Ціна - топчик!

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
yahoo, экраны разные (если на Алло правильно написано). И, имхо, лучше вариант с экраном похуже и памятью побольше (ибо проц так себе). А ошибки нет, 8/128 у многих продавцов по 3500 грн.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
yahoo, якщо не помиляюсь- там встановлений порізаний Android go, фактично ці 8гб йому нічого не дають, в темі Мото обговорювали тут або на 4pda. За трошки мені кошти, якщо не спішно, можливо краще замовити з Алі Xiaomi POCO M5S:
$80.96 за 4+128 ГБ
▫️ 6,43", AMOLED, FHD+
▫️ Процесор MTK Helio G95
▫️ Основна камера 64+8+2+2 Мп, фронтальна 13 Мп
▫️ Батарея 5000 мАг, 33 Вт
▫️ Android 12 (MIUI 13)
▫️ NFC
 
Останнє редагування:

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Подивився фото та відгуки на розетка . Дійсно 8/128 і дійсно урізаний Android go.
Я власне і не шукав телефона, але враховуючи ціну, трохи задумався.

Відгук:
06 лютого 2024
Для моїх скромних потреб це просто топ. Є деякі нюанси, але взагалі я дуже задоволений.
Переваги:Ціна, якість, функціональність, багато рами та ссд, стоковий андройд, велика батарея
Недоліки:Урізаний Android GO - не працюють деякі додатки з гугл плей (для мене це поки що Об'єктив, камера в Перекладачі). Камери доволі такі собі, почала глючити навігація жестами - поставив три кнопки.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Вельми вдячний dzidzio, :apl: . Купив комплект в Брейні за 161 грн. (з бонусами), шара несусвітня. Спробував, все працює, чекаю дружину з роботи, нехай перевіре бо вона на компі більше працює. Я більш на ноуті. Але мабуть візьму ще, на подарунок друзям ( трішки я жлоб:ROFLMAO:).
Я б тримався подалі від друзів, які дарують бомж-комплекти. Подарунок-шара, але пропрацює місяць і гавкнеться. А нерви друга, поки чудодевайс здихатиме, виллються на дарувальника
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Я б тримався подалі від друзів, які дарують бомж-комплекти
Не дарують, а пропонують придбати. I мiзки в кожного тут зареестрованого мають бути!
Post automatically merged:

А нерви друга, поки чудодевайс здихатиме, виллються на дарувальника
Дареному коню........
 
Останнє редагування:

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Я б тримався подалі від друзів, які дарують бомж-комплекти. Подарунок-шара, але пропрацює місяць і гавкнеться.
Можете купити її дорожче в Фокстроті чи MTA, щоб не обмочити свою репутацію серед друзів)

1711299436463.png
1711299451895.png
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
dzidzio, хороший таз радує глаз ? Яка різниця, скільки воно коштує, якщо воно гуано рідке і відгуки натякають.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Хєрасє резервний тєлєфон за 5к)
Я шось завжди думав що резервний телефон виглядає приблизно так:
Переглянути вкладення 60625
Ну тут питання для чого саме потрібен резервний телефон. Зараз у телефоні може пів-життя бути: картки, документи, 2FA типу гугл authenticator, ще якісь виключно мобільні сервіси. І тут якщо телефон раптом "помирає" чи губиться, фактично залишаєшся без значно більшого ніж просто можливість подзвонити. Той мати якийсь мінімально-функціональний смартфон з встановленим усім - не така вже погана ідея.
 

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
Є ломбарди там завжди можна знайти хороші ціни на телефони звісно треба моніторити по hotline , тому що ломбард інколи теж ціни завищує, але завжди можна знайти сучасну модель по хорошій ціні. Я стараюсь відходити від того щоб купувати тому що дешеве, а не тому що потрібно . Житло захламлюється , продати за півціни - шкода, перепродати вдало з наваром- теж не вийде, брати про запас? ну таке собі - в мого тата лежить 2 смартфона майже нових 2013р.-2015 року випуску, включались там по 10 разів. І що тепер з цим 2 гіга оперативки на андроїді типу 5 робити?
Post automatically merged:

Перепрошую Android 4 смартфон Lenovo на процесорі Intel Atom
Post automatically merged:

 
Зверху