Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
07.09.12
Місто
Харьков
То в без меж лайт+ було 100 хвилин, а в без меж лайт - 30.
есть смысл перейти в UA база, пакет смс добавили и еще при переходе первый месяц абонка не снимается по акции у меня в приложении, посмотрим когда этот будут обновлять :sneaky:
 
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Без меж lite+ дорожает

Шановний абоненте, щоб продовжувати надавати надійний зв’язок, збільшувати енергонезалежність нашої мережі, будувати нові станції, ми дещо оновлюємо умови вашого тарифу. З 27 квітня у тарифі: 1 ГБ інтернету та +5 ГБ Суперсили. Нова вартість - 75 грн/4 тижні. Всі інші умови без змін. Керуйте номером в Мій Київстар: kv.st/pr. Інфо 477*9 або kv.st/b7a
Тоже пришло только что. Беспределщики!
Перешол сам, Видео без меж отключили😡
Post automatically merged:

То в без меж лайт+ було 100 хвилин, а в без меж лайт - 30.
есть смысл перейти в UA база, пакет смс добавили и еще при переходе первый месяц абонка не снимается по акции у меня в приложении, посмотрим когда этот будут обновлять :sneaky:
Пакет SMS только на контракте.
 
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Если кто знает. Про Ваш регион. Что там будет.
Тариф "Ваш регіон", змінюється вартість на 150грн інші умови без змін
Якщо чесно, думав буде серйозніше подорожчання. Вже почав підшуковувати інші варіанти.
 

crocodile

Алігатор
Реєстрація
10.12.15
Місто
Харьков
Телефон
Tecno CAMON 18P
Якщо чесно, думав буде серйозніше подорожчання. Вже почав підшуковувати інші варіанти.
Ті, у кого зараз тариф 40 грн, так не думають, адже тепер доведеться платити майже вдвічі більше. Але чекаємо на спецпропозиції у вигляді знижок чи бонусів.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Bester, Я уже . Я думал ещё Гб дадуут. Или супер силу. Скажем так. Уже он не сильно выгоден.
Ждём официально изменения. Потом решим что делать.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Если кто знает. Про Ваш регион. Что там будет.
Тариф "Ваш регіон", змінюється вартість на 150грн інші умови без змін
Якщо чесно, думав буде серйозніше подорожчання. Вже почав підшуковувати інші варіанти.
Так за такі умови воно того вартує. Вимагайте знижку на ап, і буде 127.50грн, якщо 15% дадуть.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Ті, у кого зараз тариф 40 грн, так не думають, адже тепер доведеться платити майже вдвічі більше. Але чекаємо на спецпропозиції у вигляді знижок чи бонусів.
А в кого 30, я зовсім не буду платити, і ніякі знижки або бонуси мене не цікавлять, тільки перехід на тариф в 50 гривень, інакше йдуть лісом, я маю час почекати.
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Пакет SMS только на контракте
або у вигляді суперсили, але тоді доведеться відмовитись і від 5 Гб інтернету, і від +100 хвилин.
Там же они не вместе идут, или 5Гиг или 100минут.
Так, не разом, тому й пишу, що якщо обрати СМС, то інші суперсили будуть недоступні, і в тарифі матимете 75 хв та 1 Гб.
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Можливо, це вибірково, бо інакше який сенс змінювати вартість та наповнення цього тарифу. Маю лише смс про зміни і пропозицію переходу на Базу зі знижкою.
 

irv

Реєстрація
17.09.19
Місто
Пшемыcль
Телефон
Nokia 2146
Можливо, це вибірково, бо інакше який сенс змінювати вартість та наповнення цього тарифу. Маю лише смс про зміни і пропозицію переходу на Базу зі знижкою.
Будет вечером номер возле меня я пересмотрю еще раз сообщение - может не так понял.
 
Реєстрація
17.11.17
Місто
Киев
Телефон
Realme C21Y
Може хтось в курсі, яка буде ціна тарифу "Безлім Відео"? В роздумах про перехід на "Love.ua На максимум.".
 
Реєстрація
14.07.17
Місто
Львів <-> Північна Донеччина
Телефон
iPhone
Сегодня утром пришла смс что с тарифа "без меж лайт"(50грн) - добровольно -принудительно с 1го мая переведут на лове юа базовый за 75грн.:akula:

без меж лайт плюс (40 гривень) так само переводять на тариф за 75 гривень. Навіть не пишуть в смс, який саме, але по наповненню - love ua базовий. Зміна з 27 квітня, смс була вчора.


upd: сам тариф не змінюється, лише його вартість та наповнення. дякую форумчанам за уважність.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
без меж лайт плюс (40 гривень) так само переводять на тариф за 75 гривень. Навіть не пишуть в смс, який саме, але по наповненню - love ua базовий. Зміна з 27 квітня, смс була вчора.
Смс, как обычно, читается по диагонали, а потом рождаются слухи и лишний флуд.
Где в смс хоть слово о переводе? Речь об изменениях в тарифе.

Вот текст: ,,Шановний абоненте, щоб продовжувати надавати надійний зв’язок, збільшувати енергонезалежність нашої мережі, будувати нові станції, ми дещо оновлюємо умови вашого тарифу. З 27 квітня у тарифі: 1 ГБ інтернету та +5 ГБ Суперсили. Нова вартість - 75 грн/4 тижні. Всі інші умови без змін. Керуйте номером в Мій Київстар: kv.st/pr. Інфо 477*9 або kv.st/b7a"
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.07.17
Місто
Львів <-> Північна Донеччина
Телефон
iPhone
без меж лайт плюс (40 гривень) так само переводять на тариф за 75 гривень. Навіть не пишуть в смс, який саме, але по наповненню - love ua базовий. Зміна з 27 квітня, смс була вчора.
Смс как обычно читается по диагонали, а потом рождаются слухи и лишний флуд.
Где в смс хоть слово о переводе? Речь об изменениях в тарифе.

Вот текст: ,,Шановний абоненте, щоб продовжувати надавати надійний зв’язок, збільшувати енергонезалежність нашої мережі, будувати нові станції, ми дещо оновлюємо умови вашого тарифу. З 27 квітня у тарифі: 1 ГБ інтернету та +5 ГБ Суперсили. Нова вартість - 75 грн/4 тижні. Всі інші умови без змін. Керуйте номером в Мій Київстар: kv.st/pr. Інфо 477*9 або kv.st/b7a"

До речі, так, Ви праві. Назва тарифу залишилась без змін, це я пропустив :)
 
Реєстрація
14.07.17
Місто
Львів <-> Північна Донеччина
Телефон
iPhone
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху