Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Інтертелеком

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Цікаво, що курятьі маркетологии ІТ:
в мене був тариф "Техінкс, в якому за 10 грн на день був на цей день безліміт,
потім "покращили" на тариф день за 10, де за день по 10 грн 1500 мБ і вже виходило 0,66 коп/мБ. Я не зміг оцінити таку щедрість збоку ІТ і відправив модем з номером на полку.
Але сьогодні взагалі щастя підвалило " Z 15.06 umovy taryfu za nomerom 2044ХХХХХХ bude zmineno na "Internet 15". Vam nadaietsia 2 000 MB/den za 15 hrn/den, ponad paket 0,02 hrn/MB.Info:0945050750 "
Якщо чесно я просто прозрів- такої дурноваої ціни і умов за інтернет, який в на РевБ близько не стоїть до слоновського , і немає навіть в упоротого, як я до тепер вважав і самого зажратого КС ( про танці з бубном з обладнанням я вже мовчу)
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Цікаво, що курятьі маркетологии ІТ:
в мене був тариф "Техінкс, в якому за 10 грн на день був на цей день безліміт,
потім "покращили" на тариф день за 10, де за день по 10 грн 1500 мБ і вже виходило 0,66 коп/мБ. Я не зміг оцінити таку щедрість збоку ІТ і відправив модем з номером на полку.
Але сьогодні взагалі щастя підвалило " Z 15.06 umovy taryfu za nomerom 2044ХХХХХХ bude zmineno na "Internet 15". Vam nadaietsia 2 000 MB/den za 15 hrn/den, ponad paket 0,02 hrn/MB.Info:0945050750 "
Якщо чесно я просто прозрів- такої дурноваої ціни і умов за інтернет, який в на РевБ близько не стоїть до слоновського , і немає навіть в упоротого, як я до тепер вважав і самого зажратого КС ( про танці з бубном з обладнанням я вже мовчу)
На лицензию копят))
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Цікаво, що курятьі маркетологии ІТ:
в мене був тариф "Техінкс, в якому за 10 грн на день був на цей день безліміт,
потім "покращили" на тариф день за 10, де за день по 10 грн 1500 мБ і вже виходило 0,66 коп/мБ. Я не зміг оцінити таку щедрість збоку ІТ і відправив модем з номером на полку.
Але сьогодні взагалі щастя підвалило " Z 15.06 umovy taryfu za nomerom 2044ХХХХХХ bude zmineno na "Internet 15". Vam nadaietsia 2 000 MB/den za 15 hrn/den, ponad paket 0,02 hrn/MB.Info:0945050750 "
Якщо чесно я просто прозрів- такої дурноваої ціни і умов за інтернет, який в на РевБ близько не стоїть до слоновського , і немає навіть в упоротого, як я до тепер вважав і самого зажратого КС ( про танці з бубном з обладнанням я вже мовчу)
На лицензию копят))
Так я вже всі запаси попкорну зїв, а ліцензії як не було так і немає, лише "покращення" одні "покращенніші" за другі!
 
Реєстрація
24.03.15
Місто
Волынь
Мда... Маркетологам ИТ пора начинать писать мемуары под нетленным заглавием "Как все пролюбить и ничего не понять".
 
Реєстрація
08.03.17
Місто
Киев
Сходил на сайт Интера в надежде узнать, кто там нынче маркетингом рулит. Прогнозируемо - облом. Но нашел любопытный момент. На оф. сайте, в разделе "Наша история" летопись заканчивается 2015 годом. Симптоматичненько..))
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.03.17
Місто
Львов
Из этого следует что с 15.06 грядут и другие изменения... Ведь сейчас есть безлимит на день за 15 грн. Не могут же остаться оба тарифа, за одну цену на день, с безлимом и с 2000 МБ! Чует моя чуйка что безлим на день вообще прихлопнут.
 
Реєстрація
12.03.17
Місто
Львов
Pechkin, може народ жалівся через (Трафик сверх пакета на скорости до 64 Кбит/с ) Захотіли об'єднати 2 тарифа в 1.
Щось я маю сумніви що вони взагалі зважають на народ. Їх конкретно понесло в рознос. Пропозиція операторів понад пакет в 64 або 32 Кбіт/с, вважаю чистим хамством! За сьогоднішнього об`єму інтернет сторінки (включаючи рекламні сценаріЇ) такі швидкості означають чистий стопор інтернету. Це як дитині, яка просить в тебе хліба, подати камінь! Оператори що надають 64 Кбіт/с швидкості, однозначно горітимуть в аду!!!
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Из этого следует что с 15.06 грядут и другие изменения...
не-не, весь апофигей будет чуть-чуть-чуть позже :ROFLMAO:
Сходил на сайт Интера в надежде узнать, кто там нынче маркетингом рулит. Прогнозируемо - облом
А шо, хоть когда-то была такая информация?
Кстати, у каких операторов есть такая инфа на сайте?
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
О, ще один полочник з Адреналіна перевели на цей же тариф - за добу мінус 2 від кількості абонентської бази :). "Пакращення" так і пруть.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
О, ще один полочник з Адреналіна перевели на цей же тариф - за добу мінус 2 від кількості абонентської бази :)
Полочник - не абонбаза, а просто цифра.
ps проснулся... адреналин когда ТП меняли? )))))))))))))

"Пакращення" так і пруть.
С этим соглашусь, но дно не достигнуто =)
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
юмс дает 8Кбит/сек.
Я тоже хотел про это написать, но есть существенная разница - там выдают бесплатно (если речь о базовых тарифах до пополнения на сколько то там грн.), а тут - за деньги.
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Ваще не вижу смысла сегодня юзать инет от этого опсоса. А вот как городская звонилка норм. Вот у нас на неск квартир одна звонилка, с тарифом за 240грн в год, отличное решение! Кому надо, берет и звонит.
Че еще от ИТ надо?
Разве что, ждать 4g)
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Ваще не вижу смысла сегодня юзать инет от этого опсоса. А вот как городская звонилка норм. Вот у нас на неск квартир одна звонилка, с тарифом за 240грн в год, отличное решение! Кому надо, берет и звонит.
Че еще от ИТ надо?
Разве что, ждать 4g)

c такими темпами покращень скоро и до звонилок доберутся, имхо
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
О, ще один полочник з Адреналіна перевели на цей же тариф - за добу мінус 2 від кількості абонентської бази :)
Полочник - не абонбаза, а просто цифра.
ps проснулся... адреналин когда ТП меняли? )))))))))))))

"Пакращення" так і пруть.
С этим соглашусь, но дно не достигнуто =)
Так, був донедавна Адреналін. Класна штука, абонки не потрібно, треба інтернет- докупив і юзаєш, головне не використати все, бо 10 коп/мб досить дорого, а колись було круто.
Але мушу вибачитись, провтикав, виявляється коли всіх масово переводили на День да 10,його також перевели. Якось не користувався і не звернув увагу, доки сьогодні СМСне прийшла. Я якосьна інтернет від ІТ "забивв" відколи в нас на корпі на роботі безліміти дали на воадфоні.
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху