Харчові продукти: якість, ціни, акційні пропозиції

dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Звісно, що смак не той. Рецептура кардинально відрізняється - розпушувачі, подовжувачі, підсилювачі, поліпшувачі, потовщувачі, - все воно впливає на смак.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Дріжджі/закваска, температурний профіль печі, людина-технолог - все зараз інакше. Не сказати, що погано, але корочку відривати на шляху від магазу до хати вже якось не тягне., а от вдома натерти головкою часника і підсолити - намка )
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
але корочку відривати на шляху від магазу до хати вже якось не тягне.
Мені здається що то більше із-за того, що ти вже не вічноголодна дитина, яка зазвичай годується тим, що мама приготувала із гівна і палок, які продавалися в продуктовому і за щастя мала поїсти олів'є на свято:)
 
Реєстрація
08.11.23
Місто
Каховка
Дріжджі/закваска, температурний профіль печі, людина-технолог - все зараз інакше. Не сказати, що погано, але корочку відривати на шляху від магазу до хати вже якось не тягне., а от вдома натерти головкою часника і підсолити - намка )
З поточними розпушувачами та мукою, корочку на ходу відривати небезпечно, це як смикати завусенець кутікули.
 

Вкладення

  • e3LBHuR0Jzk.jpg
    e3LBHuR0Jzk.jpg
    161.7 КБ · Перегляди: 56

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
Весь з хліб який є застав в часи свого дитинства , в тому числі на початку Незалежності , як і дотепер , я вважаю глизавим, простіше кажучи недопеченим . А зараз майже весь такий - недопечений, тому що газ та електроенергія досить дорогі. А враховуючи кількість добавок, які додають до хліба і ці добавки нічим і ніким не нормуються, я взагалі вважаю шкідливим для здоров'я вживати будь-який магазинно-фабричний хліб і звісно я розумію що є винятки, можливо, десь там, комусь колись вдається знайти дійсно справжній випечений хліб з якого не ліпляться коники. А вважаючи на ціну цього хліба в магазині то краще замість двох буханок хліба придбати банку консервованого тунця до 70 грн. Та й користі від хліба практично ніякої одні вуглеводи. Культ хліба у нас в країні виник через голодомори та повальну бідність і брак їжі. Звісно хороша класна випечена здоба: пухка хрумка , деколи зустрічається, але переважно скориночка хрумтить, а середина як сире тісто. Вибачте за так багато тексту ))
 
Реєстрація
06.05.09
Місто
Кременчук
Телефон
Google Pixel 6a
MotoFun, Я розв'язав проблему з хлібом купівлею хлібопічки. І ось вже майже 10 років вона випікає чудовий хліб. Правда, вже довелося замінити ремінь та відро, але то таке ;)
 

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
MotoFun, Я розв'язав проблему з хлібом купівлею хлібопічки. І ось вже майже 10 років вона випікає чудовий хліб. Правда, вже довелося замінити ремінь та відро, але то таке ;)
може в мене хлібопічка якась не така , може напруга в мережі не 230 а 218 і тен не досягає потрібної температури, але з хлібопічкою в мене вкрай рідко вдається випікти добре пропечений пухкий та хрумкий хліб. Хоча вона брендова, не пригадую точно, але якийсь відомий бренд типу мулінекс чи щось таке. Я багато експерементував з різною вагою (розміром) хлібу. Прийшло в голову може навіть якось утеплити додатково чи включати через стабілізатор ( не маю потужного ) , вибирав програми де найдовше працює запікання - не допомогає
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
MotoFun, Я розв'язав проблему з хлібом купівлею хлібопічки. І ось вже майже 10 років вона випікає чудовий хліб. Правда, вже довелося замінити ремінь та відро, але то таке ;)
може в мене хлібопічка якась не така , може напруга в мережі не 230 а 218 і тен не досягає потрібної температури, але з хлібопічкою в мене вкрай рідко вдається випікти добре пропечений пухкий та хрумкий хліб. Хоча вона брендова, не пригадую точно, але якийсь відомий бренд типу мулінекс чи щось таке. Я багато експерементував з різною вагою (розміром) хлібу. Прийшло в голову може навіть якось утеплити додатково чи включати через стабілізатор ( не маю потужного ) , вибирав програми де найдовше працює запікання - не допомогає

бренд или нет это до одного места или у неё проблемы или у Вас, бывает и то и другое...
 
Реєстрація
06.05.09
Місто
Кременчук
Телефон
Google Pixel 6a
serhiyko , маєте хороший рецепт? Бо з книжки рецептів такий собі виходить.
Хлібопічка Gorenje BM900W.
Рецепт:
3 мірних склянки пшеничного борошна, 1 мірна склянка теплого молока (або кефіру, води тощо), 1 чайна ложка солі, по 1 столовій ложці цукру та олії, 2 чайних ложки сухих дріжджів. Можна додати насіння, горіхи, трави тощо (після звукового сигналу під час другої фази вимішування). Якщо піч місить із зусиллям (густе тісто), то додайте трохи олії чи молока. Пекти на 1 програмі, 900 г, колір М.
Мірна склянка - 200 мл, програма 1 підписана як "Основна/Basic".
 
