайомих. Вважаю, це ок, і нікого / нічого я цією позицією не зрадив😂
Недоречно нав'язувати іншим свої преференції і клеймувати тих, в кого вони інші.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Свого часу в мене була улюблена команда. Я регулярно ходив на їх матчи, коли вони приїзжали в чуж міста, в яких я жив. А потім була серія жорстких договорняків в 2009-му і мені стало абсолютно пофіг на всі футболи, ба навіть інші види спорту.

Порівняння з дівчиною дуже слушне. Вона вимагає від тебе вірності, але сама в будь-який час йде до того, в кого довший, або товстіший.
Тому - є симпатія, разом. Немає - нєфіг страждати.
 
Реєстрація
11.07.12
Місто
Киев
Телефон
Sams Note 20 & Sams S10E
Моя позиция в этом вопросе такая, что поддерживать команду, за которую болеешь, нужно независимо от ее результатов. Надеяться на то, что со временем это все изменится к лучшему. В этом и есть суть болельщика, а не просто мимопроходящего сосателя пива у телевизора. Я стал смотреть футбол еще с 94го года, тот ЧМ стал для меня стартом систематических просмотров. С того момента я болею за 2 команды и 2 сборные. И все это время это не меняется. Да, есть сложные периоды у команд, были и взлеты и падения, так бывает, все это проходящее.

С другой стороны, согласен с тем, что в украинском футболе давным давно происходит бардак полнейший. Те вылетают, те обанкротились, одних выкинули, других непонятно почему подняли. Моя нервная система отказывается смотреть на этот шабаш под названием ЧУ по футболу... Много раз ходил на футбол, на игры Динамо с 94го по 2015 года..... где-то после увольнения Реброва байкотирую и не хожу, смотрю минимально. Пусть для них это и незаметно, но я для себя решил так.

Ну а что касается "неадекватных" команд, то не может быть в чемпионате вторая команда неадекватная. У нас, к сож, ИМХО неадекватен сейчас весь чемпионат, со всеми командами. И если одна команда лидер последние года, это не говорит про адекватность только лишь ее. Это просто ее адекватность кажется в сравнении с остальными.
 
Зверху