Реєстрація
06.05.09
Місто
Кременчук
Телефон
Google Pixel 6a
MotoFun, Я розв'язав проблему з хлібом купівлею хлібопічки. І ось вже майже 10 років вона випікає чудовий хліб. Правда, вже довелося замінити ремінь та відро, але то таке ;)
може в мене хлібопічка якась не така , може напруга в мережі не 230 а 218 і тен не досягає потрібної температури, але з хлібопічкою в мене вкрай рідко вдається випікти добре пропечений пухкий та хрумкий хліб. Хоча вона брендова, не пригадую точно, але якийсь відомий бренд типу мулінекс чи щось таке. Я багато експерементував з різною вагою (розміром) хлібу. Прийшло в голову може навіть якось утеплити додатково чи включати через стабілізатор ( не маю потужного ) , вибирав програми де найдовше працює запікання - не допомогає

бренд или нет это до одного места или у неё проблемы или у Вас, бывает и то и другое...
Багато вирішує борошно. Майже рік випікаю з борошна Zernari (купую в Фоззі). Цілком влаштовує якість та смак. Пробував Вінницямлин чи щось таке, але не сподобалось, хліб виходив глевкий.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

Американська PepsiCo відкрила новий завод у Росії. Там вироблятимуть чипси Lay’s

Компанія PepsiCo запустила першу лінію нового заводу з виробництва снеків та солоних закусок під Новосибірськом у Росії. Про це міністр сільського господарства Новосибірської області Євген Лещенко розповів російському пропагандистському агентству ТАСС. Він уточнив, що потужність заводу зараз становить близько 60 тис. тонн на рік, підприємство займатиметься виробництвом чипсів. Єдиний бренд чипсів, вказаний на російському сайті PepsiCo, – це Lay's, який присутній і в Україні. Російський чиновник зауважив, що поки що невідомо, коли завод зможе вийти на повну потужність, оскільки виникли складнощі з постачанням технологічного обладнання через санкції. У 2023 році Держбуднагляд регіону повідомив про завершення будівництва заводу. Забудовником заводу було російське ТОВ "ПепсіКо Холдінгс", що належить німецькій компанії "Сві Росія Холдінгс Гмбх" (98,9%) та швейцарській "Фріто-Лей Трейдінг Компані" (1,1%). Забудовнику видали дозвіл на виробництво солоних закусок компанії "Фріто Лей Мануфактурінг", якій належать права на товарні знаки Lay's, Хрусteam, Doritos у Росії.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
08.09.10
Місто
Херсон
Телефон
Samsung note 20.
Рис уже давно не самая дешевая крупа. А так в продаже вроде полно. Почему перестали завозить? Ну а гречка действительно подешевела, причем в разы.
Оливковое масло вообще космос цены. Но это же не значит, что перестали завозить.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

Прибыль ООО «Мултон партнерс», российского подразделение Coca-Cola HBC Holdings B.V., в 2023 году составила 10,25 млрд рублей, что в 4 раза больше, чем в 2022 году (2,3 млрд рублей), судя по отчетности компании. Если сравнивать с довоенной прибылью, то рост тоже значительный — в полтора раза.

Еще в марте 2022 года, практически сразу же после начала полномасштабного вторжения России в Украину, Coca-Cola объявила, что приостанавливает деятельность в стране. Несмотря на то что гендиректор компании Джеймс Квинси допускал, что Coca-Cola полностью уйдет из России, этого не произошло. Было прекращено производство брендов Coca-Cola в России, вместо него появился «Добрый Cola». Поставки концентрата для производства традиционных напитков Coca-Cola HBC перестали размещаться. Теперь российское подразделение закупает сырье на внутреннем рынке. Также компания приостановила инвестиции. С таким же заявлением выступил глобальный конкурент, компания PepsiCo.

«Прощались, но не уходили. Они объявили о своем уходе, а на самом деле никуда не ушли, и продукция на рынке присутствовала еще более чем полгода, даже произведенная российскими заводами», — жаловалась гендиректор группы «Черноголовка» Наталия Сахнина.

Какое-то время компания распродавала остатки. Но затем стала расти популярность бренда «Добрый Cola», так что по итогам 2023 года он вошел в десятку наиболее популярных у россиян брендов товаров повседневного спроса, по данным NTech. Так, «Добрый» стал лидером в категории сладких газированных напитков, обогнав «Черноголовку» и Cool Cola.

Само предприятие, бывшее Coca-Cola HBC (ООО «Кока-Кола ЭйчБиСи Евразия»), сменило название на «Мултон Партнерс», но осталось в собственности нидерландской «Кока-Кола Эйчбиси Холдингс Би.Ви.», входящей в глобальную группу Coca-Cola Hellenic.

При этом выручка «Мултон Партнерс» выросла менее значительно: с 72,3 млрд рублей до 77,3 млрд. Вероятно, на рост чистой прибыли в 2023 году повлияли списания предыдущего года.
З часів винайдення Фанти німцями в часи 2СВ нічого не змінилося.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Поставки концентрата для производства традиционных напитков Coca-Cola HBC перестали размещаться. Теперь российское подразделение закупает сырье на внутреннем рынке.
Поять кацапів відваром жолудів і каштанів, шо не так?))
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Как "что не так "? Вон, после поражения немцев Фанта всем понравилась, так что теперь, нам после победы тоже этот отвар из "спичек и желудей" пить придется?
 
Зверху